Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

Rabbim hayırlısı ise sizi tekrardan birleştirsin cnm.ya cami ya vedud esmalarını hergün oku canım. Etkisini mutlaka göreceksin

1) Asabirella- 34
2) Ceylinimdeceylinim -34
3) Umutsuzcuk - 34
4) Byzrn - 34
5) Berirem -34
6) Gulucukgs - 34
7) Gul_cann - 34
8) Ay__060 - 34
9) Redvelvetcake - 41

1) Asabirella- okundu
3) Umutsuzcuk - 34
4) Byzrn - 34
5) Berirem -34
6) Gulucukgs - 34
7) Gul_cann - 34
8) Ay__060 - 34
9) Redvelvetcake okundu

Rabbim hayırlısı ise sizi tekrardan birleştirsin cnm.ya cami ya vedud esmalarını hergün oku canım. Etkisini mutlaka göreceksin
BEN ALLAHÜMME YA VEDUD ÇEKE ÇEKE ERKEK ARKADAŞIMLA EVLENDİM BABAM İSTEMİYODU Bİ TÜRLÜ OLMAZ. KAŞININ ÜSTÜNDE GÖZÜ OLMASI BİLE BABAMI ÇILDIRTIYODU...

1) Asabirella- okundu
3) Umutsuzcuk - 34
4) Byzrn - 34
5) Berirem -34
6) Gulucukgs - OKUDU
7) Gul_cann - 34
8) Ay__060 - 34
9) Redvelvetcake okundu

vay anasını ne dayıymış niye o kadar alıyorki hiç bişi demiyomusunuzz.

kaç yaşındasın ve anladığım kadarıyla çocuğun yok uğruna mücadele ettiğin adam şimdi yanlışmı yapıyor..

29 YAŞINDAYIM.. EŞİMLE ÇOK MUTLUYUM ŞUBATTA EVLENDİK VEEE HAZİRANDA BEBİŞİMİZİ KAYBETTİK. 6 AY GECTİ TEKRAR KENDİ KENDİNE HAMİLE KALABİLMEK İÇİN UĞRAŞIYOM TEK SIKINIM BU.ALLAHÜMME YA VEDÜD ÇOK ETKİLİ Bİ ALLAHIN İSİMLERİNDEN BABAM DAMADINI DAMADI BABAMI ÇOK SEVER.

ohh beyaa . bir öncekilerini okumadığım için yukarıdaki gibi sanmıştım umarım tez zamanda hamile kalırsın daha çok yeniymiş hem evliliğin ,,hemde çocuğu kaybetmen ..üzülme herşey inan oluyor. ve şu anda mücadele ettiklerin gün geliyorki vay be neler yaşamışım diyorsun. sevgiyle kal..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…