Hayatin bana yaptiği en kötü süpriz....ömrümü aldi benden..

çok geçmiş oşlsun canım çokmiyi anlıyorum seni.allah sabır versin.bende bebeğmi 9 temmuzda kaybettim.hayatımın en acı günüydü.dünya başıma yıkıldı sanki .rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın bize.çok geçmiş olsun.

allah sabirlar versin sanada cok gecmis olsun cok uzuldum dilerim birdaha yasatmasin rabbim

Rabbim sabrını verir inşallah vede en kısa zamanda kucağını boş koymaz inşallah

canım geçmiş olsun çok üzüldüm Allahım en kısa zamanda tekrar hamile kalmanı nasip etsin inş.

takdiri ilahi diyecek birşey yok canım...
rabbim sabrını versin...
ama umudunu kaybetme..bende iki tane bebeğimi kaybettim şuan 8 yaşında bir oğlum var vede yeniden hamileyim...
rabbim ne verirse hayırlısını versin...kendini yıpratma zaman herşeyin ilacıdır..
inşallah böyle birşey daha yaşamaman dileğiyle....

canım çok üzüldüm.bende yeni 7hafatlılk bebişimi kaybettim.kalbi durmuş.hala tam toparlanamadım.etrafa gülücük atıyorum ama içim kan ağlıyo.kızım üzülmesin diye atlaşmış gibi yapıyorum.umarım rabbim sanada en kısa sürede bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip eder.

canım seni o kadar iyi anlıyorum ki Allah sabır ve dayanma gücü versin,psikolojisi çok kötü biliyorum Allahım hepimize hayırlısını versin bebişlerimizin nasibi bu kadarmış canım umudunu yitirme...

Canım çok üzüldümmm :KK43: Allahım bol sabır dayanma gücü versin sana.En kısa zamanda hayırlısıyla rabbim yüzünü tekrar güldürür inşallah

canim benim cok gecmis olsun Allah bir daha göstermesin...insallah tekrar hamile kalirsin hayirlisiyla bir bebisin olur insallah...

çok üzüldüm yaa Allah yine hayırlısı ile hamiş kalmanı nasip etsin inşallah :KK43:((

ben de 9 haftalıkken yaşadığım bir düşükten sonra şimdi kızımı bekliyorum.
insan kendini nasıl hazırlıyor ve etrafındaki hiç kimsenin onu anlamadığını düşünüyor.
Allahım böyle acılarla imtihan etmesin,
çok zor gerçekten..

ben de 9 haftalıkken yaşadığım bir düşükten sonra şimdi kızımı bekliyorum.
insan kendini nasıl hazırlıyor ve etrafındaki hiç kimsenin onu anlamadığını düşünüyor.
Allahım böyle acılarla imtihan etmesin,
çok zor gerçekten..

evet yaa, ben düşük yaptığım zaman yaşadığım acıyı anlatacak hiiç kimse bulamamıştım, kimse anlamıyordu, düşük yaptıktan 2 gün sonra görümcem olacak kişiler pikniğe eğlenmeye gitmişlerdi ve bunu gelip bize anlatmışlardı, çok çok zoruma gitmişti, oysa benim kaybettiğim bir candı, ama herkes kendi keyfindeydi, ay düşündükçe moralim bozuluyor....:eek:klava::eek:klava:

acın büyük biliyorum bende yaşadım. Ama her işte bi hayır vardır deyip daha kötüsünü düşünüp şükretmeliyiz. çünkü vucut bazen sağlıksız olan gebelikleri kendi sonlandırıyor. yani doğup sakatta olabilirdi Allah korusun tabi... canım umudunu yitirme eşin ve senin sağlığın iyi olsun... yine olur inşallah...Allah sabır versin...

canım ya Allah sabır versın.insan bebeğini kaybetme düşüncesine bile dayanamazken,sen neler yasamıssın.bı daha böyle bir acıyla karsılasmaman dileğiyle canım.inş. cabuk atlatırsın
ve yenı bebişini kucagına alırsın

allah sabır versin..cok zor bır sey olsa gerek...peki sebebi neymiş yanı bı bebk anne karnında neden ölür..

cnm nedeni kordonun kopmasi.kan akişi olmadiği için beslenememiş annesinin bitanesi.allah hiç kimseye yaşatmasin çok aci evime giremiyorum,gözümü kapatamiyorum

çok büyük geçmiş olsun canım.allah sabır versin sana inşallah en kısazamanda tekrar hamiş kalırsında alırsın bebeğini kucağına.
Kaç haftalıktı canım senin,niye öyle olmuş sebebi varmıymış

cnm ben 7+6 iken dr gittim miniğimin kalp sesini duydum cuma günkü ölçümde 8+2 çikti sadece 3 gün yaşamiş dr gittikten sonraa.

Sonrada annesini birakmiş..

canımm ! Seni öyle iyi anlıyorum ki... Ben de pazar günü kaybettim miniğimi :KK43: saatlerce sürdü sancısı ve ben hiç bişey yapamadan ööylece bekledim...hem de 2. Kez !!! Söylenecek hiç bişey yok, bu acının tarifi yok .......... Allah hepimizin yardımcısı olsun... Herkesin bebeğine sağlıklı uzun ömür versin...

sanada allah sabir versin cnm benimde bebeğimi cumartesi aldilar.inan çok üzüldüm allah yardimcin olsun seninde hiç hiç kolay değilll

cnmö bu acı taqrif edilmez çok zor gerçekten onu biliyorum tüp bebkle sahip olduğum ikizlerimi canım kızım canım oğlumu çok zor derdş veren Allah sabrınında veriyor... Allah bize sağlıklı geçirecek gebelikler nasip etsin.. meleklerimiz bşzş bekliyo.... kaçıncı haftaydı cnm**

X