Hayde toplaşın bu ay hamilelik belirtisi olan gacılar 🤣💕

Bazen idrarda enfeksiyon olduğu zaman testlerde pozitif gösterme sorunu olabiliyormuş. Bende anlamadım ki canım valla çok ilginç gerçekten
Rolll marka bu da adet günüm yarın ama bugün kahve lekem geldi başka da bişi yok şu an yanı adet olmadım . Normal akıntı gibi düşün kahve lekemi Kıvamı çok yoğun ne nescafe renginde kan da yoktu :/

Eklentiler

• IMG_9368.jpeg
    IMG_9368.jpeg
    179,3 KB · Görüntüleme: 73
Rolll marka bu da adet günüm yarın ama bugün kahve lekem geldi başka da bişi yok şu an yanı adet olmadım . Normal akıntı gibi düşün kahve lekemi Kıvamı çok yoğun ne nescafe renginde kan da yoktu :/
Allah Allah başka hastanede kan verim yerleşme olsaydı kanda mutlaka çıkardı ama belki hastanenin kan laboratuvarindan kaynaklanan bir durum mu var bilemedim ki yaptığınız testler hep pozitif gibi duruyor

Sana birşey söyleyeyim mi reglime 4 gün kala 4 tane erken ve kaset olmak üzere farklı markalarla test yaptım hepsi negatifti dün 3 gün kala sadece bir test yaptım cooook silik çıktı bugün 2 gün kaldı anca testim pozitif oldu o yüzden ben günlerdir test yapmama rağmen negatifi görüp 2 gün kala net ikinci çizgiyi gördüm bence bekle kendini üzme lutfeeenn
Merhabalar benim de şu an regle 4 gün var dün kaset test yaptım 2 3 dk içinde silikleşti çizgi normalde bembeyaz olur aynı markayı 4 aydır kullanıyorum dünde erken gebelik testi deneyeyim belki daha koyu çıkar dedim ama daha da silik çıktı nerdeyse yok gibi hamile miyim bilemedim 7 ay önce kimyasal yaşadım sonrada hamile kalamadım korunmuyorum hiç bu ay silik görünce bir umutlandım ama bilemiyorum en sonuncusunu bugün yaptım

Eklentiler

• 0C24119E-225C-49A7-95D8-07256420F433.jpeg
    0C24119E-225C-49A7-95D8-07256420F433.jpeg
    41,9 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_1396.jpeg
    IMG_1396.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 46
  • 7C75CAAA-4716-457C-8B3C-29E99AD85F58.jpeg
    7C75CAAA-4716-457C-8B3C-29E99AD85F58.jpeg
    32 KB · Görüntüleme: 63
Merhabalar benim reglime 2 gün kaldı 4 gün önce falan kasığımda aynı göz seğirmesi gibi birşeyler oldu 2 gün boyunca anlayamadım pek ara ara kasık ağrısı da yaşıyorum🫠sizinde böyle miydi
Bende şu an regl olcakmış gibi ağrı yaşıyorum adete 4 gün var testlerde pozitif çıktı akşam kan vereceğim bakalım aklında soru işareti varsa test yapın bence

Merhabalar benim de şu an regle 4 gün var dün kaset test yaptım 2 3 dk içinde silikleşti çizgi normalde bembeyaz olur aynı markayı 4 aydır kullanıyorum dünde erken gebelik testi deneyeyim belki daha koyu çıkar dedim ama daha da silik çıktı nerdeyse yok gibi hamile miyim bilemedim 7 ay önce kimyasal yaşadım sonrada hamile kalamadım korunmuyorum hiç bu ay silik görünce bir umutlandım ama bilemiyorum en sonuncusunu bugün yaptım
Hamilesin canım hayırlı olsun kan ver bence sen acilden 2 gün sonra

Merhabalar benim reglime 2 gün kaldı 4 gün önce falan kasığımda aynı göz seğirmesi gibi birşeyler oldu 2 gün boyunca anlayamadım pek ara ara kasık ağrısı da yaşıyorum🫠sizinde böyle miydi
Evet canım kasiklarimda sürekli bı hareket vardı pıt pıt bişey atıyor yada seyiriyordu

2 gün testlerle kendini takip et zaten 1 gün bile çok farkeediyor koyulasiyor testler günden güne sonra kan ver bence sen hamilesin canım hayırlı olsun

Kızlar kimse yok mu acil bakarmisiniz lütfen
Regl çok düzenli gecikme olmaz. Bugün 7. Gün geçti sabah ilk idrarla yaptım. Test bu şekilde silik2.cizgi gorebiliyormusunuz.
Beta verdim cikmasini bekliyorum
Sizce var mı:)

Eklentiler

• 20240818_130314.jpg
    20240818_130314.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 31
X