Hayatta geri getiremeyeceğimiz anlar vardır!

B&M

FB & M & YE
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
8.556
25
37
HAYATTA DÖRT ŞEY GERİ GELMEZ!

evet kızlar sizlerin keşke dediğiniz(yapmasaydım,söylemeseydim vs.)anlar ,pişman olduğunuz yaşanmışlıklarınız ,kırdığınız kalpler varmı?
geri gelmez dediğiniz kaçırılmaması değerinin bilinmesi gereken şeyler nelerdir sizce ?
düşüncelerinizi bekliyoruma.s.

umarım konum yanlış yerde değildirCADIARZU

Vaaay çok etkileyici, çok hoşuma gitti yaaa.

ilk okuduğumda bende çok etkilenmiştim ve cok düşünmüştüm
içim bi tuhaf olmuştu her okuyuşumda aynı şeyeleri hissederim
resimlerde etkiliyo insanı

evet ya tüylerim diken diken oldu, bazı şeylerin hata olduğunu bilsek bile maalesef günlük hayatta yapmaya devam edebiliyoruz

wwaaaaaaaaaaaaaoooowwwww
gerçek çok begendüümm heeee

güzel ve çok doğru bir yazı
zamanında bazı şeylerin kıymetini bilmek lazım
iş işten geçtikten sonra son pişmanlık fayda vermiyor
paylaştığın için sağol canım

ayyy inanılmazdı yaaaa
uuff evet çok etkileyiciiii
Nasıl bir durumdur tekrar göremeyeceğini bilmek özür dileyememek ya da teşekkür edememek dimi

ayyy inanılmazdı yaaaa
uuff evet çok etkileyiciiii
Nasıl bir durumdur tekrar göremeyeceğini bilmek özür dileyememek ya da teşekkür edememek dimi

işte
sevdiklerimize karşı onların ölümlerilerini daha görmeden bunun içimizde nasıl bir acı nasıl bir etki yapacağını düşünerek davransak inanın hiç onları kırmayız
hergün aklıma gelir eşim ya akşam eve gelemezse ya yolda bişi olursa diye hep korkarım
bazen ağlarım bile ya ona bişi olursa diye :çok üzgünüm:

çok hoşşşşşşş=)yaşım daha küçükken bu bana olurdu ve çok fazla hata yaptığımı hisseder o anları yaşamak istemezdim sonra sonra yani zamanla düşünmeden hareket etmemeye karar verdim tez canlı ve sabırsız bir karakterim olmasına rağmen bir müddet sonra şunu ferkettim geriye dönüp baktığınızda eskisi kadar pişmanlıklarım olmuyordu anladım ki düşünerek hareket etmek sizi birçok kötülük ,tuzak veya hatalrdan uzak tutuyordu=)karakterimde eksik olan bir tarafımı düzeltmeyi büyük ölçüde başardım mükemmel olmayacağımı bilmeyide buna eklersem pişmanlıklarımın yada kaçan fırsatlarımın beni yıkacak güçte olmadığını söyleyebilirim.her insan hata yapar ve bunlar onun olgunlaşmasını sağlar ..hataları sürekli hale getirmemek en iyisi bence kendimizi pişmanlıklarımızın ardından salya sümük dövünerek geçireceğimize onları bir daha nasıl yapmayabiliriz ve aynı sıkıntıları nasıl çekmeyebiliriz diye düşünmeliyiz.hata yapa yapa insanoğlu hata yapmamayı öğrenir=)az hatalı ve pişmanlıklardan uzak günler geçirmeniz dileğiyle=)

AMıN CANIM:Saruboceq:
evet kimse mükemmel değil bende bunu aşıladım kendime...
dediğin gibi bir pişmanlığımızın arkadsından birdaha bunu yapmamalıyım diye düşünmek bile başarıya iyliğe ilk adımdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…