Haydi :) kocaelili bayanlar buluşmaya var mısınız?

Hadi kızlar bulşun bakalım
Belkim bende gelirim yaa
Halamı görürüm hemde
Ama yakın zamana almayın tarihi
Ya da ben kısmet diyeyim

Şeniz Kızlar şimdiden iyi eglenceler diliyorum eminim çok keyifli olacaktır buluşma günü..aHH ahh içim gidiyor Gölcüklü olaraksenağlama Şöyle nisan başlarında tekrar bir buluşma düzenlenirse mutlaka katılmak isterim:Saruboceq: İznimiz nisanda çünkü.Şimdilik fotograflarla avunuruz artık :çok üzgünüm:Herkese kucak dolusu sevgiler:1hug:

inşallah cnm nasip olursa neden olmasın ben şuanda bi buluşma düzenlemeye çalışıorum ama kimseden tık yokkk ...

bende gelmek isterim ama çalışıyorum akşam gelme şansım yok sadece sabah gelebilirim oda ödemelrim oluyor sabah alelacele çarşıya gelip işlerimi halledip dönüyorum ama bir saat kadar ayırabilirim buluşmaya hafta sonuda olmaz kendi işi olması insanın ne kadar kötü yaaaa internet cafemiz varda

ay yoruldum vallahi şu buluşma haberlerine bakıp hüsrana uğramaktan yokmu kardeşim koca izmitte insanda bu kadar azız.buluşup resimleri yayınlayıncada vay bende gelcektim.klava:yok vallah umudum kalmadı artık.:çok üzgünüm:

Bende gelmek istiyorum ama hafta sonu çalışan bayanlar için hafta içi çok zor...
E hadi yapalım bir planda buluşalım artık....
Kocaelideki bayanları haberdar etmek lazım bundan...

e ne zaman nerde , nasıl ? Kimler? Ay ben genemi geç kaldım yaaaaaaaaaaa :1shok::1shok:Çok üzgünüm çoook AMA BEN HEP GEÇ GÖRÜYORUMMMMMM ......... kafamçokkarıştısenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…