Hayatin bana yaptiği en kötü süpriz....ömrümü aldi benden..

cnmö bu acı taqrif edilmez çok zor gerçekten onu biliyorum tüp bebkle sahip olduğum ikizlerimi canım kızım canım oğlumu çok zor derdş veren Allah sabrınında veriyor... Allah bize sağlıklı geçirecek gebelikler nasip etsin.. meleklerimiz bşzş bekliyo.... kaçıncı haftaydı cnm**[/QUOTE

CNM GÜN OLARAK
BEN 11. HAFTA İÇİNDEYDİM AMA BEBİŞİMİZİN 8+2 İKEN KALBİ DURMUŞ
AMİN TÜM BEBEK İSTEYEN VE HAMİLE OLAN HANIMLARA HAYIRLI BEBİŞLER VE GÜZEL GEBELİKLER NASİP ETSİN

geçmiş olsun acını hafifletmek imkansız. bende 21 haftalık bebeğimin 1 aralıkta dr. kontrolüne gittiğimde öldüğünü öğrendim. çok acı bir şey allah kimseye yaşatmasın ve sonra ölü doğum yaptım. yapılan tetkikler sonrası kanımda pıhtılaşma olduğu ve bebeğe besin oksijen iletiminin pıhtılaşma sebebiyle sağlanamadığından dolayı bebeğin öldüğünü öğrendim. 4 ay korunduktan sonra tekrar gebeyim ve hergün pıhtılaşma önleyici iğne oluyorum.

Bebeğini kaybeden tüm annelere sabır diliyorum, en kısa zamanda tekrar hamile kalıp bebelerinizi kucaklarınıza sağlıklı bir şekilde almanız dileğiyle...

cnm nedeni kordonun kopmasi.kan akişi olmadiği için beslenememiş annesinin bitanesi.allah hiç kimseye yaşatmasin çok aci evime giremiyorum,gözümü kapatamiyorum
8 haftalık bebekte kordon kopması olamaz zaten çok küçük sadece kalp atışları var organları oluşmamış 7-8 aylık olsan neyse..
hatalı üretim sözkonusu ise 12. haftaya kadar düşükle sonuçlanıyor. her 5 gebeden 1 tanesi 3 aylık olmadan düşük yapıyor.

kızlar hepinize teşekkür ediyorum.beni böyle sıkıntılı günlerimde teselli ediyorsunuz.çok sağolun iyiki varsınız.ve inşallah bebişlerinizi sağlıkla kucaklarsınız

sabır arkadaşım sabır.öbür dünyada bunun mükafatını ana baba olarak göreceksiniz...umudunu yitirme ne olur....elbet birgün saglıklı bebelerin olacak buna inan.sevgilerimle..

cnmö bu acı taqrif edilmez çok zor gerçekten onu biliyorum tüp bebkle sahip olduğum ikizlerimi canım kızım canım oğlumu çok zor derdş veren Allah sabrınında veriyor... Allah bize sağlıklı geçirecek gebelikler nasip etsin.. meleklerimiz bşzş bekliyo.... kaçıncı haftaydı cnm**[/QUOTE

CNM GÜN OLARAK
BEN 11. HAFTA İÇİNDEYDİM AMA BEBİŞİMİZİN 8+2 İKEN KALBİ DURMUŞ
AMİN TÜM BEBEK İSTEYEN VE HAMİLE OLAN HANIMLARA HAYIRLI BEBİŞLER VE GÜZEL GEBELİKLER NASİP ETSİN

CNM HALİNE ŞÜKRET BENDE EDİYORUM ÇÜNKÜ BETERİN BETERİ VAR BEN TÜP BEBKLE SQHİP OLDUM VE 23 HAFTALIK KAYBETTİM.. ACISI DİNMİYOR FAKAT YAĞILACAK BİŞEY YOK BİZE SAĞLIKLI KARDEŞLER YOLLARLARSA O ZAMN AZDA OLSA İYİ OLABİLİRİZ İNŞAHHHHH...........a.s.

Canim çok teşekkür ederim allah sana ve tüm bebeğini kaybedenlere sabir versin böyle bi aciyida kimseye göstermesin..

Sağlikli sihhatli bebişlerimizin olmasi dileğiyle

MALESEF BEBEĞİMİZİ ALDI BİZDEN HAYATIMIN EN KÖTÜ GÜNLERİYDİ. 15 GÜNBOYUNCA ÖYLECE CANSIZ KALMIŞ İÇİMDE BEBİŞİMİZ. BEBİŞLERİNİZLERİNİZE HAYIRLISIYLA SAĞLIKLA KAVUŞMANIZ DİLEĞİYLE.BİZE NASİP OLMADI AMA...ALLAH HEPİNİZİ NAZARDAN SAKLASIN HEPİNİZİİİİİİİİsenağlama

Çok üzüldüm arkadaşım rabbim sabır versin en kısa zamanda toparlanıp yeni bir bebek sahibi olman dileğiyle senağlama

X