Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

Ayy kızlar cok tesekkur ederimm:) cok sevındım bu sabah cok canım sıkkındı günümü aydınlattınız ben sıranın bende oldugunu bılmıyordum..

Niyetim: erkek arkadasımla aramızın duzelmesı, kalpleri birbirine ısındıran Allahtır (Enfal 63) bu soğukluk bitsin Allahım bızı bırbırımıze tekrar ısındırsın ınsallah.. Eger hayırlısı o degılse de karsıma evlenecegım ınsan çıksın ıstıyorum. Babamın isleri düzelsin istiyorum. Isler duzelınce de dolaylı olarak yenı bır ev ve yenı araba ıstıyorum. "Dua ederken Allahtan cok isteyin, cunku verecegı hıcbır sey Allah'a agır gelmez" simdilik bu kadar :KK61:
Rabbim hayırlısı ise sizi tekrardan birleştirsin cnm.ya cami ya vedud esmalarını hergün oku canım. Etkisini mutlaka göreceksin :KK68::KK68:

1) Asabirella- 34
2) Ceylinimdeceylinim -34
3) Umutsuzcuk - 34
4) Byzrn - 34
5) Berirem -34
6) Gulucukgs - 34
7) Gul_cann - 34
8) Ay__060 - 34
9) Redvelvetcake - 41

1) Asabirella- okundu
3) Umutsuzcuk - 34
4) Byzrn - 34
5) Berirem -34
6) Gulucukgs - 34
7) Gul_cann - 34
8) Ay__060 - 34
9) Redvelvetcake okundu

Rabbim hayırlısı ise sizi tekrardan birleştirsin cnm.ya cami ya vedud esmalarını hergün oku canım. Etkisini mutlaka göreceksin :KK68::KK68:
BEN ALLAHÜMME YA VEDUD ÇEKE ÇEKE ERKEK ARKADAŞIMLA EVLENDİM BABAM İSTEMİYODU Bİ TÜRLÜ OLMAZ. KAŞININ ÜSTÜNDE GÖZÜ OLMASI BİLE BABAMI ÇILDIRTIYODU...

1) Asabirella- okundu
3) Umutsuzcuk - 34
4) Byzrn - 34
5) Berirem -34
6) Gulucukgs - OKUDU
7) Gul_cann - 34
8) Ay__060 - 34
9) Redvelvetcake okundu

İnanin gelirimiZden çok giderimiz var artik.
Dayi dogumgunum geliyor deri ceket al bana diyor yeğeni.
Bunu diyen 20 yasinda adam çocuk değil.
Babamda durmuş ona da ceket alcam diyor.
Nerden Baksan 500 lira en az bi deri ceket.
Yuh ya.
İnsan hic mi hesabini bilmez.
vay anasını ne dayıymış niye o kadar alıyorki hiç bişi demiyomusunuzz.

kaç yaşındasın ve anladığım kadarıyla çocuğun yok uğruna mücadele ettiğin adam şimdi yanlışmı yapıyor..

29 YAŞINDAYIM.. EŞİMLE ÇOK MUTLUYUM ŞUBATTA EVLENDİK VEEE HAZİRANDA BEBİŞİMİZİ KAYBETTİK. 6 AY GECTİ TEKRAR KENDİ KENDİNE HAMİLE KALABİLMEK İÇİN UĞRAŞIYOM TEK SIKINIM BU.ALLAHÜMME YA VEDÜD ÇOK ETKİLİ Bİ ALLAHIN İSİMLERİNDEN BABAM DAMADINI DAMADI BABAMI ÇOK SEVER.

29 YAŞINDAYIM.. EŞİMLE ÇOK MUTLUYUM ŞUBATTA EVLENDİK VEEE HAZİRANDA BEBİŞİMİZİ KAYBETTİK. 6 AY GECTİ TEKRAR KENDİ KENDİNE HAMİLE KALABİLMEK İÇİN UĞRAŞIYOM TEK SIKINIM BU.ALLAHÜMME YA VEDÜD ÇOK ETKİLİ Bİ ALLAHIN İSİMLERİNDEN BABAM DAMADINI DAMADI BABAMI ÇOK SEVER.
ohh beyaa . bir öncekilerini okumadığım için yukarıdaki gibi sanmıştım umarım tez zamanda hamile kalırsın daha çok yeniymiş hem evliliğin ,,hemde çocuğu kaybetmen ..üzülme herşey inan oluyor. ve şu anda mücadele ettiklerin gün geliyorki vay be neler yaşamışım diyorsun. sevgiyle kal..

X