**Haydi kızlar bizde şafak sayalım**

kızlar sahi bugun nurgün doğuracaktı nasipse nasıl oldu acaba umarım iyidir allah kurtarsın sağlıkla evladıyla

şafak...........12 ama pazrtesi başka dr gidecem bence bayramdan önce alır gibi geliyo bayram tatili uzadı sezeryan olcağı için bakalım hayırlısı

şafak...........12 ama pazrtesi başka dr gidecem bence bayramdan önce alır gibi geliyo bayram tatili uzadı sezeryan olcağı için bakalım hayırlısı

Ballım seninle aynı gündeyiz. Benim dr perşembeye kadar sancı olmazsa perşembe sabahı gel doğumunu yapalım dedi. Hiçbiri bizimle bayramda uğraşmak istemiyo sırnaşık şey

5-6 gün içinde doğurmazsam kızım miadını dolduruyo.. her geç geldiği gün için bi makas alıcaz minik burnundan.. hatta babası kızartıcak burnunu:)

ona göre minnoşum, vaktinde hayırlısı ile gel artık

şafak 1 kızlar
yarın sabah teyzemiz geliyor allahın iziyle.
pazartesi sabah ise gidiyorum artık bebeğime kavuşmaya.

şafak 1 kızlar
yarın sabah teyzemiz geliyor allahın iziyle.
pazartesi sabah ise gidiyorum artık bebeğime kavuşmaya.

anam yok valla iyi ki bana sezeryan demedi doktor.. valla günü belli olsa geçiremezdim ben günleri.. şimdi ha geldi ha gelicek diyoruz da zaman zaman sakinleşebiliyoruz.. günü belli olunca daha çok heyecanlanır insan.. Allah yardımcın olsun pericim.. dua et girmeden bize de biz de hayırlısı ile pıtır pıtır doğuralıma.s.

sorma fas ha bugün ha yarın derken normal doğum yapacak olanlar vakit geçirebilecek tabi geçiremeyen arkadaşlarda var rahatsızlıktan dolayı.
benim gibi günü belli olanlar ise üç iki bir derken iyice sitrese giriyorsun ve uyku yeme içme kalmıyor. amin allah hepimizin yardımcısı olsun.
dua etmezmiyim hiç hepimiz için bol bol dua edicem. szide benim için dua edin

hepiniz dualarımdasınız.. inşallah herkes sağsalim kavuşur yavrusuna:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…