Haydi Ankara'l gelinler bulumaya

kızlar yaaa günlerdir ben de gelcem diyorum hiç beni sallamıyorsunuz aşk olsun küstüm işte:1closedeyes:

seni sallamaz olurmuyuz hiççç Şeniz tel özelden yolla cnm isminle istersen birbirmizi daha raht buluruz çünkü

merhaba arkadaşlar
şimdilik bir problem yok geliyorum inşallah...
etimesguttan gelen yokmu kıslar.

anam gayfemde geliyooo gel ohhh hemde taa nerden:teytey:

ama öyle 2 saatcik olmasın bende yetişeyim size

kuzum inş yetişeceğini düşünüyorum lütfen lütfen...loyayada gitmeyiz sen gelene kadar bu sefr alırız donalrımızı hatta hepimiz birer tane aynı dondan alalım hatıra olsun o günümüzden:roflol:

bu arada kızlar park bravo saat 13:00 uygun bence kısmetse...park bravo ortada tam ya o yüzden madem yüksel konur tarafında cafelere gidicez...:içelim:

kızlar numaraları yollamayı unutmayın aman diyim kaybetmeylim birbirimizi

hatta hepimiz birer tane aynı dondan alalım hatıra olsun o günümüzden:roflol:

bu arada kızlar park bravo saat 13:00 uygun bence kısmetse...park bravo ortada tam ya o yüzden madem yüksel konur tarafında cafelere gidicez...:içelim:

:roflol::roflol::roflol::roflol:
hatıra fotosu da çekerdik forumda patlama olurdu :roflol::roflol:
tamam park bravo köşede durur gelen. orası biraz daha müsait

MANDİLİN cnm pek bilmiyorum mekanları demişsin ya..gerekirse olduğun yeri söylersin kızılayda ben gelir alırım seni gideriz kızların yanına cicimŞeniz

bende gelemicem kıslarrrrrrrrrr a.s.
size iyi güzel birgün diliyorum inşallah
tanısır kaynasırsınızzzzzzzzz kaydirigubbakcemile5

baby-dilay geçmiş olsun hayatım inş kötü bi sonuç çıkmaz..
gelmeni çok isterim:teselli:

1.tobi
2.mandilin
3.acemiperi
4.sütlü gayfe
5.blacgueen
6.baby_dilay
7.my shakura

sanırsam bu kadarız şimdiklik atlamadım inş birini :tomato:

kızlar ben gelmeyı cok ıstıyordum ama gelemıcem.sanırım kayınvalıdem pazar gunu bızı yemege davet edıcekmıs.sanırım dıyorum cunku nısanlım soledı daha kayınvalıdeden ses cıkmadı :jeyyar: sımdı ona da ben kk bulusmasına gıdıcem dıyemiceğime göre ben gelemıyom yaa senağlama Çok üzgünüm çoook

inş ertelenir inş inş inş inş inş inş:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

MANDİLİN cnm pek bilmiyorum mekanları demişsin ya..gerekirse olduğun yeri söylersin kızılayda ben gelir alırım seni gideriz kızların yanına cicimŞeniz

Şeniz canım çoook sağol.
kaybolmadan bulurum inşallh sizi kaydirigubbakcemile2

kızlar öğlen çıkmam gerekti kusura bakmayın dersim vardı ben gelmeye çalışıyorum inş aksilik olmaz bi çay içmeye olsun uğramak istiyorum numaramı acemi peri ve tobiye yolluyorum ulaşamazsanız mesaj atın pek duymam da çünkü:tomato:

1.tobi
2.mandilin
3.acemiperi
4.sütlü gayfe
5.blacgueen
6.baby_dilay
7.my shakura

sanırsam bu kadarız şimdiklik atlamadım inş birini :tomato:

inşallah fire vermeyiz

Şeniz canım çoook sağol.
kaybolmadan bulurum inşallh sizi kaydirigubbakcemile2

biz seni buluruz mandilincim merak etme
size iyi gezmeler şekerler
teşekkürler

kızlar öğlen çıkmam gerekti kusura bakmayın dersim vardı ben gelmeye çalışıyorum inş aksilik olmaz bi çay içmeye olsun uğramak istiyorum numaramı acemi peri ve tobiye yolluyorum ulaşamazsanız mesaj atın pek duymam da çünkü:tomato:

canım henüz gelmedi mesaj. gelirsin inşallah

ARKADAŞLAR 12 NİSAN SAAT13:00 YÜKSEL ÇIKIŞINDAKİ PARK BRAVO ÖNÜNDE BULUŞUYORUZ KARIŞTIRIP ZARA ÖNÜNE FALAN GİDİLMESİN :eek:

ohh yandan yandan hadi bakalım kaldı iki gününüz...bensiz tadı olmas ammaaaa neyse....
hepinisi kocaman öpüyorum kızlarrr güzel güzel oturun dedikodularınızı yapın bol bolda resim çekilin bakıcam hepisineeee...

ohh yandan yandan hadi bakalım kaldı iki gününüz...bensiz tadı olmas ammaaaa neyse....
hepinisi kocaman öpüyorum kızlarrr güzel güzel oturun dedikodularınızı yapın bol bolda resim çekilin bakıcam hepisineeee...

kız bigün göstersene kendini bana

X