Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

teşekkürler canım, ekim ayında bebeğimi inşallah kucağımı almakla beraber üçüncü evlilik yıldönümümüzü de doldurmuş olacağım, kamu kurumunda çalışıyorum, hep samimi her yönden muhabbet edeceğim bir topik arıyordum kendime :) hamilelik topiğine kafam pek sarmıyor artık.. sabah işe gitmek istemememle birlikte böyle bir topik arayışına girdim kadınlar kulübünde, aynı durumda olduğum kişilerle kendimi olumlu yönde telkin edeceğim diye düşündüm :) işte böylelikle kendimi sizin topiğe attım....

o zaman hoşgeldin aramıza,sağlık sıhatle inşallah bebeğini alırsın kucağına...biz bu topicde çok güzel günlerimizi geçirdik sevinçlerimizi,dertlerimizi paylaşık...ne güzel heyecanlısındır taze anne

bende özel bi şirkette santraldeyim 7 yıllık evliyim 6 yaşına yeni giren oğlum var benimde

evet tabi onlar daha bi rahata alıştırıyor paşayı
ama olsun. için rahat çünkü.

hoş geldin
bebeğini sağlıkla kucağına al inşallah.
hangi şehirdesin

evet tabi onlar daha bi rahata alıştırıyor paşayı
ama olsun. için rahat çünkü.

değerlerinin ii olmasına sevindim canım

ihmal etme kan ilacı önemlii bende haftaya doktora gideceğimsaçlarım fena dökülüyor aslında kopuyor

demir eksikliği olabilir sanırım

değerlerinin ii olmasına sevindim canım

ihmal etme kan ilacı önemlii bende haftaya doktora gideceğimsaçlarım fena dökülüyor aslında kopuyor

demir eksikliği olabilir sanırım
evet demir eksikliğinden çok dökülür saçlar. git sen de belki düşmüştür .

dilek benim oğlanda habire kardeş istiyor biliyormusun??

nasıl cvp vereceğim zamanı olduğunu nasıl anlatacağım bilmiyorum

cumaya haftaya anca randevu aldım bakalım gideceğim şekerrr

ilk defa bu kadar şiddetli oldu korktum kendimdenn

isim buldunuz mu prensese ??
canım bulamadık daha araştırmıyoruz desem doğru olur.
dilek benim oğlanda habire kardeş istiyor biliyormusun??

nasıl cvp vereceğim zamanı olduğunu nasıl anlatacağım bilmiyorum
eh aslında 5 yaşında değil mi.
vakti geldi aslında
9 ay da hamilelik dersen
6 yaşında olacak. 1. sınıfa gidecek

HAMİLELİK İLERLEYİNCE YAZIYORLAR CANIM
SAĞLIKLI OLSUN KUZUN

BENDE İDARE EDERİM CANIM KOŞTURMACA HARA GÜRÜLLE GİDİYORUZ

Sağolasın vefacım, Allah sizinde evlatlarınızı size bağışlasın inşallah hayırlı ömürler versin, bende mutluluklarımı dertlerimi anlatırım inşallah, bebeğimi hep kucağımda hayal ediyorum nedense , sanki karnımda sadece şişlik varmış gibi benim gibi olan bir başkası var mıdır bilmiyorum, bugünde ben lastikli pantalon giymiştim, ayaktayken iyi oluyorda oturunca çok sıkıyor, bebeğim baya sinirli bugün, bende nasıl bi düşünceyle giydiysem artık karnım küçük gibi geliyor daha bana ama gerçekten bugün çok sıkılıyorum pantolonla hamile modundan çıkmamam lazımmış birkez daha anladım

ARAMIZA HOŞGELDİN HAMİŞİM
BENİMDE 7,5 YAŞINDA BİR OĞLUM VAR 10 YILLIK EVLİYİM KAMUDA ÇALIŞIYORUM
Allah bağışlasın evladını canım, Allah hayırlı uzun ömürler versin inşallah, benimde şansıma göreve başladığım ilk yıl baya eziyetli geçmişti iş ortamım şimdi ise çok rahat işte çalışıyorum yıllar hızlı geçiyordur değilmi, bakalım benim oğlum nasıl olacak

hoş geldin
bebeğini sağlıkla kucağına al inşallah.
hangi şehirdesin
çok teşekkür ederim, inşallah sağ selamet doğurup büyütmek nasip olur ikimize de, seninde hayırlı olsun bebeğin :) bende çok özlüyorum miniğimi kucağıma alıp sevsem diye hayal ediyorum, tabiki o kadar kolay değil çocuk büyütmek :) manisanın ilçesinde oturuyorum ben :)

canım bulamadık daha araştırmıyoruz desem doğru olur.

eh aslında 5 yaşında değil mi.
vakti geldi aslında
9 ay da hamilelik dersen
6 yaşında olacak. 1. sınıfa gidecek
orası öylede şartlar malesef el vermiyor şuan
2,bebeğe k.validem bakamam diyor benimde şu 2 yıl çalışmama gibi bi lüksüm olamaz
beklicez mecbur canımm

oyy annesi rahat şeyler giyin sıkıştırma kuzuyu cinsiyeti belli mi

buarada yakın şehirlerdeymişiz bende egedeyimm

aynı zaman da 29,5 yaşında arkadaşşşş duyrulurrrr

hoşgeldin canım

burasını unutmuştuk biz hatırlattığın için sağol

inşallah canımcım. bakalım . kalabalıklaşıyoruz.
şanslı gacısın vefam . kaynanan yarım gün bakıyor. oh ne güzel . el eline düşmedi kuzun

vefa herzaman ballı hatundur

evet oğlum olacak inşallah, :) ben biraz bunalımlı, rahat biriyimdir , ilk sayfaları okudum ev, iş, çocuk işleri nasıl olacak bilmiyorum, Allah yardımcımız olsun inşallah, alışmam lazım benimde çalışkanlığa pratikliğe,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…