Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

yok sonraki mesajlarını da okudum. yani şaka olarak kullanıldığını . kötü niyetinin olmadığını . ama canım sen kesinlikle kullanma . kimseye karşı şaka anlamında da kullanma .
biliyorum saygızlık yapmış olmak için yapmadın. onu anladım zaten mesajlarından
birinin beni anlaması o kadar iyi geldiki gerçekten cok üstüme gelindi cok doldum canmm anlatıyorum anlatıyorum kimse anlamıyor..
zaten diyorum ya okunsa herkez anlar şaka anlamnda dedimi kötü niyetimin olmadını ama gel gör ki anlaatamadm kimseye.. ben hatamında farkndaym ama kendini anlatamamak o kadar kötü ki.. cok sagol beni anladn için azda olsa içime su serptn gercekten cok doldum bida asla kullanmam zaten ne o kelimeyi nede anlamını bilmediğim birşeyi.

var canm 1 tane ama :KK53: başka yok hpe oraya gidiyoruz kışın oda insanı cok sıkıyor :KK14:
ama yazın gidilecek cay bahceleri felan vardır
cok güzel piknik alanlarmız var
küçük ama büyük şehirlerde ki gibi cok secenek yok inşallah buraya gelirsnzde arkadaş oluruz yakından:KK19::KK19::KK19: buraya gelirseniz evide burdan mı alacaksnz peki:21:

evi hemen satarsak burda ev alırız büyük ihtimal canım tayin olduğumuz yerden

benim oglum 9 bucuk aylık daha emeklemiyor koltuga tutunuyor ama sıralama yapamıyor
normal mi ki kızlar ya. kafama takılıyor tv illaki izliyor bütün gün evde cok sıkılıyor cünkü bende yokum
yaz gelse iyi kötü dışarı cıkarlar annemle felan
birde tv karsısında yiyor tabi agzına lokma almaz yoksa
inşallah gelişimini olumsuz etiklemez ya:cry:

maşallah normal gelişimi canım yavrunun o ayda yapması gerekeni yapıyor benim oğlum 11 aylık iken yürüdü.
tvyi izletmeyin canım yaa resimli kalın yapraklı kitaplar al annen onları versin eline devamlı orda meyve şekilleri tanıtsın ona, ben oğlumda dilim yandı tvyi o zamanki bakıcımız çok izletmiş bizi uyaranda olmadı oğlum geç konuştu

maşallah normal gelişimi canım yavrunun o ayda yapması gerekeni yapıyor benim oğlum 11 aylık iken yürüdü.
tvyi izletmeyin canım yaa resimli kalın yapraklı kitaplar al annen onları versin eline devamlı orda meyve şekilleri tanıtsın ona, ben oğlumda dilim yandı tvyi o zamanki bakıcımız çok izletmiş bizi uyaranda olmadı oğlum geç konuştu
ben ne kadar izletmesemde izliyorlar canm evde sıkılıyor durmuyor huysuz annemde acıyor illaki zararli desemde
annem sizde tv le büyüdünüz birşey olmaz dior
zaten tv siz asla yemiyor kırk takla atsan da lokma almıor agzına anca dlaacakda öyle yiyecek..
acmasak bu sefer ben yokken ac ac bekliyor ya vlla napacam blmyrm bende korkyrm geç konuşacak zarar verecek die elimdende gelimyor birşey canm :KK43:

ben öglen molasına cıkıyorum hemen ogluumun yanına gidiyim :KK200::KK200::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:görüşürüz kızlar afiyet olsun sizlerede:KK37::KK37::KK37:

X