Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

selam canım allah analı babalı büyütmeyi nasıp etsinn bebişiniiiiii

selam kızlarrr

hayırlı bereketli cumalarınız olsunnnnnnn

Nasılsınız Bakalımm

el_miray nasıl alıştın mı baştan çalışma hayatınaaa

yaa nereden anladıın ? kan falan mı verdin? annen ne zaman girmiş ?
ben 2. bebiş için uğraşıyorum 10 sene arası var daha da olacağı belli değil kısmet bekliyoruz bakalım.
canım ben myom embolisi oldum 2016 da o zaman operasyonu yapan doktor sen çok erken giriceksin menopoza demişti.çünki myomun beslendiği damarlar tıkanıyorya rahimde beslenemiyormuş.3 aydır bir sıcak basması düzensiz regl felan 6 ay evvel fsh 18,4 e2 166 idi dün ölçtürdüm fsh 114,1 e2 66 ya düşmüş annem 53 de girmiş ((

ben öyle olduğunu düşünmüyorum girseydin şimdiye girerdin o zaman.. sıcak basması psikolojiden de olur fsh da değişken bir değer e2 de benimkinden yüksek.. 53+5 58 e kadar yolun var daha.. dr ne diyor?

peki bebek düşünüyor musun?

hayır canım düşünmüyorum rabbim isteyenlere versin ama neden düşünmüyorsun 53+5 neden
ayrıca e2 ne oluyor geçen 166 çıkmıştı
fsh stresten çok değişirmiş.
neden düşünmüyorsun yarım kalmış canım..
evet stres fsha çok etki ediyor..
e2 yumurta kapasitesi ile bilgi veriyor sanıyorum östrojen formu deniyor bende rezerv azlığı varmış amhye göre öyle dendi lakin ultrasonda 6 7 folekül görünüyor..
+5 annenin girdiği yaştan 5 yıl sonra giriyormuşsun. annem 47 de girdi 52ye kadar gider diyorum bende:) o da emeklilik yaşım olacak zaten

bebek de düşünmüyorsan dert etme o zaman girecem girecem diye daha çabuk getirirsin hee

canım yaşım 43 ne yapacam cocugu Allah aşkına bakanım yok kendime zor bakıyorum panik atak hastasıyım
ooo benım yumurtalar iyiymiş desene :))
canım bilmiyorum araştırmaya gittim doktor bana rahimden parça alıp bakalım dedi (((( çok zormuş korkdum yaaa,
ne gerek varki şimdi parçaya marçaya

şiddetli ve yoğun kanamam var şikayetiyle gittiğimde benim de rahimden parça aldılar.. adetim de sancılı olduğundan doğum için de sancı çektiğimden çoook öyle aman aman ağrım olmadı ama bişey de çıkmadıı.. ama sana ne diye bakacaklardı acaba?

panik atak hastasıyım deyip etiketleme kendini.. emin ol yaşadıklarını bir çoğumuz yaşıyoruz.. bak kaç yaşına geldik.. yaşadıklarımız da kolay değil lakin iyi düşün iyi olsun motto bu.. olumlama sayfası var orayı okumanı tavsiye edebilirim çok faydasını gördüm.
hayatta her şey var.. ve biz hayatla uyum içindeyiz. sağlıkla şifa ile yaşıyoruz. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…