Hayırlı bir yuva kurmak için Fetih Suresi'ne başlayalım mı?

OKUNAN---------TARİH---------OKUYAN
sevgilim06-------01.03.2013----MASLOW,arcLizzie
MASLOW--------02.03.2013----arcLizzie
azrazehra--------03.03.2013----arcLizzie,MASLOW
arcLizzie---------04.03.2013---- MASLOW
agresifkiz--------05.03.2013-----MASLOW
raporluchatlaq---06.03.2013-----
buujuu-----------07.03.2013----

Allah razı olsun canım benim :KK16: Şimdi ben hastayım da 2 gündür o sebepten okusam mı bilemedim kaldı onlar :26:

İSM-İ AZAM DUASI 1 KERE raporluchatlaq ıcın okudum bende kızlar dogru lısteye yazdım deılmı

kendime kadar hepsini okudum kızlar haberini veriyim dedim..dua gerçekten çok hayırlıymış okuduktan sonra özellikle ne niyetteyse o söylenmeliymiş..inş birbirimize yaptığımız dualar kabul olur benimde niyetim bu aralar olmasını beklediğimiz ev alma durumu..rabbim tüm kiracılara kendi evlerini alma imkanı nasip etsin hayırlısıyla..bekarlarada hayırlısından bir koca :KK31:

İSM-İ AZAM DUASI 1 KERE raporluchatlaq ıcın okudum bende kızlar dogru lısteye yazdım deılmı

tatlım,listemiz bir bütün,hepimiz ilk kişiden başlayarak son isme kadar okuyoruz her gün bir ismi azam ve sonrasında da o kişi için dua ediyoruz :KK34: seni de listeye ekledim,yarın senin günün olacak,hepimiz senin için okıycaz inşallah,sen de baştan itibaren okumadığın isimler için okuyabilirsin

kendime kadar hepsini okudum kızlar haberini veriyim dedim..dua gerçekten çok hayırlıymış okuduktan sonra özellikle ne niyetteyse o söylenmeliymiş..inş birbirimize yaptığımız dualar kabul olur benimde niyetim bu aralar olmasını beklediğimiz ev alma durumu..rabbim tüm kiracılara kendi evlerini alma imkanı nasip etsin hayırlısıyla..bekarlarada hayırlısından bir koca :KK31:

OKUNAN---------TARİH---------OKUYAN :nazar:
sevgilim06-------01.03.2013----MASLOW,arcLizzie,raporluchatlaq
MASLOW--------02.03.2013----arcLizzie,raporluchatlaq
azrazehra--------03.03.2013----arcLizzie,MASLOW,raporluchatlaq
arcLizzie---------04.03.2013---- MASLOW,raporluchatlaq
agresifkiz--------05.03.2013-----MASLOW,raporluchatlaq
raporluchatlaq---06.03.2013----- cadoloz
cadoloz----------08.03.2013----

ArkadSlar ben malum zamandayim okuyamiyorum :KK43: sekine duasi varmis bilen var mi oda oyiymis :KK66:

sevgilim06 ,maslow,azrazehra,aclizzie,agresifkız,raporluchatlaq,cadoloz hepiniz için tek tek okudum RABBİM KABUL etsin.benim duamıda ismen (burcu)okumanızı rica ediyorum aklımda birisi var onu RABBİM hakkımda hayırlı kılıp nasip etsin bana die dua ederseniz çok memnun olurum selam ve dua ile.

Son düzenleme:
tatlım,listemiz bir bütün,hepimiz ilk kişiden başlayarak son isme kadar okuyoruz her gün bir ismi azam ve sonrasında da o kişi için dua ediyoruz :KK34: seni de listeye ekledim,yarın senin günün olacak,hepimiz senin için okıycaz inşallah,sen de baştan itibaren okumadığın isimler için okuyabilirsin

OKUNAN---------TARİH---------OKUYAN :nazar:
sevgilim06-------01.03.2013----MASLOW,arcLizzie,raporluchatlaq
MASLOW--------02.03.2013----arcLizzie,raporluchatlaq
azrazehra--------03.03.2013----arcLizzie,MASLOW,raporluchatlaq
arcLizzie---------04.03.2013---- MASLOW,raporluchatlaq
agresifkiz--------05.03.2013-----MASLOW,raporluchatlaq
raporluchatlaq---06.03.2013----- cadoloz
cadoloz----------08.03.2013----

raporluchatlaq icin daha once okudugum icin ben haric hepinize okudum allah kabul etsin aminn

Selam kizlar hepinizin agzina saglik.
Bende okumaya basladim ve bitirdim Allahin izniyle.

Sevgilim06-Maslow-azrazehra-arclizzie-agresifkiz-raporlucatlak-bujuu-

Okudum sizler icin Allah gonlumuze gore versin.Amin :) :) :)

Cadoloz-x icin okudum :) Rabbim gonlune gore versin:)

Selam kizlar hepinizin agzina saglik.
Bende okumaya basladim ve bitirdim Allahin izniyle.

Sevgilim06-Maslow-azrazehra-arclizzie-agresifkiz-raporlucatlak-bujuu-

Okudum sizler icin Allah gonlumuze gore versin.Amin :) :) :)

Cadoloz-x icin okudum :) Rabbim gonlune gore versin:)

allah kabul etsin tatlım,listemiz bitti sayılır,bugün buujuu(burcu) için okuyoruz,çoğunluk okudu zaten.Yarın da cadoloz için okıycaz inşallah

sevgilim06-------01.03.2013----MASLOW,arcLizzie,raporluchatlaq,cadoloz,buujuu
MASLOW--------02.03.2013----arcLizzie,raporluchatlaq,sevgilim06,cadoloz,buujuu
azrazehra--------03.03.2013----arcLizzie,MASLOW,raporluchatlaq,sevgilim06,cadoloz,buujuu
arcLizzie---------04.03.2013---- MASLOW,raporluchatlaq,sevgilim06,cadoloz,buujuu
agresifkiz--------05.03.2013-----MASLOW,raporluchatlaq,sevgilim06,cadoloz,buujuu
raporluchatlaq---06.03.2013----- cadoloz,sevgilim06,buujuu,MASLOW
buujuu-----------07.03.2013---- sevgilim06,cadoloz,
cadoloz----------08.03.2013---- sevgilim06,buujuu

keske bıraz daha kalabalık olabılsek hepımız bırbırımız ıcın dua etmıs oluruz ne guzel olur

Ben bu duaya katılamamıştım, ama bir dahaki duaya mutlaka katılcam, kızlar unutmayın beni.
Allah hepimizin dualarını kabul etsin. Hakkımızda en hayırlı olanı gönlümüze eylesin.
:KK54:

keske bıraz daha kalabalık olabılsek hepımız bırbırımız ıcın dua etmıs oluruz ne guzel olur

öyle tabi tatlım da bu sadece evlenmek isteyen,hayırlı bir yuva kurmak isteyenlerin dua topiği olduğu için sanırım sınırlı sayıda üyeden rağbet görüyor,malum evli üyeler de var,içlerinde çocuk bekleyenler var,onların dua topikleri ayrı,genel dua topikleri var ama bizimki özel bir dilek için açılmış bir topik.bizim gibi evlenmek isteyenler az demek :KK31: önemli olan az ya da çok kişi birbirimiz için inanarak,samimi duygularla dua etmek :KK34:

Ben bu duaya katılamamıştım, ama bir dahaki duaya mutlaka katılcam, kızlar unutmayın beni.
Allah hepimizin dualarını kabul etsin. Hakkımızda en hayırlı olanı gönlümüze eylesin.

bende yenı katıldım melancol ıstersen bugunden baslayabılırsın bugun buujuu ıcın okuyoruz ama ıstersen en eskı tarıhden itibaren herkese okuyabılırsın

tamam tatlım,sen de varsın yeni listede :KK34:

bende yenı katıldım melancol ıstersen bugunden baslayabılırsın bugun buujuu ıcın okuyoruz ama ıstersen en eskı tarıhden itibaren herkese okuyabılırsın

ya da dilersen cadoloz_x'un dediği gibi yapabilirsin ama sen zaten yoğunluğundan dolayı bu listeye katılamamamıştın.o yüzden seni zorlıycaktır sanırım

yeni listemizdeki isimler
sevgilim06,MASLOW,azrazehra,arcLizzie,raporluchatlaq,buujuu,cadoloz_x,melancol,agresifkiz

tarihleri yazmadım,katılmak istemeyenler olabilir,katılmak isteyen başka arkadaşlarımızı da bekliyoruz,özellikle "agresifkiz"cım,bu listeye katılmak istemiştin ancak topiğe hiç uğramıyosun fıstık,umarım herşey yolundadır,katılamıycaksan da iletirsen sevinirim,hepimiz senin için okuduk ancak okuyamıycaksan,müsait değilsen de ben kendi hesabıma helal ediyorum hakkımı :KK31:

X