**Haydi kızlar bizde şafak sayalım**

bugün son kontrolümüzü olduk bizimde şafak 5 olarak kesinleşti rabbib hayırlısıyla kucağımıza almayıda nasip etsin hepimizle beraber inş.

nurgun sende sezeryan tarihini aldın demek hayırlısı inşallah nasıl vaziyet korku heyecan sevinç ne durumda sende

canım sağol.. korkuyorum bir taraftan bebeğime kavuşucam diyip korkuyu atıyorum üstümden. sevinç mutluluk heyecan hat safhada.. hayırlısı inşallah:Saruboceq:

kelebeğim hayırlı doğumlar diliyorum..sağlıkla al kollarına..sanırım 27 kasımda doğucak..benim de 28 kasım..dua edelim birbirimize..

Ay çok az kaldı senin dee!!Hangi hastanede yapacaksın doğumu canım.Gelip bebek şekeri kapayım bir tane:icecream:

evet canım cok az kaldı nasipse 26 kasımda doğacak cınarlı hastanesinde. yalnız ben bebek şekeri falan hazırlamadım ama gelirsen lokumumuzu yersin ve bizde cok memnun oluruz seni görmekten sanada hayırlı doğum dilerim canım.a.s.

kelebeğim hayırlı doğumlar diliyorum..sağlıkla al kollarına..sanırım 27 kasımda doğucak..benim de 28 kasım..dua edelim birbirimize..

çok teşekkür ederim canım 26 kasımda karar kıldı doktorumuz allah yar ve yardımcımız olsun sende bebeğini sağlıkla kucagına alırsın inş. dualarımızda birbirimizle olsun.

Canım gerçekten gelebilmek isterim.Gerçi o günü eşim nasıl planladı bilmiyorum çünkü 26Kasım benim doğumgünüm:CüvCüv:Yalnız kendimi kaybedip bütün lokumları yiyebilirimcokacimcoookBunu göze alacak mısınkaydirigubbakcemile3

İkiz annemiz Zea da aynı güne doğum tarihi aldı.Benden üç tane daha olacak yani:CüvCüv:Çok güzel ve şanslı olacaklar.Şİmdiden söyliim.

Merhaba

Tüm anne adaylarına hayırlı doğumlar dilerim.Olur da tek tek okuyup yazamazsam rahatsızlığımdan dolayı yatıyor olmamdandır.Henüz benim şafağa çok var.Hayırlısıyla kızım acele etmezse 22 aralık tahmini doğum tarihimiz.Sat belli değil,çünkü bundan önce bir düşüğüm oldu.Doktora da gidemedim. Uzun süren kanamalar neticesinde de peşine bittiği bir gün kızıma hamile kaldım. :))) Az çok paylaştım,sorunlu geçiyor ve sürekli yatıyorum,dinleniyorum denebilir.

Tanıdığım sizler ve tanımadığım tüm anne adayları dualarımdasınız.Rabbim yar ve yardımcınız, yardımcımız olsun,hayırlısıyla evlatlarımıza kavuşalım inşallah(amin).

Emaneti en emine ALLAH(CC)a emanet olun,olalım inşallah(amin)Selametle.Kızımla sizleri öpüyoruz teyzeleri ve melekleri.Sevgiler.

evet kızlar bugün tarihim belli oldu
01.12.2008 tarihinde sezeryanla bebeğimi doğuracağım nasipse.

sezeryanımız çoğaldı bayaa
hayırlısı olsun sağsağlim gelin inşallah
çok şükür allahım bu günleri de gösterdi hepimize
benim gibi normal doğum bekleyip şafak sayamayanlarda var tabi:roflol:

dorucum valla az kalmış oğluşuna kavuşmana Allah yardımcın olsun bi avazda kurtar diyecem ama sezeryan rabbim hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin

elviracım ilk aralık annesi sen olacan heralde aralık 1 ya kasım anneleride çok olacağa benziyo

kızlar eğer benim de haftaya salıya kadar gelmezse kızım salı günü gibi gidip sezeryan olmaya karar verdik yani 1 hafta cvar kızıma kavuşmaya ayy yaa çok özledim artık bende

BALLIM SAĞOL CANIM EVET SANIRIM İLK ARALIK ANNESİ BEN OLUCAM .a.s.

ay hadi hayırlısı olsun perim..
Allahım sağ salim kurtarsın inş..

benim de bir kaç günüdür çok iyi değil gibi psikolojim.
aşırı zorlaştı hareket etmek bile.
sürekli kramp,ağrı,şişler,arada sancılar.
hadi gel artık diye bekleyip duruyorum.
gelse de kavuşsam artık minik kızıma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…