Hayatta en çok güvendiğim insan...

Henüz bitirmedim lütfen bana kızmayın çok saçma gelecek ama bu yaşattığını rağmen ona ihtiyacım var neden böyle hissediyorum bilmiyorum
O zaman böyle devam edin görmeyin duymayın kurcalamayın

Yapan bir daha yapar ben bunu bilir bunu söylerim. Aksini hiç görmedim.

Henüz bitirmedim lütfen bana kızmayın çok saçma gelecek ama bu yaşattığını rağmen ona ihtiyacım var neden böyle hissediyorum bilmiyorum
Evlilik teklifi yapıp da gözü dışarıda olan, evlilik sorumluluğuna sahip olmayan bu adama ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan tek şey ekonomik özgürlük ve kendi ayakları üzerinde durabilmek. Bundan daha önemli bir şey yok. Affederseniz yeniden yapacak çünkü karekteri oturmamış. Aldatma konularında erkeğin ağlaması, Kur'an ve çocuklar üzerine yemin etmesi kesinlikle yalancılığına işarettir.

Ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin demişler.
Sen birini kendi kalıbına sokmaya çalışıyorsun.
Sadık değil bunu düzeltmek imkansız. Görmezden gelmeyeceksen ayrıl ama ayrılamam diyorsun o zaman görmezden geleceksin

Üniversite son sınıfım, o kadar hayallerim var mesleğimle ilgili, öğretmen olacağım nasipse, bu yaşattığı şeyle hayata olan tüm bağım koptu sanki. Rest çekip gitmem gerek

Hayal kırıklığım onun da benim de birbirimiz için istediğimiz gibi olmamızdı. Herseyimizle en doğru birbirimiz gibiydik. Ne çapkınlığı ne de yanlışı vardı tabi arkamdan neler dönmüş. İnkar aşamasındayım galiba inanmak istemeyip konduramama bu yaptığım

Üniversite son sınıfım, o kadar hayallerim var mesleğimize ilgili, öğretmen olacağım nasipse, bu yaşattığı şeyle hayata olan tüm bağım koptu sanki. Rest çekip gitmem gerek
Hayatta ekonomik özgürlükten daha önemli bir şey yok. Erkek arkadaşınıza güle güle deyin ve kendinizi geliştirmeye bakın.

Açıklayacağım bekle kendime senin inanacağın mantıklı bir yalan bulayım demek istemiş. Ve bulmuş. Sizde yalan söylediğinin farkındasınız buna rağmen bahaneler bulup inanmak istiyorsunuz. yani sevgilinizin mantıklı yalanı tutmuş . Beni anlamadığım madem ayrilmayacaksınız, adamın diziniz de ağlamasına izin vereceksiniz neden açıklama bekliyorsunuz. Kendinizi küçük düşürüyorsunuz.

Allah aşkına şunu baba mevzusuna bağlamayın. sanki her baba çok iyi, sanki hepsi çok mükemmel eş. bir size denk gelen öyle gibi davranıp kendinize işkence etmeyin. yaşadıklarınızın altında travmatik bağlar aramayın. iş içinden çıkılmaz hale geliyor çünkü. benim babam şükür melek gibi insandı ama kaç erkek arkadaşımdan kazık yedim, kaç kez aldatıldım.. kişileri sadece kişi olarak kabul edin. güvenmişsiniz 2 yılınız çöp olmuş. şundan sonrasına bakın bence. insanlar burda bilmem kaç yıllık evliliklerini noktalıyor. arada çocukları ile beraber. vaktinde görmüşsünüz işte. Allah beterinden korumuş sizi belli ki. evlenseydiniz, çocuk olsaydı işiniz daha zordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…