Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

vefa bende düşünmüyordum ve kesinlikle karşıydım.
ama bir akşam eve geldik tvler çalışmıyor
eşim öyle yaptı böyle yaptı ki anlar bu işlerden olmadı bir türlü.
sonra çıktı çatıya bir de ne görsün bizim kabloları kesmişler
üstelik sadece bizimkini değil 3 daireninkini daha kesmişler
meğer benim alt komşum taşınırken bilemediğinden 4 dairenin tv kablolarını kesmişler ve bir allahın kuluna da bir özür bile dilemeden gitmişler :KK62::KK62::KK62::KK62:
eşimde gitmiş bir sinirle eve net bağlatmış benim haberim bile olmadan

yuhhhhhhh

sinir omamak elde değilllll

vefa bende düşünmüyordum ve kesinlikle karşıydım.
ama bir akşam eve geldik tvler çalışmıyor
eşim öyle yaptı böyle yaptı ki anlar bu işlerden olmadı bir türlü.
sonra çıktı çatıya bir de ne görsün bizim kabloları kesmişler
üstelik sadece bizimkini değil 3 daireninkini daha kesmişler
meğer benim alt komşum taşınırken bilemediğinden 4 dairenin tv kablolarını kesmişler ve bir allahın kuluna da bir özür bile dilemeden gitmişler :KK62::KK62::KK62::KK62:
eşimde gitmiş bir sinirle eve net bağlatmış benim haberim bile olmadan
ne düşüncesiz insanlar var yarabbim

genicc, gelin ya...bakabiliyorum bugun ben guzelce.

vefacigim begenmedi zaar avatarimi, olabilir canim . ama ne koysam bilemiyorum ki , aklima bu geldi. zuleyha yi lili icin cikardim, bunuda vefa icin cikarabilirim nolcak ki dimi :KK66:

slm cancagixlarim.sizleri cok ozledim.telden girmek epey zor oluyor.ama hepiniz aklimdasiniz.bi girdim baktim gecmise.genic gecmis olsun kuzum oglus havale gecirmis.aman dikkat et.bende bes yasibda gecirdim onun ucin elaya cok dikkat etmek zorundayim.cunku irsi olurmus.hepiniz iyisiniz dimi hastaljklar disinda.tekrar watsap grubumu kursak acaba.bilemiyorum:) ela okula gidince evi toparlayip yazismaya dahil olmak isterim.calisirkenki gibi olmasada.bu arada bebek isini hizlandirdik.nisan ayinda basliyoruz calusmalara.mujdeli haber oursa paylasirim.hepunizi kocaman opuyorum unutmayin beni....

X