Hayırlı bir yuva kurmak için Fetih Suresi'ne başlayalım mı?

Dularınız kabul olur inşallah kızlar..Rabbim herkeze kalbine göre versin..

tamam tatlım,sen de varsın yeni listede :KK34:

ya da dilersen cadoloz_x'un dediği gibi yapabilirsin ama sen zaten yoğunluğundan dolayı bu listeye katılamamamıştın.o yüzden seni zorlıycaktır sanırım

yeni listemizdeki isimler
sevgilim06,MASLOW,azrazehra,arcLizzie,raporluchatlaq,buujuu,cadoloz_x,melancol,agresifkiz

tarihleri yazmadım,katılmak istemeyenler olabilir,katılmak isteyen başka arkadaşlarımızı da bekliyoruz,özellikle "agresifkiz"cım,bu listeye katılmak istemiştin ancak topiğe hiç uğramıyosun fıstık,umarım herşey yolundadır,katılamıycaksan da iletirsen sevinirim,hepimiz senin için okuduk ancak okuyamıycaksan,müsait değilsen de ben kendi hesabıma helal ediyorum hakkımı :KK31:

bu lıstemız bıtınce yenı bır duayamı baslıyacagız maslow

cadoloz_x için de okudum,allah kabul etsin

OKUNAN---------TARİH---------OKUYAN
sevgilim06-------01.03.2013----MASLOW,arcLizzie,raporluchatlaq,cadoloz,buujuu
MASLOW--------02.03.2013----arcLizzie,raporluchatlaq,sevgilim06,cadoloz,buujuu
azrazehra--------03.03.2013----arcLizzie,MASLOW,raporluchatlaq,sevgilim06,cadoloz ,buujuu
arcLizzie---------04.03.2013---- MASLOW,raporluchatlaq,sevgilim06,cadoloz,buujuu
agresifkiz--------05.03.2013-----MASLOW,raporluchatlaq,sevgilim06,cadoloz,buujuu
raporluchatlaq---06.03.2013----- cadoloz,sevgilim06,buujuu,MASLOW
buujuu-----------07.03.2013---- sevgilim06,cadoloz,MASLOW
cadoloz----------08.03.2013---- sevgilim06,buujuu,MASLOW

cadoloz_x için de okudum,allah kabul etsin

OKUNAN---------TARİH---------OKUYAN
sevgilim06-------01.03.2013----MASLOW,arcLizzie,raporluchatlaq,cadoloz,buujuu
MASLOW--------02.03.2013----arcLizzie,raporluchatlaq,sevgilim06,cadoloz,buujuu
azrazehra--------03.03.2013----arcLizzie,MASLOW,raporluchatlaq,sevgilim06,cadoloz ,buujuu
arcLizzie---------04.03.2013---- MASLOW,raporluchatlaq,sevgilim06,cadoloz,buujuu
agresifkiz--------05.03.2013-----MASLOW,raporluchatlaq,sevgilim06,cadoloz,buujuu
raporluchatlaq---06.03.2013----- cadoloz,sevgilim06,buujuu,MASLOW
buujuu-----------07.03.2013---- sevgilim06,cadoloz,MASLOW
cadoloz----------08.03.2013---- sevgilim06,buujuu,MASLOW

allah razı olsun dualarımız kabul olsun ınsallah hayırlı haberlerımızı burdan yazarız hepımız :)

allah razı olsun dualarımız kabul olsun ınsallah hayırlı haberlerımızı burdan yazarız hepımız :)

yeni listemizi yapar,p.tesi günü tekrar yeni bir sure veya dua ile devam ederiz inşallah.Ne okuyalım bu sefer?önerileri yazalım

Dularınız kabul olur inşallah kızlar..Rabbim herkeze kalbine göre versin..

Amin canim saolasin..Rabbim kabul edecek inss..

İns canim umudumuzu kaybetmeyelim yeterki...Allah her turlu kismetimizi acsin es-is vs. :)

ArkadSlar ben malum zamandayim okuyamiyorum :KK43: sekine duasi varmis bilen var mi oda oyiymis :KK66:

Cuma suresi okuyabiliriz her arkadasa 2 kez :)

öneriler şimdilik bunlar,gerçi azrazehra katılacak mı yeni listeye bilemiyorum ama sekine duası ve cuma suresi,hangisini isterseniz bana uyar ama gönlüm sureden yana.Yine de sekine duası da kaynaklarda yeralan bir dua ise olabilir,malum internette dolaşan çok sayıda bilgi var,o yüzden matbu kaynaklarda geçen dualara itibar etmeliyiz diye düşünüyorum :KK34:

yeni listede bende varım isterseniz taha okuyalım kızlar evlilik için o zaten okunan sure.yalnız ben okumayacak arkadaşların katılmamasını rica ediyorum bize okutup kendileri okumayınca kul hakkı oluo bence neyse.

yeni listede bende varım isterseniz taha okuyalım kızlar evlilik için o zaten okunan sure.yalnız ben okumayacak arkadaşların katılmamasını rica ediyorum bize okutup kendileri okumayınca kul hakkı oluo bence neyse.

sana katılıyorum adaşım,hak geçmesinden de ziyade,emek veriyoruz,listeyi düzenlemek,takip etmek ciddi bir sorun oluyor.Yoksa ben birine okudum,diğeri bana okumadı diye çok da kasmıyorum,ne güzel dilimizden sureler,dualar eksik olmuyor vesileyle.Kimi arkadaşlarımıza herkes okumadan irtibat kopuyor.Ben de üzülüyorum kendi adıma.
sevgilim06,MASLOW,arcLizzie,raporluchatlaq,buujuu,cadoloz,melancol sanırım yeni listemizde olmak isteyen arkadaşlarımız.
taha suresini ilk ben önermiştim ama uzunca bir sure,çok kısa bir ismi azam'ı dahi okurken ilerleyemedik,Taha'da nasıl olur bilmem. :44:

Taha uzun diyorsanız ,benim için farketmez kararlaştırdıgınız herhangi bir sureyi okuruz.

Taha uzun diyorsanız ,benim için farketmez kararlaştırdıgınız herhangi bir sureyi okuruz.

benım ıcın hıc farketmez,dedım ya ben de bu sureyı okudum ama dıger arkadaslara da uymak gerek.p.tesı gunu de baslayalım ınsallah

arkadaşlar merhaba
ben de katılmak isterim
ne okuyoruz şimdi cuma suresi mi
fetih suresi mi

pazartesı karar verıcekler sanırım tek sure okuyoruz bır kısı ıcın zaten uzun olması cok onemlımı kızlar

arkadaşlar merhaba
ben de katılmak isterim
ne okuyoruz şimdi cuma suresi mi
fetih suresi mi

fetıh ıle basladık.sonra 2.ekıple ısmıazam okuduk.yenı ekıple de herkesın kararı alınarak yenı bır sure veya dua okıycaz ınsallah.p.tesı okumaya baslıyoruz allahın ıznıyle

X