Haydi ankara buluşma zamanımız geldi..

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.293
0
61
SELAM KIZLARkaydirigubbakcemile5

HAYDİ BAKALIM ŞİMDİ BULUŞMA ZAMANI, EEEE ÖZLEDİK BİRBİRİMİZİ,
23 MAYIS PAZAR GÜNÜ BULUŞUYORUZ, RANDEVULARINIZI AYARLAYIN LÜTFEN,
BULUŞMA YERİMİZ BELLİ BAŞKENT ÖRETMEN EVİ, GEÇEN SEFERKİ BULUŞMADA
BİR ARKADAŞIMIZ BULUŞMAYA GELMİŞ AMA BİZİM KIZLARI BULAMAMIŞ GALİBA,
ÇOK ÜZÜLDÜM, BU SEFER İNŞALLAH ÖYLE BİRŞEY OLMAYACAK,
ÖĞRETMEN EVİN BAHÇESİNDE EN SONUNA DOĞRU TENHA OLAN YERDEYİZ, MASAYADA KK ANKARA DİYE YAZACAĞIMkaydirigubbakcemile5
BULUŞMAYA YENİ GELECEK
OLAN ARKADAŞLAR BİZİ HEMEN GÖRECEK İNŞALLAHolumunekankayizsmile

AYRICAAAAAA TEEEE UZAKLARDAN 2 DENE MİSAFİRİMİZZ OLCEKopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
AY VALLA BOŞUNA ISRAR ETMEYİN SÜLEMEMsositosositosositososito
HERKEZİN TANIDIĞI VE HERKEZİN YARDIMINA KOŞAN ÇOOOOOK SEVİLEN BİR ARKADAŞIMIZ:asigim:
MERAKTAN ÇATLAYIN ANACIIM :lepi::lepi::lepi:

ÖNEMLİ NOT: HAVA YAĞMURLU OLURSA ÖĞRETMEN EVİNİN EN ÜST KATINDAYIZ B KATI ARKADAŞLAR HABERİNİZ OLSUN

BULUŞMA YERİ:BAŞKENT ÖĞRETMEN EVİNİN BAHÇESİ
TARİH: 23 MAYIS PAZAR
SAAT:13:00-17:00 ARASI

GELENLER:
1-KALİMERA
2-TOMBİŞ06
3-DİLEK52
4-NRSNMK39
5-SERSERİÇİÇEK
6-OKYANUS39
7-GİRDAP
8-YELDA KAPATAN
9-
10
11-
12-
13-
14-
15-
DAĞÇİÇEĞİ, EYLÜL, ASENA66, NAM, BERNUŞ, NURANK, AHSENİM, ESMERGÜZELİ,
HAYDİ SİZDEN HABER BEKLİYORUM ŞEKERLERİM:asigim::1hug:a.s.:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Son düzenleme:
kali bir aksilik çıkmazsa geleceğim bugün bitlistee-vatani görevini tamamlayan yiğenim keremim geliyor serseininde oğlu da aynı gün gitmişdi onunda gözü aydın olsun darısı bütün askerlerimize hayırlı tezkerelerle dönsünler kali kim gelecek tahmin ettim doğrumu acep kulağına söyleyimmi elif mi

ben de mi gelsem acaba :S
GEL ÖSGECİĞİM GEL kaydirigubbakcemile5 TANIŞALIM KAYNAŞALIM:1hug:a.s.

ABLAM İYİKİ KULAĞIMA SÖYEDİN EMİNİM KİMSELER DUYMAMIŞTIR :roflol::roflol::roflol:

EVET AYNEN ÖLE APLAM DUYUMLARIN ÇOK DOĞRU kaydirigubbakcemile5 YİĞENİNE ÇOK SEVİNDİM ASKER YOLU BEKLEYEN HERKEZE RABBİM KAVUŞMAK
NASİP ETSİN İNŞALLAH:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

:umursamaz:bilmiyorumkismileAyol ben nası gelim panikler tutar ben i yollarda

:umursamaz:bilmiyorumkismileAyol ben nası gelim panikler tutar ben i yollarda

Elif im.opuyorumnanaktan.kır şu şeytanın bacağını artık..yalnız kırarken beni haberdar etmeyi unutma kaydirigubbakcemile3
Kalişim..opuyorumnanaktanşu anda bir şey diyemiyorum..fisfisfisnasip kısmet bakalım zaman ne gösterecekyerimseniben

GÜNAYDIIIIINNNNNN zemuszemusopuyorumnanaktanSABAH ŞERİFLERİNİZ HAYIRLI OLSUN KISLARopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

AYAR ÇEK ÇİÇAAM, ONDAN ERKENDEN HABER VİRDİK HERHAL DEMİİ :asigim::1hug:a.s.

günaydın mıhtarımmm
bende gelmiyorummmmm
canım içiiiii
ben sizleri davet ettim gelin bana diyeee
19 mayıs evlilk yılım benim 26 yıllll bırakyorum bakımm niçe yıllar dahaaaa
çarşamba olunca bu 19 mayıs bizim kutlama pazara kaldıııı sizi ozledim seviyom ama gelemiyom üzgünümmmmbilmiyorumkismile

OOOO MAŞALLAH NİCE 26'LARA ESMERİM,
TAMAM BU SEFERLİK ÖLE OLSUN AMA BİZ İNŞALLAH SANA GELECEĞİZa.sopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
BİR BULUŞMAYI KK ANKARA OLARAK KIRŞEHİRDE YAPMAK GİBİ BİR DÜŞÜNCEMİZ VAR,
KISMET İNŞALLAH :1hug:a.s.:enbuyukkk:

esmerim güzelim kutluyorum daha nice 26 36 46 56 kutlamaları nasip etsin allah performans bol daha uzun seneler diliyorum öpüyorumŞeniz

inşşş sizde bana bi gelinnnnn hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyttşk ederim kalimmmmhihoyyythihoyyyt
esmerim güzelim kutluyorum daha nice 26 36 46 56 kutlamaları nasip etsin allah performans bol daha uzun seneler diliyorum öpüyorumŞeniz

tşk dilek ablaaaaa amin inşşşş dahaaa niçe yıllara olur uzzz hep beraberrrhihoyyythihoyyythihoyyyt

GÜNAYDIIIIIIIIIINNNNN

MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN BİZE YANİ BİZ GENÇLERE, KENDİNİ GENÇ HİSSEDENLERE,
BEN DAHA ÇOK GENCİM DİYENLERE, BEN GENÇLERE TAŞ ÇIKARTIRIM DİYENLERE,
KISACASI HEPİMİZE ARMAĞAN ETTİĞİ 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN turkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragi
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

:ecrin_bebek:]BENDE GELMEYI COK ISTIYORUM BEBEGIM VAR NASIL GELCEM:ecrin_bebek:
CANIM BAHÇEDE OTURACAĞIZ AÇIK HAVADA OLACAK,
RÜZGAR FALAN OLMASA BİŞEY OLMAZ AMA BİLMEMKİ BEBİŞ ETKLENİRMİ:sm_confused: RUZGARFALAN ÇOK OLURSA İÇERİ GİRERİZ İSTERSENa.s

BOL PERFORMANSMIIIIII
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…