Hayırlı bir yuva kurmak için Fetih Suresi'ne başlayalım mı?

aslında sayılara takılmayın,önemli olan niyet,gönülden istemek diyolar ama malum listenin özellikle de sonlarına doğru 1 tane okumada bile sıkıntı yaşandığından dolayı bilemedim olur mu :44: gerçi melidia da 2 kere okumuş ama

haklısın canım niyet önemli , ben 2 tane dedik diye öyle okuduydum, vaktim olduğu kadar okuycam inşallah, bundan sonra 1 er tane okuyayım da bütün listeyi bitireyim o zaman

arkadaşlar ben buujuu, sevgilim06, MASLOW için 1 er tane okudum Allah kabul etsin
inşallah bugün listemizi bitiricem

aslında sayılara takılmayın,önemli olan niyet,gönülden istemek diyolar ama malum listenin özellikle de sonlarına doğru 1 tane okumada bile sıkıntı yaşandığından dolayı bilemedim olur mu :44: gerçi melidia da 2 kere okumuş ama
Tamam canim 1 kez okuyalim :)
haklısın canım niyet önemli , ben 2 tane dedik diye öyle okuduydum, vaktim olduğu kadar okuycam inşallah, bundan sonra 1 er tane okuyayım da bütün listeyi bitireyim o zaman

Allah kabul etsin..Bende 2 tane okumustum:) 1 er kez okuyayim cogunluga uyayim bende:)

Arkadasima okudum.Allah kabul etsin:) :)Gonlune gore es versin Rabbim

cadoloz ve melancol için okudum ve listemi bitirdim Allahın izniyle, bi tane de kendim için okudum :)
Allah hepimize hayırlı yuvalar evlatlar nasip etsin inşallah

amin canım benim :) hepimizin hayırlı haberlerimizi, düğün tarihlerimizi bu forumda yazarken hayal ediyorum şimdi, Allah o günleri de gösterir inşallah

Ne guzel dedin yaa ins Allahim o guzel gunleri gosterir. Hayirlisiyla :) :)

aksam eve gecıyım bende okuyacagım kızlar sızın ıcın baya hızlıyız lısteyı 2 gunde tamamlayacagız sanırım :)

biliyorum tatlim,2kere okunucak denince sen de 2 kez okudun ama topigimizin ilk sayfalarinda bir ilahiyatci arkadasimiz sorularimizi yanitlamisti sag olsun ve sayilara takılmayın demıstı.zaten herkes ıcın bır okuma yapıldıgında bıle aksaklık oluyo.rıske atmayalım derım ben.bırbırımız ıcın halıs niyetle,gonulden dua edelım yeter
amin canım benim :) hepimizin hayırlı haberlerimizi, düğün tarihlerimizi bu forumda yazarken hayal ediyorum şimdi, Allah o günleri de gösterir inşallah
amiiin
Tamam canim 1 kez okuyalim :)

anlastık fıstık
Allah kabul etsin..Bende 2 tane okumustum:) 1 er kez okuyayim cogunluga uyayim bende:)

arkadaşlar ben şimdi listedeki arkadaşlarım ve kendim için fetih suresi okudum, ezan okunuyo bi yandan da maşallah, Allah kabul etsin

bu sefer lisemize cidden hızlı başladık :nazar: dilerim alnımızın akıyla tamamlarız :KK34: listemizin durumu budur,bugün arcLizzie'nin günüydü ve cadoloz_x ve melancol hariç hepimiz okuduk.

OKUNAN-------------TARİH------OKUYAN
arcLizzie-----------11.3.13------sevgilim06,buujuu,MASLOW,melidia
buujuu------------12.3.13-------melidia,
sevgilim06--------13.3.13-------melidia
MASLOW----------14.3.13-------melidia
cadoloz_x------------15.3.13------melidia
melancol----------16.3.13------melidia
melidia------------17.3.13------

OKUNAN-------------TARİH------OKUYAN
arcLizzie-----------11.3.13------sevgilim06,buujuu,MASLOW,melidia, melancol
buujuu------------12.3.13-------melidia,
sevgilim06--------13.3.13-------melidia