Haydi ankara 23 mayısta buluşmaya varmısınız??

kızlar bir sorunum var ben ankarada ikamet etmediğimden adres bilgim yok hiç delikafadulden biriniz bu öğretmen evinin bana açık adresini versede ben taksici amcaya söylesemde bizi hoop diye getirse hihoyyyt

Canısı sen Emek ten çok rahat gelirsin taksiyle.Konya Yolu üzerinde Gazi Hastanesinin karşısında kalıyor.Mutlaka bilirler zaten. a.s.

HARİTA MÜHENDİSİMİZ GEREKLİ HARİTALARI KOYMUŞTUUUUURRR :1hug:a.s.

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

krokiler kondu.Ankaray la gelecekler Bahçelievlerde inecekler,Gazi hastanesi karşısında duran Başkent Öğretmenevi ni görecekler. Bahçedeyiz sevgili organizatörler kraliçesi kardeşiminde dediği gibi hava yağmurluysa en üst kat yani B katındayız,girişte sol kolda kalan kare masalara bakın gelenlere bakanlar biziza.s:1hug:a.s.:teytey::dance:

ANLAŞILDIIIIII MELEĞıMMM
BAKANLAR SıZSıNıZZZZ
KIRMIZI GÜLDE TAKDINIZMIIIIIIII:)
-------------------------------günaydın mıhtarım meleğim herkesller günaydınnnn
OYYYYYYYYYYY BENDE GELENLERDEN OLSAMMMMM

ANLAŞILDIIIIII MELEĞİMMM
BAKANLAR SİZSİNİZZZZ

hadi canısım bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzŞeniza.s.

GÜNAYDIIIINN AKİDE ŞEKELERİİİİM ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

alkisalkisalkisYARIN BULUŞUYORUUUUZZZ:lepi: :enbuyukkk:

ANLAŞILDIIIIII MELEĞİMMM
BAKANLAR SİZSİNİZZZZ

CANIIIMM :1hug: SEN GELEMESENDE BİLİYORUMKİ AKLIN HEP BİZDE, VALLA BİZDE SENİ İLLAKİ ANIYORUZ YANİ :teselli: ACABA SÜRPRİZ FALAN HANİİİ :uhm: OLABİLİRMİKİİİ kaydirigubbakcemile5 AYYY NE GÜZEL OLUUUURR :1rolleyes: SEVİNDİRİK OLURUZ ESMERİM KIZ :1hug:a.s.

kuzucuklar beni yazmayın. bu sefer

NOLDU TOSUNUM GELEMİYORMUSUN YOKSAM :uhm:

hadi canısım bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzŞeniza.s.
GÜNAYDIN ABLALARIN HASIIIIIŞeniz:1hug:a.s.

kızlar çok çok çok üzgünüm ama ben buluşmaya katılamayacağım.çünkü yarın istanbuldan çookk sevdiğim dostlarım geliyor.süpriz bir geliş .sanırım bu buluşmaya katılım çok olmayacakmı nee.neyse size iyi eğlenceleer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…