hayattımın amaccı yok gibi

ehli_halim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
9
0
merhaba,
Ben üniversite 2. sınıfta okuyorum.Sorunumun ne olduğunu çözememk aslında en büyük derdim.Bu konuda sizden yardım istiyorum.Derdimi anlatayım yardım edin.
Yaşım henüz genç olmasına rağmen hayatta okumaktan başka bir amacım yokmuş gibi hissediyorum.Kendime başka uğraşlar bulmaya çalışıyorum ve nitekimde buluyorum.Ama bir süre sonra bunda bana gereksiz geliyor sıkılıyorum.Yaşamımda zevk ve tad alarak yaptığım hiç birşey yokmuş gibi.Kendimi keşfedememişte değilim aslında ,kendimide seviyorum ama hayatın neresinden zevk alacağımı tam olarak kestiremiyorum.Lütfen yardım edin önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba ehli_halim, geçiş dönemindesiniz, yaşamızda neler yapacağınız ile planlarınız var. Enerjiniz şimdilik oraya yoğunlaşmıştır. Bu geçiş dönemi bir süre sonra normalleşecek ve siz keyif aldığınız aktivitelerle meşgul olacaksınız. Bu söylediklerim 1 sene içinde oluşmaz ve siz halen bu şikayetleri hissediyor olursanız, psikolojik destek almanız doğru olacaktır. Bu durum sizi şimdilerde de çok rahatsız ediyorsa, psikolojik destek almayı şimdilerde düşünün.
Sağlıkla,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…