**Haydi kızlar bizde şafak sayalım**

Zea,Edam,İncir,Zepp sezeryan tarihleriniz hayırlı olsun.
Bebekleriniz sağlıklı doğsun,sütünüz hemen gelsin inşallah.

bitmez dediğim çok uzun 9 ay nihayet geçti ve son 10 günüm kaldı hayırlısıyla sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz inş.kaydirigubbakcemile2

dün, gece de dahil olmak üzere sancım vardı.
geliyor benim kız dedim resmen.
şimdi geçmiş gibi..

çok az kaldı hissediyorum...

umarım 2 hafta daha bekler ama doktoruma görede şansımı zorlarsam sancı ile sezaryana gireceğim yönünde...hayırlısı ne ise o olsun inşallah...

benimde şafak 25 ama kendimi yıllardır hamile gibi hissediyorum bide sona bukadar yaklaştığıma inanamıyorum pek bi korkuom açıkcası ama eminim her kadın gibi bizde bu işi becericez allahın izni ile :)

14 gün sonra inşallah kavuşurum kızıma.. ama doktorların dediğine göre 14 gün sonra %3 ihtimalle kavuşabileceğim.. 3 gün önce 5 gün sonra farketmez..

ben 38 haftada alırmısın dedim dr eğerki sancın olmazsa 39 hafta dedi 38 erken dedi ama gelmek isterse alırız dedi sancı olmadan alınırsa solunum problemi yaşayabilirmiş dr bana öle dedi
sen sezeryanmı olacan canım

ballımcım evet ben sezeryan olucam kısmetse eğer. dediğine göre daha önceden 38 haftanın sonunda alırım demişti. önümüzdeki hafta pazartesi 38 tamamlamış oluyırmuşum dr göre 38 sonundada alır gibime geliyor bana.
pazartesi ak tarih kara tarih belli olacak artık bakalım hayırlısı paşamı nezaman alacağız
. a.s.

nurgun sende sezeryan tarihini aldın demek hayırlısı inşallah nasıl vaziyet korku heyecan sevinç ne durumda sende

X