haydi kızlar mart 2013 te bebiş müjdelerini patlatalım..:)))

Benim bat ayın 16 sı yani bu cuma. Erken gebelik testlerinden aldım ama bu sabah yedim negatifi. ((((

olsun üzme kendini daha erken adetin gecikirse yine bi test yapalım belki pozitifi görürsün...benimde bat 18 mart yani pztsi günü merakla bekliyorum bakalım...yalnız hiç bir belirti hissetmiyorum kendimde ben yaa herkes bir sürü belirti yazıyor bende tık yok :S hayırlısı bakalım...inşallah rabbim en yakın zamanda nasip eder...

günayyyyydınnnnn benn geldimm şekerler...
herkese hayırlı haftalar şimdiden.. bu hafta BAT ı bekleyenler için hayırlıs olsun inşşşşşşaaaaaaallllllhh:)......
yüzlerinizi güldürsün Allahımm:)

ben bu ayı da tamamladım kızlar..az önce adet oldum..25. günümde..umarım sizler güzel haberler alırsınız..Rabbim bizleride anne olmayı nasip etsin...

ben bu ayı da tamamladım kızlar..az önce adet oldum..25. günümde..umarım sizler güzel haberler alırsınız..Rabbim bizleride anne olmayı nasip etsin...

Amiiinnn inşallaahhh...olsun önümüzdeki aya inşallah rabbim nasip eder sana da canım...ben hala beklemedeyim.benim adetim 26gün ve 30 gün arasında değişiyor.bu sebeple 18 mart ve 22 mart arası adet olmazsam bebiş geliyor olabilir inşallah hamileyimdir de adet olmam.....Rabbim hepimize en kısa zamanda nasip etsin artık.

benimde kızar 17-22 arası olmama lazım hayırlısı ve sağlıklısı olsun diyorum hep rabbim bu ay nasip etmemişse uzulecem ama hep hayırlısını versin demekten başka biey bulamaıyorum

Ya aslında bişi söylim mi bütün bu belirtileri biz uyduruyoruz aslında. Çünkü en erken belirti 6-8 haftalıkken başlıyor. Biz kendimizi havaya sokuyoruz resmen. İyi midir kötü müdür blimem

Ya aslında bişi söylim mi bütün bu belirtileri biz uyduruyoruz aslında. Çünkü en erken belirti 6-8 haftalıkken başlıyor. Biz kendimizi havaya sokuyoruz resmen. İyi midir kötü müdür blimem

yanii bende senin gibi düşünüyorum benim bu ay 2. denemem ama eğer bu ay hamileysem,benim hiçbir belirtim yok, herkes o kadar çok belirti yazıyor ki bende onların hiç biri yok desem yeri var ha ufak tefek şeyler oluyor ama kasıkta batma mesela kistim var ondan olabilir mesela o yüzden yormuyorum gebeliğe , e yorgunluk zaten çalışıyorum 7/24 yorgunluğum var gibi gibi nasip bakalım bekleyip görücez

kızlar hala adet olmadım:)test yapmadım henüz bugünde geçsin yarın sabah test yapcam...ilk defa adettim gecikti...

çok üzgünüm içim çok yanıyo bu ayda kırmızıları gördüm. yaptığım kürler okadar çalışma boşuna gitti...rabbim yardım et ne olur bu ay doktora gidiyorum

çok üzgünüm içim çok yanıyo bu ayda kırmızıları gördüm. yaptığım kürler okadar çalışma boşuna gitti...rabbim yardım et ne olur bu ay doktora gidiyorum

canım üzme kendını rabbim hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah demekki senın ıcın uygun zaman değil di geleceği göremiyoruz

bende bugün kırmızı kartı gördüm çok umutlanmıştım bu ay ilk defa adetim gecikmişti...aglamaktan daha yeni kendime geldim eşimide umtlandırmıştım canım ya çok seviniyordu...ama artık aklıllandım kızlar çift çizgiyi görene kadar umutlanmıcam...az önce doktordan randevu aldım pazartesi adetimin 4.günü hormon testi yaptırcam demöekki birşeyler ters gidiyor kendim doğal yoldan hamile kalamıcam

Ya kızla belirtileri biz yapıyoruz falan diyorum ama, benim BAT yarın ama dün ve bugün kahverengi bi damla akıntı geliyo tuvalete gittiğimde. Ay yerleşme kanaması olur mu ki bu

Kızlar çok üzüldüm adet olduğunuza ama rabbim bilir en uygun zamanı hayırlısı değilmiş diyip rabbime dua edin en kısa zamanda olsun üzülmeyin...Olmuyorsa vardır rabbimin bir bildiği...Bizler için dua edin bari bizler önümüzdeki hafta mutlu bişeyler yazabilelim topiğe...Herşeyin hayırlısı Allah'tan.

Ya kızla belirtileri biz yapıyoruz falan diyorum ama, benim BAT yarın ama dün ve bugün kahverengi bi damla akıntı geliyo tuvalete gittiğimde. Ay yerleşme kanaması olur mu ki bu

canım yerleşme kanaması da olabilir ama geçen ay benim öyle olmuştu ki hiç öyle olmazdım adetim direk çok gelirdi,geçen ay leke leke geldi ilk gün bende senin gibi ümitlendim ertesi sabah bi kalktım içim boşaldı resmen adet oldum yani inş senin öyle değildir ama çoğalırsa zannetmiyorum yerleşme kanaması olsun.insan inanamıyor sonrada acaba üstüne mi gördüm dedim test yaptım negatifi görünce ümidi kestim.inşallah önümüzdeki hafta olmam adette hamileyim die size yazar sevindiririm inş sen benden önce hamileyim haberiyle bizi sevindirirsin tabi

Benim de bir düşük ve bir kürtajdan sonra denediğim ilk ay. Gerçi bu ay olacağını pek düşünmüyorum ama insan yinede umutlanmadan edemiyor. BATım 29 mart ama o günün gelmesini beklemeden kan tahlili yaptırmam gerektiğini söyledi doktorum. Bende pıhtılaşma sorunu çıktı.İki bebeğimi de bu yüzden kaybetmişim. Eğer tahlil pozitif çıkarsa iğne tedavisine başlayacağız.İnşallah güzel haberi yazarım sizlere. Herkes için hayırlısını diliyorum.Umarım Allah en kısa zamanda herkese bir bebiş nasip eder..

sistemde yumurtlamam 20 si gözüküyo, pazartesi ovulasyona baslamam gerek, geçen aylarda BAT beklediğimiz arkadaşların hepsi hamile kaldı, bu çok acı verici bakalım bu ay kimler hamiş kalacak

öyle deme canım ya belki bu sefer olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…