Hayatta en çok güvendiğim insan...

kucukfare

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2023
12
-3
23
Merhaba. 2 yıllık ilişkim var. Çok sık kavgalar etsek de birbirimizi çok sevdiğimizi söyleyebilirim. Ya da ben öyle düşünüyormuşum sadece. Kendisi çok şüpheci ve beni hep kontrol etmeye çalışan biriydi. Sonradan bunu bıraktı.
2 gün önce tesadüfen telefonuna baktığımda görüntülü konuşma uygulamalarına girdiğini gördüm. Bunu ona söylediğimde telefonu elimden almaya çalıştı. Açıklayacağım bekle dedi. Sen girdin mi diye sana bakmak için indiriyordum dedi ama tabi ki inanmadım. İnanmak çok istedim, onu öyle seviyor öyle güveniyordum ki, ama kalbim doğru olmadığını biliyordu.
Kalbim çok acıyor, canım çok yanıyor. Ölmek istiyorum aldığım her nefes batıyor. Pişman oldu, ben ağladım o ağladı. Çocuk gibi yattı dizlerime kafasını okşadım. Ben şimdi ne yapacağım? Sevgililer gününde evlenme teklifi etmişti bana. Tüm hayallerim onunlaydı. Şimdiyse uzaklara dalıp ne olacağını düşünüyorum sadece.
Babamda yanlış gördüğüm ne varsa onda doğruydu fakat şimdi babamın annemi üzdüğü gibi beni üzdü. Yardım edin ben bunu nasıl atlatacağım?

Son düzenleme:
Livu mudur nedir öyle bir uygulama. Kendisi böyle konularda asla yapılmaz böyle yanlış, bir başkasıyla gizlice konuşmak bile aldatmaktir diyen biriydi. Ben neyi yanlış yaptım da bunu yaşıyorum ve bu acıyı nasıl atlatacağım onu bilmiyorum
Tinder gibi bit uygulamaysa ne yapmak istedigi acik heralde. Aglamasi zirlamasi bunu degistirmez. Heleki birbirine evlilik teklifi edip aranmaya devam etmek serefsizligin dibidir. Yani kisacasi kanmayin. Kansaniz ilerde ayni durumu yasasaniz sikayet etmeye hakkiniz olmaz. Adi "sen beni böyle kabul ettin" olur

Aldatılmış biri olarak sizi çok iyi anlıyorum geçmeyecek gibi geliyor ama geçecek. En iyi yöntem onu tamamen hayatınızdan çıkarmanız bence. Hiç görmemek, duymamak o acıyı daha çabuk atlatmanızı sağlar.

Cocuk gibi dizinize yatiyor ama sizi aldatiyor kanmayin aglmasina bir kere yapan hep yapar. Bitirdiniz umarim bu iliskiyi karsinizda sizi seven biri yok buna emin olun. Bugun yarin aci cekersiniz sonra karsiniza yeni biri cikar iyiki bitmis

tamamen ilişkinizi bitirdiniz umarım ?
Henüz bitirmedim lütfen bana kızmayın çok saçma gelecek ama bu yaşattığını rağmen ona ihtiyacım var neden böyle hissediyorum bilmiyorum

Aldatılmış biri olarak sizi çok iyi anlıyorum geçmeyecek gibi geliyor ama geçecek. En iyi yöntem onu tamamen hayatınızdan çıkarmanız bence. Hiç görmemek, duymamak o acıyı daha çabuk atlatmanızı sağlar.
Anlıyorsunuz değil mi? Kafamda o kadar soru var ki hem cevap almak hem de bir daha onu hiç görmemek istiyorum. Her günümüz birlikteydi ayakta uyutulmuşum. Beni o kadar sevdiğini hissettirdi ki bana

Merhaba. 2 yıllık ilişkim var. Çok sık kavgalar etsek de birbirimizi çok sevdiğimizi söyleyebilirim. Ya da ben öyle düşünüyormuşum sadece. Kendisi çok şüpheci ve beni hep kontrol etmeye çalışan biriydi. Sonradan bunu bıraktı.
2 gün önce tesadüfen telefonuna baktığımda görüntülü konuşma uygulamalarına girdiğini gördüm. Bunu ona söylediğimde telefonu elimden almaya çalıştı. Açıklayacağım bekle dedi. Sen girdin mi diye sana bakmak için indiriyordum dedi ama tabi ki inanmadım. İnanmak çok istedim, onu öyle seviyor öyle güveniyordum ki, ama kalbim doğru olmadığını biliyordu.
Kalbim çok acıyor, canım çok yanıyor. Ölmek istiyorum aldığım her nefes batıyor. Pişman oldu, ben ağladım o ağladı. Çocuk gibi yattı dizlerime kafasını okşadım. Ben şimdi ne yapacağım? Sevgililer gününde evlenme teklifi etmişti bana. Tüm hayallerim onunlaydı. Şimdiyse uzaklara dalıp ne olacağını düşünüyorum sadece.
Baba sevgisi eksik kadınlar karşılarına çıkıp onu sevdiğini söyleyen ilk erkeğe koşulsuz bağlanırlar ya, benimki o hesap. Babamda yanlış gördüğüm ne varsa onda doğruydu fakat şimdi babamın annemi üzdüğü gibi beni üzdü. Yardım edin ben bunu nasıl atlatacağım?
Affedersen yine yapacak emin ol. Yol yakınken kurtul. Bu yanlış bütün doğruları götürür. Evlendiğin zaman da yapacak, asla bitmeyecek. Bir daha yapmaz diye sakın kandırma kendini. Baban da ilk yakalandığında ağlayıp yalvarmıştır emin ol. Ömür boyu ağlayacağına 3 gün ağla, sana abla tavsiyesi

Livu mudur nedir öyle bir uygulama. Kendisi böyle konularda asla yapılmaz böyle yanlış, bir başkasıyla gizlice konuşmak bile aldatmaktir diyen biriydi. Ben neyi yanlış yaptım da bunu yaşıyorum ve bu acıyı nasıl atlatacağım onu bilmiyorum
Siz yanlis birsey yapmadiniz karsinizdaki sizi kandirmis bir serefsiz. Bunu atlatirsiniz zamanla simdi aci cekmeniz normal.

Anlıyorsunuz değil mi? Kafamda o kadar soru var ki hem cevap almak hem de bir daha onu hiç görmemek istiyorum. Her günümüz birlikteydi ayakta uyutulmuşum. Beni o kadar sevdiğini hissettirdi ki bana
Vereceği cevapların hiç biri buna mantıklı bir açıklama olamaz. Sevildiğini hissettiğin birinden uzaklaşmak kolay değil evet ama emin ol senin için doğru insan bu değil. Sen yanlış yapmış da değilsin, tamamen onun kanı bozukluğu. Bundan kurtulmazsan doğru insanı da asla bulamazsın. Ağla zırla biraz bir kaç aya geçecek, şüpheyle yaşayıp hayatı kendine zindan etmekten iyidir

Sizin bir hataniz yok ki. Ama karsinizdaki kisi bir zincir yalnis kararlar verip adimlar atarak bunu yapmis. Önce öyle uygulamayi aklina getirecek (veya hep vardi), sonra cep telefonu eline alip onu aratip indirecek, profil olusturacak, kriteler girecek (livu yu tanimiyorum belki otomatik yasina göre gösterir), arama sonuclara bakip profillere tiklayarak bakacak, sohbet baslatacak vs. Ve tüm bu adimlarda Sizi aklina getirip durabilirdi ama durmadi. Devam etti. O yüzden "bir hata" etmedi..bir sürü hata etti.
Zamanla atlatirsiniz. Kolay degil ama insan bir cok dayanamam dedigi durumlara dayaniyor

Asla evlenme .
Kalbine taş bas.
İhanetin affı olmaz.
Evlenmeden bunu yapıyorsa evlenince ne olur sen düşün.
Ağlama zırlamalarına kanma sakın.
Hayır böyle bir leş için neden kendini öldüreceksin deli misin ya.

Baba sevgisi eksik kadınlar karşılarına çıkıp onu sevdiğini söyleyen ilk erkeğe koşulsuz bağlanırlar ya, benimki o hesap. Babamda yanlış gördüğüm ne varsa onda doğruydu fakat şimdi babamın annemi üzdüğü gibi beni üzdü. Yardım edin ben bunu nasıl atlatacağım?
Suçluluk psikolojisi ile acıtasyon yapmış size kanmayın boşuna. Erkek bunlar

Asla ona ihtiyacınız yok. Ne kadar açıklama da alsanız, hangi an indirdi konuştu hangi yalanları söyledi size bunları tek tek duysanız da hiçbir şeyi değiştirmeyecek bu durum. Yapamıyorsanız da sizi kandırmış biri karşısında dik durun, duruyor gibi yapın. Böyle aciziyet göstermeniz gel beni daha fazla salak yerine koy demektir.

Sizi aldatmış biriyle hala evlenmeyi düşünmüyorsunuz umarım :olamaz:

Nerede çok kıskanç kısıtlayan bir insan var ondan kork. Emin ol ki kendi PİS/İĞRENÇ zihniyetinin tezahürüdur bu. Sakın affetme, emin ol geçecek.

X