Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
Tanıdıklarımıza da söyleyelim kk dışından da cok yardım etmek isteyen olur bence.

mesaj attım konu ile ilgili: ))

Bu kredi kartı, kartınızı çıkaran kuruluş tarafından reddedildi. Kartınızın neden reddedildiğine ilişkin bilgi için lütfen kredi kartınızı düzenleyen kuruluşun müşteri hizmetleri departmanı ile iletişim kurun. Lütfen farklı bir kart girin
ziraat maximum kart için bu uyarıyı veriyor

LİLYANAAAA banlısın canım yaaa ben de sana bakıyordum özel mesaj yazamıyorum sana bana mail adresin profilindeki mail adresin lazım özel mesaj atamıyorum banlı oldugun için.

sende birisinin skypesi varsa buradaki arkadaşlardan ona ver o da bana mail atsın.

Arkadaşlar lilyana da bagış yapacakmış k.kartı olan bir arkadaş benimle irtibata geçsin tekrar..

lili bu arada canım sana elanora ile skype adresimi yolladım ekle beni oradan irtibata geçelim..

benimde kartım yoktu buradan bir arkadaşın yardımı ile ona gönderdim o da yerime ödeme yaptı

Böyle bir yardımlaşma olduğu için çok mutluyum..Kazen ödemeyi yaptım gerekli mesajı da attım.

Merhaba. Ödeme yaptım Makbuz no: (4637-0784-4530-4255.)
Fakat size özel mesaj atamıyorum, site izin vermiyor.

özel mesaj gönderemedim

gerekli ödemeyi yaptım az önce.

arkadaşlar kredi kartı ile başkası adına ödeme yapanlar ödeme bölümündeki açıklama kısmına ödeme yaptıkları arkadaşlarının kullanıcı adını, kendi adına yapanlarda kendi kullanıcı adını yazsınlar. bu şekilde Kazen'in işide kolaylaşır.

Yetişemiyorum.............. İsmi listede olmayanlar lütfen özel mesaj atsın...

gönlünüze sağlık

Ödeme yapan 2 kişiye ulaşamıyorum lütfen ödeme yaparken açıklama bölümüne üye adınızı hatta profil adresinizi yazmanız. 2 üyeyi bulamadım kim

Arkadaşlar ben de katılmak isterim ama kredi kartım listedekilerden değil o yüzden bana yardımcı olabilecek biri var mı? Eğer hemen bana özelden ulaşır ve IBAN no yazarsa öğle arası bankadan halletmeye çalışırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…