Hayde toplaşın bu ay hamilelik belirtisi olan gacılar 🤣💕

Adet bittikten hemen sonra başlıyorsunuz sabah kalkar kalkmaz hergun öbür adet gelene kadar yapıyorsunuz benim 34 den 37 ye kadar yükseldi adette hamileydim öncesinde yaptığımda hep 34 felan oluyordu sadece yumurtlama da yükseliyordu sonra düşüp çıkmıyordu bunda yükseldi yumurtlamada catlamada düştü sonra birdaha yükseldi birdaha düşmedi ben hala olcuyorum ateşim 37
Bu ateş ölçme yumurtlama günü için mi yoksa gebelik olup olmadığını anlamak için mi yapıyorsunuz
Nasıl oluyor

Adet bittikten hemen sonra başlıyorsunuz sabah kalkar kalkmaz hergun öbür adet gelene kadar yapıyorsunuz benim 34 den 37 ye kadar yükseldi adette hamileydim öncesinde yaptığımda hep 34 felan oluyordu sadece yumurtlama da yükseliyordu sonra düşüp çıkmıyordu bunda yükseldi yumurtlamada catlamada düştü sonra birdaha yükseldi birdaha düşmedi ben hala olcuyorum ateşim
37,5 çıktı canım akıntı rengim beyaz ve sarı gibi hafif ayaklarımın tabanında ateş çıkıyor resmen değişik şeyler oluyor farkındayım vücudumda ama beklemek en doğrusu olur gibi geliyor bana
Kız aaaaa 😍 bak suphelenebilirsin bu doğru tıbben de uygulanan birşey 😍😍😍😍 ay meraklandim şimdi ya
Bu ateş ölçme yumurtlama günü için mi yoksa gebelik olup olmadığını anlamak için mi yapıyorsunuz
Nasıl oluyor

Adet bittikten hemen sonra başlıyorsunuz sabah kalkar kalkmaz hergun öbür adet gelene kadar yapıyorsunuz benim 34 den 37 ye kadar yükseldi adette hamileydim öncesinde yaptığımda hep 34 felan oluyordu sadece yumurtlama da yükseliyordu sonra düşüp çıkmıyordu bunda yükseldi yumurtlamada catlamada düştü sonra birdaha yükseldi birdaha düşmedi ben hala olcuyorum ateşim

Kız aaaaa 😍 bak suphelenebilirsin bu doğru tıbben de uygulanan birşey 😍😍😍😍 ay meraklandim şimdi ya
Yemin ederim heyecanlandım zaten hazır bekliyorum ben gelsin burdayım 🤣🤣🤣🤣şu kırmızları görmeyeyim de başka bişe istemiyorum kendi kendimi durduruyorum şu an 🤣🤣

Adet bittikten hemen sonra başlıyorsunuz sabah kalkar kalkmaz hergun öbür adet gelene kadar yapıyorsunuz benim 34 den 37 ye kadar yükseldi adette hamileydim öncesinde yaptığımda hep 34 felan oluyordu sadece yumurtlama da yükseliyordu sonra düşüp çıkmıyordu bunda yükseldi yumurtlamada catlamada düştü sonra birdaha yükseldi birdaha düşmedi ben hala olcuyorum ateşim 37
Deneyeyeyim bir dahakine inşallah
En azından ateşim çıkmazsa boşu boşuna hamile miyim acaba diye düşünüp durmam

Bu olursa ikinci gebeliğim olacak kısmetse. İlkinde yerleşme kanaması yaşamadım hiç ve acaba niye olmadı diye korkmuştum ama herkeste olmayabiliyormuş ve zaten az kişide görülürmüş o yüzden o kanamayı düşünmeyin hiç. Adetiniz düzensizse yumurtlama da düzensiz oluyor o yüzden en iyisi ovulasyon testiyle gebelik denemek.
Bir kere denedim fakat çok fazla stres oluyorum ve bu iliskime çok yansıyor iş gibi geliyor ve ozaman ilişki istemiyorum o yüzden bıraktım inşallah olur. İnşallah en kısa zamanda gebelik haberi alırsınız

Bir kere denedim fakat çok fazla stres oluyorum ve bu iliskime çok yansıyor iş gibi geliyor ve ozaman ilişki istemiyorum o yüzden bıraktım inşallah olur. İnşallah en kısa zamanda gebelik haberi alırsınız
Ovulasyon testi yapmayi dusunmuyorsaniz gun asiri iliski en guzeli

SAT tarihinden itibaren 17. Gün
Kalkarken dönerken vs. Kasık krampı
Şiddetli bel bacak ağrısı başım sürekli ağrıyor ama daha çok ağrı
Mide bulanmasından çok yanma ekşime
Halsizlik her an bi yere kafamı koysam uyurum çok direniyorum uyumamak için .
18. Gün gündüz mide bulantısı
Gece ağzımın içi zehir gibi sanki deterjan yemişim + mide bulantısı 😒 çok sevdiğim yumuşatıcı ve sıvı deterjan kokularından iğrenme 19. Gün şiddetli bel bacak ağrısı devam sürekli yaptığım işleri yapamıyorum bacaklarım titriyor resmen ağrıdan acıkıyorum çok açım canım şekerli şeyler istiyor tuzlu şeyler istiyor 21. Gün bi anda gelen vajinal akıntı saniyelik ama regl oldum sandım afedersiniz işemiş gibi geldi bi an + olarak vajinaya birşey batıyormuş gibi ara ara ağrı giriyor (Gece 23.30 civarı göğüslerden süt sıvı gelmesi oldu ) 22. Gün yani bugün 31 temmuz hala göğüslerim sızlıyor süt gelcekmiş gibi sizce bunlar hamilelik belirtisimi ? Ve hapşırsam kasığıma bıçak saplanıyo gibi oluyor YARDIMMM LÜFFEEENN ANACIKLAR ANA ADAYLARIII 😁💕🌸
Benim de belirtim yok ama test yaptım bugün 2 tane hamılemıyım bilmiyorum reglıme 2 gün var yanılma payı var mı testlerin

Eklentiler

• IMG_9302.jpeg
    IMG_9302.jpeg
    182,9 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_9286.jpeg
    IMG_9286.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 75
Eğer ilk 5 dakikada çıktıysa gebesiniz tebrik ederimmm 🌷🌷💗
1. Dk da hemen cıktı zaten 5 saat öncede kaset test yapmıştım onu da atayım Buda 3. Dakika da netleşti silikti çok ama ben çok kuruma cızgısı gördüm çevrem de öle olabılır mı die dusunuyorumm

Eklentiler

• 462FA1D6-55D8-4896-9448-237AD0A89391.jpeg
    462FA1D6-55D8-4896-9448-237AD0A89391.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 79
1. Dk da hemen cıktı zaten 5 saat öncede kaset test yapmıştım onu da atayım Buda 3. Dakika da netleşti silikti çok ama ben çok kuruma cızgısı gördüm çevrem de öle olabılır mı die dusunuyorumm
Kuruma çizgisi 10 dakikadan sonra oluyor diye biliyorum ama netleştirmek için kan verin bence var gibi duruyor ben sınırsız test yaptım kuruma çizgisi bile görmedim

Tebrik ederim pozitif gibi gorunuyor🌸 ilk gebeligimde benim de iki gun onceden ayni boyleyken cikmisti . Ama malesef bebegimi kaybettim

Kuruma çizgisi 10 dakikadan sonra oluyor diye biliyorum ama netleştirmek için kan verin bence var gibi duruyor ben sınırsız test yaptım kuruma çizgisi bile görmedim
Yarın bi test daha yaparım kan da verırım testın durumuna göre teşekkür ederim sizlere haber verırım

X