Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

hoşgeldin canım

burasını unutmuştuk biz hatırlattığın için sağol
bende bugün katıldım topiğinize ilk sayfada sizin yazdıklarınızı okuyunca şok oldum maşallah ne enerjiksiniz, ben bir gün öyle olsam ikinci gün salarım yani, süper kadın dedikleri siz olsanız gerek her işe yetişiyorsunuz ne güzel, fikrinizi tuttum, cumartesi pazar oflaya poflaya temizlik yapmak yerine hafta içi işleri yetiştirip haftasonu gezme fikri müşhiş, günlerde uzadı zaten biran önce benimde proğram yapmam lazım. :) yay burcu kadını olduğumdan mıdır nedir rahatım ben yaa

ne güzel . hem çocuksuzsun şimdi.
evin de dağılmaz
şimdi sen hafta içi az az yap. zaten bozan olmaz.
hafta sonu geç şekerim.

canım nasıl başlarsan hayattın öyle devam eder ufak ufak işerini yaparsan hem birikmez hemde fazla yorulmazsınnnn

ama bu dönemler saldım biraz bendeee

bende düzen delisiyimmm çok titiz değilim ama herşey yerli yerinde olacak buda bazen beni yoruyor maleseff

ne güzel bende rahat olsam azıcıkkk bebiş yokken bu zamanları değerlendir derim çocuk olunca maraton daha hızlı oluyor söylim

günaydın canımmm nasılsınn
teşekkür ederim, iyiyim çok şükür, cuma günü işlerimi baya bitirdim, burada takılıyorum, güzel bi hafta olur inşallah hepimiz için, hafta sonu da hemen geçiverdi, yarınki tatil güzel olacak, senden ne haber

evet h.sonu çok hızlı geçiyorrr maşallahhh kiii
yarın güzel bi dinlenmek lazımm
bende iyiym canım rutin bi h.sonunu daha kapattım

günaydın kızlar iyi haftalar herkese
günaydın güzel anne
Günaydınlarrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…