Hayırlı bir yuva kurmak için Fetih Suresi'ne başlayalım mı?

Azrazehranin Annesi icin okudum.Rabbim Gonlundeki duayi kabul etsin hayirliysa.

OKUNAN-----------------TARİH------------------OKUYAN
MASLOW----------------22.02.2013--------------nur,sevgilim06,azra'nın annesi,azrazehra, melancol
melancol----------------23.02.2013--------------azra'nın annesi,azrazehra,nur,MASLOW,sevgilim06
azrazehra---------------24.02.2013--------------sevgilim06,azrazehra,nur,annem, melancol,MASLOW
sevgilim06---------------26.02.2013-------------MASLOW,azra'nın annesi,azrazehra,nur.melancol
nur---------------------27.02.2013---------------MASLOW,azra'nın annesi,azrazehra,nur,sevgilim06,melancol
azra'nın annesi----------28.02.2013(gönlünden geçen niyeti için)

merhabalar,listemiz dün itibariyle bitti,en son azra'nın annesi için okuduk ve melancol arkadaşımız da okumayı tamamladıktan sonra listeyi tamamlamış olacağız.Öncelike bu listemiz bittikten sonra da yeni listemize başlarız hayırlısıyla :nazar:

OKUNAN-----------------TARİH------------------OKUYAN
MASLOW----------------22.02.2013--------------nur,sevgilim06,azra'nın annesi,azrazehra, melancol
melancol----------------23.02.2013--------------azra'nın annesi,azrazehra,nur,MASLOW,sevgilim06
azrazehra---------------24.02.2013--------------sevgilim06,azrazehra,nur,annem, melancol,MASLOW
sevgilim06---------------26.02.2013-------------MASLOW,azra'nın annesi,azrazehra,nur.melancol
nur---------------------27.02.2013---------------MASLOW,azra'nın annesi,azrazehra,nur,sevgilim06,melancol
azra'nın annesi----------28.02.2013(gönlünden geçen niyeti için)

merhabalar,listemiz dün itibariyle bitti,en son azra'nın annesi için okuduk ve melancol arkadaşımız da okumayı tamamladıktan sonra listeyi tamamlamış olacağız.Öncelike bu listemiz bittikten sonra da yeni listemize başlarız hayırlısıyla :nazar:

listeyi güncelleyip yazana kadar offline etmiş sistem,tekrar yazarken de güncellemeyi unutmuşum,kusura bakmayınız.Güncel liste bu şekilde.:KK42:
QUOTE=MASLOW;29083844]OKUNAN-----------------TARİH------------------OKUYAN
azra'nın annesi----------28.02.2013(gönlünden geçen niyeti için)--MASLOW,azra'nın annesi,azrazehra,nur,sevgilim06,

merhaba kızlar,yeni listeye başlıyo muyuz?Bu sefer de ismi azama başlayalım derim ben.

MASLOW,azrazehra,nur,azra'nın annesi,arcLizzie şimdilik ekibimiz bu isimlerden oluşuyor sanırım.Sevgilim06 ve melancoldan henüz ses yok.Katılmak isteyen tüm arkadaşlarımızdan yanıt bekliyoruz :13:

İSM-İ AZAM DUASI

Bismillâhirrahmânirrahîm
Allâhumme innî es'eluke bienne lekel hamdu lâ ilâhe illâ entel mennânu yâ hannân * yâ mennân * yâ bedîus semâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm * yâ hayyu yâ kayyûmu, lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimin * allâhumme innî es'eluke biennî eşhedu enneke entallâhu lâ ilâhe illâ entel ehadus samedullezî lem yelid ve lem yûled ve lem yekun lehû kufuven ehad * elif lâm mîm * allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm * ve ilâhukum ilâhun vâhidun lâ ilâhe illâ huver rahmânur rahîm * yâ zel celâli vel ikrâm * yâ erhamer râhimîne, allâhumme innî es'eluke bienneke entallâhu lâ ilâhe illâ entel vahidul ehadul ferdus samedullezi lem yelid ve lem yuled ve lem yekun lehû kufuven ehad, lâ ilâhe illâhu * vahdehû lâ şerîke lehû * lehul mulku ve lehul hamdu ve huve alâ kulli şey'in kadîr * lâ ilâhe illallâhu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm * es'eluke bismikel eazzul ecellul ekrem * rabbî rabbî rabbî yâ rabbî yâ rabbi yâ rabbî lâ ilâhe illallâhu vahdehû lâ şerîke leh * lehul mulku ve lehul hamdu ve huve alâ kulli şey'in kadîr * el hamdu lillâhi ve subhânallâhi vel hamdu lillâhi ve lâ ilâhe illallâhu vallâhu ekber ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

Ay İsmi azama bayılırım:))) Çok güzel :KK16:hayırlısı olsun hepimizin hakkında ben bu akşam hemen başlcm bitircem inşallah yarın söylerim hallettim diye kihkih:KK1:

Ay İsmi azama bayılırım:))) Çok güzel :KK16:hayırlısı olsun hepimizin hakkında ben bu akşam hemen başlcm bitircem inşallah yarın söylerim hallettim diye kihkih:KK1:

hmmm,yarına kadar beklesek mı cankızlar baska katılmak ısteyen olur.bu aksam bı ısmı azam duasına topıgımızın tum guzellerı ıcın okuyalım.yarın da lıstemızı yayınlayıp hergun bırımız ıcın okumaya devam,olur mu

hmmm,yarına kadar beklesek mı cankızlar baska katılmak ısteyen olur.bu aksam bı ısmı azam duasına topıgımızın tum guzellerı ıcın okuyalım.yarın da lıstemızı yayınlayıp hergun bırımız ıcın okumaya devam,olur mu

Canim sen beni her seferinde kararlastirdiginiz duaya ekle ben okurum.

Ben regl oldum canim.....beni listeye ekler ve Kabul ederseniz ben size regl bitince okuycam.

Ben ılk ısmı azam duasınh topıgımızdekı tum hanımlar ıcın okudum.allah gonlumuze gore versın sevgılı arkadaslarım:KK9:

Canim bana bilgi yollayin ne zaman ne kadar diye anlamadim ben bu olayi:KK43:cuma da okuyalim :*

merhabalar,sizlerin talebiyle bugün yeni listemize hergün bir kişi için İsm-i Azam okuyarak başlıyoruz.Aslında önceki listeden azranın annesi için bir eksik okuması kaldığı için o tamamlandıktan sonra başlarız diye düşünmüştüm ancak melancol da o okumayı yapıp dilerse yeni listemize bekleriz.Yeni listemiz böyle.sevgilim06 özel günlerinde olduğundan okuyamıycak.Bu nedenle onunla başlayalım dedim.:KK42:

OKUNAN---------TARİH---------OKUYAN
sevgilim06-------01.03.2013----
MASLOW--------02.03.2013----
azrazehra--------03.03.2013----
nur--------------04.03.2013----
azra'nın annesi---05.03.2013----
arcLizzie---------06.03.2013----

Canim ismi azamda annemle teyzem yok:KK43: ben varim hergun okuycam ama nete her zaman giremeyebilirim ama her aksam muhakkak okuyacagim :)

X