Hayatta en çok güvendiğim insan...

Yapan bir daha yapar ben bunu bilir bunu söylerim. Aksini hiç görmedim.

Henüz bitirmedim lütfen bana kızmayın çok saçma gelecek ama bu yaşattığını rağmen ona ihtiyacım var neden böyle hissediyorum bilmiyorum
Evlilik teklifi yapıp da gözü dışarıda olan, evlilik sorumluluğuna sahip olmayan bu adama ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan tek şey ekonomik özgürlük ve kendi ayakları üzerinde durabilmek. Bundan daha önemli bir şey yok. Affederseniz yeniden yapacak çünkü karekteri oturmamış. Aldatma konularında erkeğin ağlaması, Kur'an ve çocuklar üzerine yemin etmesi kesinlikle yalancılığına işarettir.

Görmezden duymazdan gelemiyorum, bunu öğrendiğim günden bir gün önce çok güzel şeyler konuşmuştuk, gözümün içine baka baka nasıl bunu yaptığını hala anlayamıyorum sadece canım yanıyor
Ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin demişler.
Sen birini kendi kalıbına sokmaya çalışıyorsun.
Sadık değil bunu düzeltmek imkansız. Görmezden gelmeyeceksen ayrıl ama ayrılamam diyorsun o zaman görmezden geleceksin

Evlilik teklifi yapıp da gözü dışarıda olan, evlilik sorumluluğuna sahip olmayan bu adama ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan tek şey ekonomik özgürlük ve kendi ayakları üzerinde durabilmek. Bundan daha önemli bir şey yok. Affederseniz yeniden yapacak çünkü karekteri oturmamış. Aldatma konularında erkeğin ağlaması, Kur'an ve çocuklar üzerine yemin etmesi kesinlikle yalancılığına işarettir.
Üniversite son sınıfım, o kadar hayallerim var mesleğimle ilgili, öğretmen olacağım nasipse, bu yaşattığı şeyle hayata olan tüm bağım koptu sanki. Rest çekip gitmem gerek

Ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin demişler.
Sen birini kendi kalıbına sokmaya çalışıyorsun.
Sadık değil bunu düzeltmek imkansız. Görmezden gelmeyeceksen ayrıl ama ayrılamam diyorsun o zaman görmezden geleceksin
Hayal kırıklığım onun da benim de birbirimiz için istediğimiz gibi olmamızdı. Herseyimizle en doğru birbirimiz gibiydik. Ne çapkınlığı ne de yanlışı vardı tabi arkamdan neler dönmüş. İnkar aşamasındayım galiba inanmak istemeyip konduramama bu yaptığım

Üniversite son sınıfım, o kadar hayallerim var mesleğimize ilgili, öğretmen olacağım nasipse, bu yaşattığı şeyle hayata olan tüm bağım koptu sanki. Rest çekip gitmem gerek
Hayatta ekonomik özgürlükten daha önemli bir şey yok. Erkek arkadaşınıza güle güle deyin ve kendinizi geliştirmeye bakın.

Açıklayacağım bekle kendime senin inanacağın mantıklı bir yalan bulayım demek istemiş. Ve bulmuş. Sizde yalan söylediğinin farkındasınız buna rağmen bahaneler bulup inanmak istiyorsunuz. yani sevgilinizin mantıklı yalanı tutmuş . Beni anlamadığım madem ayrilmayacaksınız, adamın diziniz de ağlamasına izin vereceksiniz neden açıklama bekliyorsunuz. Kendinizi küçük düşürüyorsunuz.

Merhaba. 2 yıllık ilişkim var. Çok sık kavgalar etsek de birbirimizi çok sevdiğimizi söyleyebilirim. Ya da ben öyle düşünüyormuşum sadece. Kendisi çok şüpheci ve beni hep kontrol etmeye çalışan biriydi. Sonradan bunu bıraktı.
2 gün önce tesadüfen telefonuna baktığımda görüntülü konuşma uygulamalarına girdiğini gördüm. Bunu ona söylediğimde telefonu elimden almaya çalıştı. Açıklayacağım bekle dedi. Sen girdin mi diye sana bakmak için indiriyordum dedi ama tabi ki inanmadım. İnanmak çok istedim, onu öyle seviyor öyle güveniyordum ki, ama kalbim doğru olmadığını biliyordu.
Kalbim çok acıyor, canım çok yanıyor. Ölmek istiyorum aldığım her nefes batıyor. Pişman oldu, ben ağladım o ağladı. Çocuk gibi yattı dizlerime kafasını okşadım. Ben şimdi ne yapacağım? Sevgililer gününde evlenme teklifi etmişti bana. Tüm hayallerim onunlaydı. Şimdiyse uzaklara dalıp ne olacağını düşünüyorum sadece.
Baba sevgisi eksik kadınlar karşılarına çıkıp onu sevdiğini söyleyen ilk erkeğe koşulsuz bağlanırlar ya, benimki o hesap. Babamda yanlış gördüğüm ne varsa onda doğruydu fakat şimdi babamın annemi üzdüğü gibi beni üzdü. Yardım edin ben bunu nasıl atlatacağım?
Allah aşkına şunu baba mevzusuna bağlamayın. sanki her baba çok iyi, sanki hepsi çok mükemmel eş. bir size denk gelen öyle gibi davranıp kendinize işkence etmeyin. yaşadıklarınızın altında travmatik bağlar aramayın. iş içinden çıkılmaz hale geliyor çünkü. benim babam şükür melek gibi insandı ama kaç erkek arkadaşımdan kazık yedim, kaç kez aldatıldım.. kişileri sadece kişi olarak kabul edin. güvenmişsiniz 2 yılınız çöp olmuş. şundan sonrasına bakın bence. insanlar burda bilmem kaç yıllık evliliklerini noktalıyor. arada çocukları ile beraber. vaktinde görmüşsünüz işte. Allah beterinden korumuş sizi belli ki. evlenseydiniz, çocuk olsaydı işiniz daha zordu.

X