Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
guncelll,
gormeyen kalmasin. yakinda beni topiklerden kovacaklar, her yere linki ekledim:KK1: :KK1:

Çok az maz diyoruz ama bence oldukça güzel bir kampanya oldu. Azla yetinmeyen çoğu bulamazmış.

Katkıda bulunan, mesaj yazan bu başlığı unutturmayan herkese çok teşekkür ederiz.

Soma için KK el ele verebiliyorsa, sayenizde. Teşekkürler

Kadınlar Kulübü'nü bu kampanyadan dolayı kutluyorum. Bağışta bulunan herkes gönlünün zenginliğini göstermiş oldu :KK16:
Soma'yı unutmamalıyız, elim bollaştığı ilk an ben de destekte bulunmak istiyorum.

kadınlar kulübünü böyle duyarlı olduğu için tebrik ediyorum.. toplanan miktar çok çok iyi ama daha iyisi neden olmasın :KK16:

10 gunumuz kalmis ha gayret. Cok guzel bir kampanya oldu. Tesekkurler kk :)

Yardım etmek istiyordum ancak güvenilir bir yer bulmak çok zordu. Böylece iç rahatlığı ile yardım yapabilmek çok güzel. Teşekkürler KK :KK16:

Türkiye maalesef var olan sorunlarını onlarca, yüzlerce kişinin canına mal olan olaylar neticesinde farkediyor. Ülke , siyaset ,bürokrasi halk olarak kitabına uygun değil kitabımıza uygun davranmak istiyor bedelini bu işte günahı olmayan, tek gayesi geçim derdi olan insanlara ödetiyoruz. Zaman zaman ders alarak , zaman zaman umursamayarak (ölen kişi nüfuz ve sayısına göre ) yılları katediyor, aldığımız dersler neticesinde öğrendiğimiz doğruları ezber değil pratik yaptıkça gelişmiş bir ülke ülküsüne yaklaşacağımızı acı bir şekilde idrak ediyoruz. Yaşanan bu olayları siyasetin sen ben çekişmesine kurban etmeden, yaşanması muhtemel yeni olayların önüne geçecek biçimde unutmamak, unutturmamak dileği ile......

Son düzenleme:
X