Hayırlı dileğim ve yuvam için 40 yasin dagıtıyorum

Arapça bilmek önemli değil. Tabiiki KURAN-ı arapça okuyabilmek güzeldir. Fakat herşeyden önemlisi niyet ve inanmaktır. Konunun sahibi S Sargoz lütfen böyle düşünme hani arapça bilmiyorum okuyamam filan deme ALLAH türkçe bile içinden geçen şekilde dua etsen kabul buyurur duanı.Ha arap alfebesi olmuş ha latin. Sonuç olarak sen özen gösteriyorsun kalpten birşeye niyet ediyorsun.ALLAH her şekilde görüyor seni.
Bende vesvese yapıyordum :KK43:

Bende vesvese yapıyordum :KK43:
Herkes dua okurken vesvese yapıyor.İnan bazen öyle günler oldu gerçekten zor zamanlarımda yanımda dua ederken ne zikirmatik ne tesbih olduğu zamanlar oldu, arapçayı da hiç bilmiyorum. Bende heralde bir an dalıp vesvese yaptığım sayıyı unuttuğum ve ya her hangi birşeyi atladığım yada doğru talafüz etmediğim şeyler olmuştur. Ama ÇOK ŞÜKÜR dualarım kabul oldu. Yani sonuçta hepimiz insanız,biryerde illa bir yanlış yapabiliyoruz fakat sonuçta özen gösteriyoruz.Sende içini ferah tut. İçinden geçtiği zaman istediğin gibi dua et, istediğin süreyi oku.

Herkes dua okurken vesvese yapıyor.İnan bazen öyle günler oldu gerçekten zor zamanlarımda yanımda dua ederken ne zikirmatik ne tesbih olduğu zamanlar oldu, arapçayı da hiç bilmiyorum. Bende heralde bir an dalıp vesvese yaptığım sayıyı unuttuğum ve ya her hangi birşeyi atladığım yada doğru talafüz etmediğim şeyler olmuştur. Ama ÇOK ŞÜKÜR dualarım kabul oldu. Yani sonuçta hepimiz insanız,biryerde illa bir yanlış yapabiliyoruz fakat sonuçta özen gösteriyoruz.Sende içini ferah tut. İçinden geçtiği zaman istediğin gibi dua et, istediğin süreyi oku.
Sagolasın canım içimi rahatlattın

X