Haydi ankara buluşma zamanımız geldi..

Selam kızlaaaarr...Şu anda düşünemediğimiz bir engel olmazsa ben de gelirim kalimeram mıktarım sevimli civcivim benim..Evet oğluşum geldi askerden..Eşine minik kızına kavuştu..Bize de tebiiki..yerimseniben Bu arada gözün aydın diyen arkadaşlara da teşekkür ediyorum..Allah herkesin yavrularını hayırlısıyla döndürmek nasip etsin..Tombişim nerelerde hiç sesi çıkmamış bu arada.. Dur bi bakayım ben ona hasta felam olmasın bidenem.. Aradım ama telefonu cevap vermediii..:1no2:
Neyse ki evden aradım evdeymiş tombişim hasta falan da değil.. sadece neti kesikmiş bikaç gündür..Oda gelecek kısmet olusda..Hadi kızlar özledik herkes gelsin..yeni arkadaşları da tanımak istiyoruz..yerimseniben

selam arkadaşlar bakıyorumda yoklugumdan istifade döktürmüşünüz incileri öncelikle buluşma ayarlayan mıhtarıma sevgiler dilekcim serserim canlarım benim ikinizinde gözü aydın olsun rabbim tüm hasret çekenleri kavuştursun darısıda benim yigenime ardahana yolladık bizde esmerim özel kutladım ama burayıda es geçmeyim
nice yıllara canım buluşmaya katılırmıyım derseniz eeeeeeeeeeee kambersiz dügün tombişsiz buluşma olmaazzzzzzzzzzz.40 derece ateşi olsada gelir meger rabbim gelemicek dert vermesin...haydi başkentim üzmeyin mıhdarı gelin gariiiiiii...herkezleri öpüyorummmm....

gözünüz aymışa.sa.s.

evettttttttttttttttttttt

esmer güzelim evlilik yıldönümünü kutladım emme görmedin sanırım:umursamaz:nice senelere,gönlüncea.sa.s.a.s.

GÜNAYDIN ŞEKERPARELERopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile
SABAH ŞERİFLERİNİZ HAYIRLI OLSUN, BULUŞMAYA 3 GÜN KALDI:sm_cool::teytey::dance::enbuyukkk:turkbayragi

benim bayramımı kutladığın için tekler bende sizi kutluyorum canım mıhtarım
AŞKOLSUN APLAM HEPİMİZİN BAYRAMI NİYE SADECE SENİN :asigim: BİSDE GENCİİİİİSSS:asigim::1hug:

AMİİİİİİN SERSERİM RABBİM ASKER YOLU BEKLEYEN HERKEZE HAYIRLI TESKERELER NASİP ETSİN İNŞALLAH:Saruboceq::Saruboceq:

TABİKİDE OLMAZ TOMBİŞİMopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

RABBİM SENİN YİĞENİNDE HAYIRLI TESKERELER NASİP ETSİN İNŞALLAH :Saruboceq::Saruboceq:

HAYDİ KIZLAR HAYDİİİİİİİ ŞİMDİ BULUŞMA ZAMANIIIIIIIIIIII:teytey::dance::sm_cool: UYANIN KIŞ UYKUSUNDAN HAYDİİİİİİİİİİİİİİİİİ :teytey::dance::sm_cool:
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

o gün ben aranızda olamayacam ama elifim benim içinde bi gazoz içecek içine leblebi atıpta:)))sevgilerimle..iyi eğlenceler sizlere

Belki bendeeee

Leblebili gazozmuohaoldumsmile ben öle bişi bilmiyorumki

elifimmmm sade gazozun içine atacan 8-10 leblebi gazozu nu içecen en son da leblebileri yiyecen gayet basit opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanbizim çocukken yaptığımız bişidi bu

o gün ben aranızda olamayacam ama elifim benim içinde bi gazoz içecek içine leblebi atıpta:)))sevgilerimle..iyi eğlenceler sizlere
ROYALİM LEPLEBİ VE GAZOZ SANA FEDA OSSUUUUNopuyorumnanaktan
SÖZ KIS BENDE ÇECEM SENİN İÇİN :içelimlumunekankayizsmilekaydirigubbakcemile5

Leblebili gazozmuohaoldumsmile ben öle bişi bilmiyorumki
ELİCAN BİLDİĞİMİZ LEPLEBİ VE GAZOZ İÇTE BACIM LEP LEBİLER BENDEN olumunekankayizsmilekaydirigubbakcemile5 GELİRKENE ALIRIM BEN AZOZLARIDA ORDAN ISMARLARIZ GARİ olumunekankayizsmile

SÜPEEEEEERRR opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
elifimmmm sade gazozun içine atacan 8-10 leblebi gazozu nu içecen en son da leblebileri yiyecen gayet basit opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanbizim çocukken yaptığımız bişidi bu

AYNEN BENİM DEDİĞİM GİBİ kaydirigubbakcemile5

kalimeracığğım benden hiç ümidin yok heralde beni bekler not yazmamışsın.. ama doğru da tahmiin kocaman göbeğim oldu taşıyamıyorum artık yürüdükçe ağrıyor...bu sefer de gelemeyeceğim size iyi eğlenceler...

ÖNEMLİ NOT: HAVA YAĞMURLU OLURSA ÖĞRETMEN EVİNİN EN ÜST KATINDAYIZ B KATI ARKADAŞLAR HABERİNİZ OLSUN

CANI MIN İÇİ SENİ HİİİİÇ HESABA KATMADIĞIM ÇOK DOĞRU AMA UNUTULMUŞ DEĞİLSİN İNAN:1hug:
DURUMUNU TAHMİN ETTİĞİM İÇİN GELEMEYECEĞİNİ DÜŞÜNDÜM O YÜZDEN YAZMADIM,
HATTA BEN DOĞUM YAPMIŞSINDIR DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM DEMEKKİ DAHA DOĞUM OLMAMIŞ,
HADİ BAKALIM HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ, RABBİM BİR AVAZDA KURTARSIN İNŞALLAH :Saruboceq::Saruboceq:

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:TÜÜÜÜNAYDIIIIIIINNNNopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

KAHVALTIMI YAPTIIIIMMcokacimcoook GİYİNDİM KUŞANDIM :lepi: SÜSLENDİM bayanssulusmilebayanssulusmile zemuszemusVEEE SAATİN 12 OLMASINI BEKLİYORUM,
SAAT 12 DE ÇIKACAĞIM İNŞALLAH, HERKEZDEN ÖNCE GİDİP ARKADAŞLARIMI KARŞILAMAK İSTİYORUM :1hug:a.s.

HAYDİİİİİİİ DURMAYIN SİZDE KALKIN ARTIIK YETER ARTIIIK UYUDUĞUNUZ :mymeka:

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…