Haydi :) kocaelili bayanlar buluşmaya var mısınız?

valla kızlar ben hep uyuyorum her buluşmadada oluyorum gelmeyenlere diyecek lafım kalmadı verin kararı buluşalım ben önceki buluşmada kocaelide olanların tespit ettiklerime özel msj atmıştım gelin diye.sonuçmu iki kişiydik işte.

kızlar haberim olsun gelirim yeni üye oldum bu arada benimde soy adım durmaz akraba çıkarız belki:)

17 ocak cumartesi 15:00 sizlere uygunmu...
Bu hafta içi mutlaka organizasyonu yapalım....Hadi kızlar canlanın artık......
Kocaeli buluşma aktivitesinde nerdeyse sonuncu.....

slm kızlar bizler kocaeliler buluşamama konusunda rekor kırdık.
BULUŞMAYA BENDE GELİCEM AMA AKŞAM OLMASIN BEN YARIMCADA'YIM
EŞİM EVE 16/30 DA GELİYOR O SAATTE EVDE OLMAM LAZIMa.s.

kızlar ilk bulusmaya katılmıstım ama 2. bulusmaya kursa giitigim icin katılmamıstım.Kurs bitti nihayet .17ocaktaki bulusmaya bende gelirim.

vea ctesi günü hafta sonu sabah:KK55:00'dada buluşabiliriz sabah kahvesi olur bizim içinde ... eeee artık bütün alternatifleri sunduk yeter artık hadiyin kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr '!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

kızlar bebeğim büyüdü bu sefer bende varım.kesin bir saat tarih belirlensin bizde kendimizi ayarlayalım.ama kimsenin haberi olmuyor kocaelilere hbr vermk lazım

kızlar slm ben de gelmek isterim ama eşim haftasonu seyirden gelcek.hazırlık yapmam lazım evde :KK43:(

Kızlar saat kaçta ve nerede buluşuyorsunuz?Benim saat 5de dr. randevum var onun dışında bir işim yok eğer saatler uyarsa bende gelirim yine aynı yerdemi olacak?

vea ctesi günü hafta sonu sabah:KK55:00'dada buluşabiliriz sabah kahvesi olur bizim içinde ... eeee artık bütün alternatifleri sunduk yeter artık hadiyin kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr '!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

tamam ozaman arkadaşım sabah:KK55:00'olur nerde olucak buluşma bence NCITY'olabilir
üçgün kaldı hadin kızzlarrrrrr NERDESİNİZa.s.

bana hepsi uyar sabahta oglende.ama sabah bulusma fikri kulaga hos geliyor.Sabah kahvaltısından sonra kahve iceriz ustune:)

Şu saat konusunu belirlesek artık ama sabah olursa ben gelemem çalışıyorum 12 de çıkıyorum işten.hem uzak olan arkadaşlar içinde zor olur bence öğleden sonra olsa...

tamam c.tesi iyi benim gelmem 2 olur ama boş verin beni siz bir saat belirleyin ben uyarsa gelirim artık...Kimseyi kendime uyduramam ya........

X