Hayde toplaşın bu ay hamilelik belirtisi olan gacılar 🤣💕

Adet bittikten hemen sonra başlıyorsunuz sabah kalkar kalkmaz hergun öbür adet gelene kadar yapıyorsunuz benim 34 den 37 ye kadar yükseldi adette hamileydim öncesinde yaptığımda hep 34 felan oluyordu sadece yumurtlama da yükseliyordu sonra düşüp çıkmıyordu bunda yükseldi yumurtlamada catlamada düştü sonra birdaha yükseldi birdaha düşmedi ben hala olcuyorum ateşim 37
Bu ateş ölçme yumurtlama günü için mi yoksa gebelik olup olmadığını anlamak için mi yapıyorsunuz
Nasıl oluyor

Adet bittikten hemen sonra başlıyorsunuz sabah kalkar kalkmaz hergun öbür adet gelene kadar yapıyorsunuz benim 34 den 37 ye kadar yükseldi adette hamileydim öncesinde yaptığımda hep 34 felan oluyordu sadece yumurtlama da yükseliyordu sonra düşüp çıkmıyordu bunda yükseldi yumurtlamada catlamada düştü sonra birdaha yükseldi birdaha düşmedi ben hala olcuyorum ateşim
Kız aaaaa bak suphelenebilirsin bu doğru tıbben de uygulanan birşey ay meraklandim şimdi ya
Bu ateş ölçme yumurtlama günü için mi yoksa gebelik olup olmadığını anlamak için mi yapıyorsunuz
Nasıl oluyor

Yemin ederim heyecanlandım zaten hazır bekliyorum ben gelsin burdayım şu kırmızları görmeyeyim de başka bişe istemiyorum kendi kendimi durduruyorum şu an

Deneyeyeyim bir dahakine inşallah
En azından ateşim çıkmazsa boşu boşuna hamile miyim acaba diye düşünüp durmam

Bir kere denedim fakat çok fazla stres oluyorum ve bu iliskime çok yansıyor iş gibi geliyor ve ozaman ilişki istemiyorum o yüzden bıraktım inşallah olur. İnşallah en kısa zamanda gebelik haberi alırsınız

Bir kere denedim fakat çok fazla stres oluyorum ve bu iliskime çok yansıyor iş gibi geliyor ve ozaman ilişki istemiyorum o yüzden bıraktım inşallah olur. İnşallah en kısa zamanda gebelik haberi alırsınız
Ovulasyon testi yapmayi dusunmuyorsaniz gun asiri iliski en guzeli

Benim de belirtim yok ama test yaptım bugün 2 tane hamılemıyım bilmiyorum reglıme 2 gün var yanılma payı var mı testlerin

Eklentiler

• IMG_9302.jpeg
    182,9 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_9286.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 75
Eğer ilk 5 dakikada çıktıysa gebesiniz tebrik ederimmm
1. Dk da hemen cıktı zaten 5 saat öncede kaset test yapmıştım onu da atayım Buda 3. Dakika da netleşti silikti çok ama ben çok kuruma cızgısı gördüm çevrem de öle olabılır mı die dusunuyorumm

Eklentiler

• 462FA1D6-55D8-4896-9448-237AD0A89391.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 79
Kuruma çizgisi 10 dakikadan sonra oluyor diye biliyorum ama netleştirmek için kan verin bence var gibi duruyor ben sınırsız test yaptım kuruma çizgisi bile görmedim

Tebrik ederim pozitif gibi gorunuyor ilk gebeligimde benim de iki gun onceden ayni boyleyken cikmisti . Ama malesef bebegimi kaybettim

Kuruma çizgisi 10 dakikadan sonra oluyor diye biliyorum ama netleştirmek için kan verin bence var gibi duruyor ben sınırsız test yaptım kuruma çizgisi bile görmedim
Yarın bi test daha yaparım kan da verırım testın durumuna göre teşekkür ederim sizlere haber verırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…