Haydi ankara 23 mayısta buluşmaya varmısınız??

EylÜleyemıŞŞŞŞŞ
kıs ablasının gÜlÜ doĞum gÜnÜn kutlu olsunnnnn
bol bol kutla canım nıÇe yıllaraaa

eylül bacım doğum gününmüş bugün gördüm sağlıklı mutu ailenle sevdiklerinle birlikte nice nice yıllara a.s.a.s.

:1shok::1shok::1shok:
:1shok::1shok::1shok:

Ankara'nın güzel hanımlarına selamlar olsun.
Arkadaşlarım 23.Mayısta görüşmek üzere hepinize sevgiler.
Güzel derken benden bahsediyorsun sanirim canim arkadaşim
heyecanla bekliyom buluşmayikaydirigubbakcemile2

EVET
BİR BAKIP KALBİMİ YAKTI İŞTE:dilcikar:

CANIMMMMMM
BEN YOKKEN BULUŞMADA RAHAT RAHAT EĞLENİN BİLİYORSUNUZ BEN OLUNCA BİRAZ ZOR EĞLENİRSİNİZ:jeyyar:

ay evet evet sen varken eğlenemiyoduk valla:sm_cool:
gittiğin iyi oldu nan arada yap böle kaçamaklar:dance:
gardiyan gibi tepemize dikilip ay az ye ay sen kilomu almişin ne
ay senin göbeen çikmiş galiba demelerinden usandiydim az daha gitmesen zati
ümüğünü sikip seni tahtali köye uzun bir tatile göndercektim:icecream:
ee çok çalişip hakkettin uzun bi tatili kanimca:asigim:-tatlicadiarzu-

Günaydın hanımlar..
Herkesin cuması mübarek olsun.
Sevgiler buluşun bakalım bensiz ama gelemiyorum senağlama
üzülme bitanem ankaraya gelince tekrar görüşürüz:asigim:
biliyom sirf beni göremediğin için kahroluyon ama napalim kader-tatlicadiarzu-

eylül bacım doğum gününmüş bugün gördüm sağlıklı mutu ailenle sevdiklerinle birlikte nice nice yıllara a.s.a.s.

eylülcüm mutlu yillar aşkitomdelikafadulden

bende sanırım annemle gelirim kızlar hihoyyyt pazartesi mikroenjeksiyon tedavimin son aşaması olacak :asigim: bebişlerimi yuvasına yerleştirecek delikafadulden Eğer doktorum bir mani görmezse anamıda alıp gelirim

bende sanırım annemle gelirim kızlar hihoyyyt pazartesi mikroenjeksiyon tedavimin son aşaması olacak :asigim: bebişlerimi yuvasına yerleştirecek delikafadulden Eğer doktorum bir mani görmezse anamıda alıp gelirim
inş allah yardımcın olsun müjdeli haberlerinizi bekliyoruz annenizede sim soyleyinnna.s.a.s.

Canım inşallah,sen de gelebilirsin.:teytey:Ne güzel olurdu..hihoyyythihoyyyt

ayy nam yokmuş çok üzüldüm:içelim: desenize hepimiz özgürce kuduracaz oh beeeeeeee

hepinizi seviyorummmmmmmmm:1hug:

dileklerin gerçek olsun!aramızda görmek isteriz sevgiler,annenizle birlikte bekleriza.sa.s.

kızlar bir sorunum var ben ankarada ikamet etmediğimden adres bilgim yok hiç delikafadulden biriniz bu öğretmen evinin bana açık adresini versede ben taksici amcaya söylesemde bizi hoop diye getirse hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…