Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
kazen ben ödeme yaptım oldumu bilmiyorum. rica ederim bakabilirmisin :26:

kazen evet uygun bir tarih tabi bana göre..Bu arada datlucadu sana teşekkür ederim yardımın için ...

kazen istedigimiz üyeye pro renk mi hediye edecegiz şimdi ?

Bugün içerisinde mutlaka katılacağım. Kendimi az da olsa yararlı hissetmek istiyorum.

Normal bir banka kartından ödeme yapılmıyor mu ya ? Hani alışveriş yaparken kullanılır ya.

ödemeyi yaptım kazen
pro üyeliği de herhangibirisine verebilirsin

PrezentabLkonteS, DatluCadu ve Okypete(2 kişi) kimleri pro yapacak isek lütfen bana bilgi verir misiniz ?

Ek olarak ben pro olmak istemiyorum yapmayın da demeyin lütfen en azından biz hesabımızı tutalım bu konuda da lütfen sizlerden hassasiyet istiyorum. Kartı fiziksel istemiyorsanız buna ok ama profilinizi mutlaka pro yapalım.

Arkadaşlar ödeme yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olalım lütfen...Ben mesela kredi kartı kullanmadıgım için datlucadıdan yardım aldım..

sizlerde yardım etmek isteyen arkadaşlardan iban no talep ederek gerekli olan meblagı hesabınıza geldiginde kartınızdan o kişi içinde ödeme çıkarsanız böylelikle niyetler yerini bulmuş olur..

Hadi güzel kk hatunları...

Tuzumuz olsun bu güzel olayda..

Katılan,katılmayan,katılamayan herkesden ALLAH razı olsun

Son düzenleme:
Yurtdisindayim kredi kartim yok, bende yardim etmek istiyorum.
Nasil katilabilirim acaba?

Sayın Kazen,
Özel mesaj atamıyorum ama bende katıldım. Umarım yerini bulur. Kontrolünüz ricası ile.
Şero...

Katılacağım dedim ama çevremde kredi kartını kullanabilecegim biri yok. Hal boyleyken katilamayacagim. Hesap açılır düşüncesindeydim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…