Haydi Ankara'l gelinler bulumaya

inşallh sonradan bende aranızda olucam.
gerçi siz o zmana kadar kaynaşmış olcaksınız senağlama :çok üzgünüm:

kızlar yaaa günlerdir ben de gelcem diyorum hiç beni sallamıyorsunuz aşk olsun küstüm işte:1closedeyes:

giyeceklerimi söyleyecektik birbirimizi rahat tanımak için

ben pazar günü inşallah taba çanta, taba ayakkabı yada çizme, siyah deri görünümlü kapişonlu yarım pardesü ve yeşil eşarp (bunda kararsızım) giyeceğim.
kalın kemik çerçeve güneş gözlüklerim olacak.
buluşma yerinde şöyşe şıkır şıkır fıstık gibi bir kız görürseniz işte o ben :jeyyar:

buluşma nerede olacak park bravo mu zara mı?

kızlar ben gelmeyı cok ıstıyordum ama gelemıcem.sanırım kayınvalıdem pazar gunu bızı yemege davet edıcekmıs.sanırım dıyorum cunku nısanlım soledı daha kayınvalıdeden ses cıkmadı :jeyyar: sımdı ona da ben kk bulusmasına gıdıcem dıyemiceğime göre ben gelemıyom yaa senağlama Çok üzgünüm çoook

Ben ne giyeceğim konusunda kararsızım off deli oldum sürekli elektrikler kesiliyor bizim burda

kızlar ben gelmeyı cok ıstıyordum ama gelemıcem.sanırım kayınvalıdem pazar gunu bızı yemege davet edıcekmıs.sanırım dıyorum cunku nısanlım soledı daha kayınvalıdeden ses cıkmadı :jeyyar: sımdı ona da ben kk bulusmasına gıdıcem dıyemiceğime göre ben gelemıyom yaa senağlama Çok üzgünüm çoook

tühh 1 saatliğine gelemezmisin cnm 1 ile 3 arası görüşcez kızlarla

Ayy kızlar bu hafta sonu mu yaaa:nazar:

bu hafta sonu cnm

ben o kadar işim arasında geliyorum. pazartesiye yetiştirmem lazım düzeltmeleri ama 2 saatimi kk arkadaşlarıma ayıracağım inşallah azmettim
kızlar zorlayın şartları gelin
hava çok güzel olacakkkkk

tühh 1 saatliğine gelemezmisin cnm 1 ile 3 arası görüşcez kızlarla

bu hafta sonu cnm

Ayy kızlar yaa ben çok gelmek istiyorum
Şimdi hastaneye gidicem ben
Geldikten sonra moralim nasıl olur bilmiyorum:sm_confused:
:çok üzgünüm:

ben o kadar işim arasında geliyorum. pazartesiye yetiştirmem lazım düzeltmeleri ama 2 saatimi kk arkadaşlarıma ayıracağım inşallah azmettim
kızlar zorlayın şartları gelin
hava çok güzel olacakkkkk

süpersin güzelimm kaydirigubbakcemile5 bende şrtlarımı zorluyorum inanki 1 saat olsa gelin tanışalım kızlar hihoyyyt

black cim inşallah ya.eger kı oyle bı durum olursa yanı zman bulursam kesın gelırım.bızı oglen mı davet edıcek aksam mı bılmıyom kı.ama ben gelmek için elımden geleni yapıcam cok istiyorum cünkü.

X