Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
Çok az maz diyoruz ama bence oldukça güzel bir kampanya oldu. Azla yetinmeyen çoğu bulamazmış.

Katkıda bulunan, mesaj yazan bu başlığı unutturmayan herkese çok teşekkür ederiz.

Asıl bizler teşekkür ediyoruz,bizlere böyle güzel bir olaya vesile olduğunuz için..
Çok güzel bir kampanya oldu.
Herkese sonsuz teşekkürler :KK9::KK9:

Arkadaslar, Soma yardim kampanyasi icin son gun 15 Haziran ! ilk bir kac gun cok guzel seri yardimlar geldi. Fakat gun gectikce azaldi , azaldi ..sanki biraz unutulmak uzerere. "Ates dustugu yeri yakar" mis . Gercekten dogru .Azda olsa bu buyuk acilari hafifletmek icin bu yardim kampanyasina katilalim, duyarliligimizi lutfen gosterelim .

Son düzenleme:
soma'yi unuttuk mu gercekten? toplumsal hafizamizin bu kadar zayif olmasi ne kadar uzucu. her seyi en gec 15 gunde unutup, yolumuza devam ediyoruz.

Somayı unutmak mümkünmü elbette unutmadık fakat hayat herşeye rağmen devam ediyor malesef:KK50::KK50: katılımın artmasını canı gönülden dilerimEn Büyük KK

Soma'yı unutmadık ve biliyorum ki gündemden düşse de hala yardımını esirgemeyen duyarlı insanlarız her birimiz.En Büyük KK

konuştuk.. hükümeti eleştirdik.. empati kurduk.. ama o günleri unutmayalım :KK50: destek arkadaşlar

katılım için son 1 hafta ama son 1 haftadır 1 tane ödeme olmadı !

Bence artık Bdv de konuyu görmeyen kalmamıştır .
Daha evvel de yazdım ama önerimi biraz ilaveyle ,yinelemek istiyorum .
Kalan günlerde, her gün farklı bir konu başlığı altında sabitlense, mesela kadın doğum , gebelik , tüp bebek , bit pazarı , estetik vb. özellikle çok yoğun üye katılımının olduğu konular gibi.
Belki , böylelikle haberi olmayıp destek olmak isteyen üyelerde görebilir .
Bdv yi takip etmeyen bir çok üye olduğunu düşünüyorum .

Başlık değişikliği yapsanız :26:KK70:ikkat çekici bir başlık:KK31:

başlık değişse de katılım olacağını düşünmüyorum Nevreste : ( Nurlum'a katılıyorum. Bdv de miadın doldurdu konu. Herkes burada kendi derdine düşmüş durumda : (

Bu kadar çok üyenin olduğu bir sitede bu kadar az katılımın olması gerçekten üzücü.Umarım son günlerde biraz da olsa kıpırdanma olur.Olan ölene oluyor.Herkes hayatına kaldığı yerden devam ediyor maalesef.Çok gıcık bir toplumuz!

Bu ödeme için makbuz numaranız: 2293-7709-4194-3235
kart göndermenize gerek yok kazen
özel mesaj atamadım arkadaş olarak eklemeniz gerekiyormuş

Son düzenleme:
Bu kadar çok üyenin olduğu bir sitede bu kadar az katılımın olması gerçekten üzücü.Umarım son günlerde biraz da olsa kıpırdanma olur.Olan ölene oluyor.Herkes hayatına kaldığı yerden devam ediyor maalesef.Çok gıcık bir toplumuz!

hayatın gerçeği bu adra, maalesef öyleyiz. en yakınımızı kaybediyoruz ama hayat bi şekilde girdap gibi çekiyor bizi içine . Kaldı ki biz bu olayı tv ekranlarından, gazete sayfalarından takip ettik. onlar unutunca hali ile bizlerde unutuveriyoruz ne yazık ki: ((

başlık değişse de katılım olacağını düşünmüyorum Nevreste : ( Nurlum'a katılıyorum. Bdv de miadın doldurdu konu. Herkes burada kendi derdine düşmüş durumda : (

Haklısın konu uzun zamandır var .:KK31:
Ben defalarca birçok bölüme link ekledim benim dışımda bir çok üye link ekleyerek konuyu tanıtımı yapıldı:KK31:
Ama bundan fazlası olmuyor galiba:44:
Biz çabuk unutuyoruz:KK14:Bugün onlara yarın bizim başımıza gelebilecek olaylar bunlar:KK31:

Haklısın konu uzun zamandır var .:KK31:
Ben defalarca birçok bölüme link ekledim benim dışımda bir çok üye link ekleyerek konuyu tanıtımı yapıldı:KK31:
Ama bundan fazlası olmuyor galiba:44:
Biz çabuk unutuyoruz:KK14:Bugün onlara yarın bizim başımıza gelebilecek olaylar bunlar:KK31:

insanız Nevrestecim herşey bizim için. Biraz cık empati yapmak yetiyor. Yine de çok şükür hala sağduyulu ve yardımsever bir milletiz.

X