Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
3.000 TL ye yaklaşıyoruz.....

Ufak bir ayrıntı ; yardım toplamıyoruz (!) KK Pro kart üyelik satışı bu (siz beni anladınız)

size bi sorum olucaktı ama arkadaş listenizde olmadıgım için soramadım.kadınlar kulübüne mail atsam size ulaşır mı?

nasıl isterseniz eğer kartı istemiyorsanız 2. iletişim formu var ya KK üzerinde onu doldurmayın veya doldurun kartı yollamayın diyin ...

50-75 Tl arasında tutacak posta masrafı ama yollayın derseniz de sorun yok.

Zira dün gece KK Pro üyelere mail attım bir kişi bir sene oldu kartı yollamamışsınız diye sitem etti. Kartı artık posta ile yolluyoruz kargoyu bile kabul etmezken sanmıyorum ki kimse postayı takip etsin ...

Kizlar niye kart istemiyosunuz? Ben de mi istemiyim? Bi zarari mi var kartin. Cahilligimden soruyorum kusura bakmayin :KK1:
posta masrafı ödeniyor ya. o yüzden dedim ben.

Son düzenleme:
Bana da kart yollamanıza gerek yok.

kazen,aldığımız hediye kartlar bize mi gelecek,öyleyse ben de istemiyorum:KK34:

o yurt dışı olduğu için sanırım ama yurt içi içinde geçerli bu. ne kadar ödeniyor tam bilmem. yinede bir miktar buradan gidecek. birde kazene iş çıkmasın . yardımımızda kuş olmasın bu masraflarla..

Hediye kartlarda da gecerli mi oky bu. Ben gonderilecegini sanmiyordum da. Bence zaten sadece isteyenler formu doldursun. Ben de kart istemiyorum deyip cekileyim. Sebep yurt disinda olmam , kullanim alanim yok + posta masrafi :KK55:

Son düzenleme:
o yurt dışı olduğu için sanırım ama yurt içi içinde geçerli bu. ne kadar ödeniyor tam bilmem. yinede bir miktar buradan gidecek. birde kazene iş çıkmasın . yardımımızda kuş olmasın bu masraflarla..

Ok anladim posta kazene ait yani..

Kazen, ben de kart istemiyorum..

zaten kart tarafı öyle karışık ki kime ne göndereceğim inanın bilmiyorum : ( zira ödemeyi yapan formu doldurmuş ama hediye edilene yollanması gerekiyor kartın : (

Bence bu kampanya kapsamında kimseye göndermeyelim sadece yurt içi posta masrafı 100 TL civarında tutuyor. Bunu ben üstlenecektim zaten, yani sizin aldığınız her karta 1.5 TL sadece yurt içi ben ödeme yapacaktım. Yurt dışı posta masrafı onu bilmiyorum bile : )

Buna ek olarak Paypal her ödeme de 1.5 TL kesiyor masraf onuda ben üstlendim ama kendilerine yazacağım bunu 16 sında kampanyaya başladıktan sonraki ödemelerde almasanız zira şaka maka oda 100 TL tutuyor onu da ben finanse edecektim, havaya gideceğine SOMA'ya gitsin... yani bu yapacağım masrafları da ben ana paraya ana katılım ücretime ek olarak verecektim. Bakalım Paypal ne diyecek olumlu bakacaklarını sanmıyorum ama şansımı gene de denemek istiyorum.

Şunun altını çizmek istiyorum; kartı almak istiyorum derseniz kesinlikle yollarız, yurt içi veya yurt dışı fark etmez.

X