Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

valla her yere yetişiyorsunuz maşallahhh bi oradasınız bi burada şimdi yakaladım özele geçmişizzz

evet hafta sonu geldi bende çok mutluyum
eşim plan yaptı sağolsun yarın erkenden istanbula gidiyoruz emirgan korusuna ve birkaç yere daha gezeceğiz arkadaşım
sizin plan varmı
ne güzel havalarda açtı bahar miss gibi

pazar eşim çalışacak büyük ihtimal

bizde cumartesi akşam piknik yapıp gezelim diyoruz

pazar günü planı paşayla yapacağım artık

evet hafta sonu geldi bende çok mutluyum
eşim plan yaptı sağolsun yarın erkenden istanbula gidiyoruz emirgan korusuna ve birkaç yere daha gezeceğiz arkadaşım
sizin plan varmı

biliyor musun, bizimde aklımızda ama yemiyor valla yollara düşmek

Benden tavsiye canım mümkün olduğu kadar erken çıkın evden

Geçen sene büyükçekmeceden arkadaşlar cumartesi sabah tam 4,5 saatte gidebilmişlerdi herkes akın ediyor...

aaa gerçekmi 6,45 arabası ile yola çıkacağız burdan arabayla gitmeyelim park yeri ve trafikle boğuşmayalım dedik
metro, otobüs taksi ile hallederiz dedik

aaa gerçekmi 6,45 arabası ile yola çıkacağız burdan arabayla gitmeyelim park yeri ve trafikle boğuşmayalım dedik
metro, otobüs taksi ile hallederiz dedik

1 gün için İstanbul'da toplu ulaşımla daha zor olur sanki canım,

Otobüsle otogara mı gideceksiniz... Zamanınız yollarda geçecek...

Aslında güzergah çok pratik araçla geldiğinizde ama bu lale festivali ayağıyla herkes o tarafa gidiyor...

Aynı saatte çıkıp araçla gitseniz trafik olmaz herhalde, daha kolay olabilir...

EŞİME SÖYLEYİM DUR BEN, BİZ İSTANBULDA TRAFİKTEN YILIYORUZ ARABA İLE NAVİGASYON OLSADA BİR YOLA TERS GİRDİNMİ BİLMEYEN İNSAN İÇİN ARABAYLA ÇOK ZOR OLUYOR

EŞİME SÖYLEYİM DUR BEN, BİZ İSTANBULDA TRAFİKTEN YILIYORUZ ARABA İLE NAVİGASYON OLSADA BİR YOLA TERS GİRDİNMİ BİLMEYEN İNSAN İÇİN ARABAYLA ÇOK ZOR OLUYOR

Eğer arabayla gidecekseniz Emirgan için yol çok kolay ben kısaca tarif ederim... Hatta gideceğiniz yerleri yazarsan güzel bir güzergah planı yaparız...

abla hayirli yolculuklar canikk,, nasilsin dicem ama belliki bomba gibisin, aaghhh istanbul yolcusu hic kotu olurmu?
ne zaman dönuyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…