Hayattan zevk almiyorum

Merhabaa dqha yasin okdr gencki dusuncen bana gore yanlis sadece anne olmak icin evlenilmez sevgi swygi kisacasi hepsinden az az olmali yoksa olmuyo inankii sana tavsiyem once ne yap et bir esyali bir arti bir eve cik sonra daha mantikli kararlsr verebilirsin cunku ailedede bir baski vsr bu seni sora sokuyor degiomi

28 yaşındamışsın. Anne olmak için oldukça zamanın var. İnsanlar 40 yaşında bile doğal yollarla bebek sahibi olabiliyor. Bir kere bu karamsar düşünceleri at kafandan.
Üst üste biraz şansızlık yaşamışsın ana bunlar muhtemelen senin sığınacak bir liman araman ve bu esnada sağlıklı kararlar verememenden kaynaklı. Biraz akışına bırak.
Psikolojik destek de mutlaka al. Etrafındakilerin değil senin değişmen bakış acının değişmesi önemli

Önce kendini sevmelisin bence.Hayatta herkesin başına çeşitli sıkıntılar gelebilir.Benim bi arkadaşlarım var haline şükredersin mesela bi arkadaşımın 12 sayfa kadar darp rporu var 2 evlilikten.Kendin için yaşamayı öğren çalış özgüvenin yerine gelsin.Hayır demeyi öğren mesela kabul etme bi süre toparlanana kadar.

Illa hayatinda bir erkek mi olmasi lazim yahu?

Hayati biraz akisina biraksan?

Neden canin hicbirsey yapmak istemiyor?

Hayatinda bir erkek yok diye mi?

Bu kadar erkek merkezli hayati istemek neden?

Ilkonce bir kendine gel
Hayat devam ediyor
Herkesin hayati instagramdaki gibi askli cicekli bocekli villalarda gecmiyor emin ol

Farkli cevrelere girmeyi dene
Arkadas edin
Aileni sev
Kendini sev
Su akar yolunu bulur
Kasma
Birak akisina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…