Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
hayatın gerçeği bu adra, maalesef öyleyiz. en yakınımızı kaybediyoruz ama hayat bi şekilde girdap gibi çekiyor bizi içine . Kaldı ki biz bu olayı tv ekranlarından, gazete sayfalarından takip ettik. onlar unutunca hali ile bizlerde unutuveriyoruz ne yazık ki: ((

Acı ömür boyu süremez.Yoksa insan hayatını devam ettiremez tabiki ama biz toplum olarak çok çabuk unutuyoruz:KK43:

Yandaki reklam sayfasını Soma'ya döndürmeniz çok hoş.
Duyarlılığın için tekrar teşekkürler Kazen.

Evet çok çabuk unutan toplumuz. Bunda birçok şeyin katkısı var.
Üniversitede bir hocam derdi : Bir ülke için 2S 2M vardır tehlikeli ve önemli.

Onlar :
2S :Seçim ve sayım

2M: Medya ve Mafya :KK14::KK14:

bugün daha iyi anlıyorum.Bu cümleyi.

Evet bu kampanyaya KATILACAĞIM

seçeneğine oy verip katılmayan arkadaşlar teknik bir sorun mu yaşanıyor ?

Ben forumu bilmeyen arkadaslarina cevreme soyledim hep 30 tl topluyoruz
Diye fakat o kadr kisiden hic bisey cikmadi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Biz Soma'da çalışan bir öğretmen arkadaşıma bu ayın 15inde maaş alınca para yolluycaz eşimle. Bu şekilde yardımda bulunuyoruz. Ne yazık ki arkadaşımla konuştukça devlet kurumlarının bile paraları çarçur ettiklerini öğreniyorum. AFAD denen kurum resmi bir kurum ama sadece benim çalıştığım okuldan bile bi sürü para gitti. Bir zamanlar deprem olduğunda "depremzade"ler yaratmıştık. Bu sefer de "somazade"ler oluşacak gibi görünüyor. Çünkü herkes kampanya yapıyor, herkes yardımda bulunuyor ve ne yazık ki paraların hangi ceplere gittiği belli bile değil.....

Bu söylediklerim bu sitede yardım yapanları eleştirmek için değildir.
Sevgiler, saygılar...

Son düzenleme:
Evet bu kampanyaya KATILACAĞIM

seçeneğine oy verip katılmayan arkadaşlar teknik bir sorun mu yaşanıyor ?

Kazen , kampanya da ulaşılan son durum nedir acaba ? Ne kadara ulaşabildik ? Yardımı burs olarak mı vereceksiniz ? Belki bu tarz detayları öğrenirse arkadaşlarımız tekrar gözden geçirirler.

Katılacağım seçeneğini işaretleyen arkadaşlar da büyük bir sapma mı yaşandı :44:

Son düzenleme:
Keşke bu zamana sarkmasaydı para toplama işi de babalar gününe birşeyler yapabilseydik 432 tane babasız kalan çocuklarımıza

yardımın ne şekilde yapılacağı açıklansa belki katılım artar

Kredi karti kullanmayan arkadaslar internet bankaciligi kullanarak sanal kart yaratip odemeyi ordan yapabilirler.. bilginize

dün bir ödeme olmuş bulamıyorum kim : ( isminin baş harfi Ö.

lütfen bana ulaşabilir mi ?

30 lira verip bu kampanyaya katilmak istiyorum.
Birsey sormak istiyorum.
Pro kart alinca surekli, her ay odeme yapmak gerekiyor mu? Otomatik odemeye filan mi baglaniyor kart bilgileri alininca?
Yoksa bu bir kerelik bir odeme mi olacak?

30 lira verip bu kampanyaya katilmak istiyorum.
Birsey sormak istiyorum.
Pro kart alinca surekli, her ay odeme yapmak gerekiyor mu? Otomatik odemeye filan mi baglaniyor kart bilgileri alininca?
Yoksa bu bir kerelik bir odeme mi olacak?

pro kart üyeliğinde bir defaya mahsus 30 tl ödüyorsunuz:KK34:

Iyi o zaman.
Bugun odeme yapacagim. Su an isteyim. Birkac saat icinde evde olcam, katildiktan sonra bildidirim. :)

X