Hayatımın travması hala peşimi bırakmıyor ne yapmalıyım?

Böyle bir insan olamamışı nasıl sevip bir de üstüne çocuk yapıyorsunuz gerçekten anlamıyorum. Rezil adam. Pislik. Mideniz bulanmıyor mu bu adama koca demeye. Rezil adam.
Ben böyle bir adama ne aşk ne sevgi ne arzu nede saygı duyarım. İnsan değil. Mağara kaçkını.
Doğacak çocuğunuza yazık. İnşallah kız çocuğu değildir bari

Adam (!) en baştan, hal ve hareketleriyle ben öküzüm demiş defalarca, buna rağmen evlenmişsin ve şimdi de böyle bir adam (!) baba olacak öyle mi

Kadın olmak ne zor is ne yapsanız bir yafta yiyorsunuz
Her şeyi bir kenara bırakıyorum olay saçma ve ötesi ve bunu size sormaya bile hakkı yok ama. Kan miktarının bir ölçümü mü varmış? Sizin gelen miktarı ölçmüş beğenmemiş arkadaş. Benimde ilk seferde sinek öldürünce çıkan kan kadar gelmişti. (tarifime güldüm). Azıcık bir miktar yani. Sonraki seferde de eşimin penisi birazcık lekelenmişti. Oda azıcık bir şeydi. Kadınların hepsinde çok değişken bu olay. Nasıl bir ölçümleme yapıyor senin manyak kocan merak ettim.

Hassas yerlerine ufak bir kesi atacaksın herifin, hah işte kan anca öyle çok gelir. Kadının vajinasını da böyle düşünsün. Çok kan gelmesi iyi bir şey değil. Dağ ayısı bizim vajinamızda bir kese var parfüm şişesi kadar, o patlıyor içinden kan çıkıyor sanıyor herhal. Eğitim şart.

kendini bu kadar ezdirme. kocan egoistin teki belli ki adama bak yıl olmuş 2023 hala bekarete takılan var. bunlara kızlığı bozmayıp önüne gelenle yiyişip arkadan ilişki yaşayan kadınlar müstehak nefret ediyorum bu tiplerden. hamilesin hala neyin konusunu yapıyor. sen de ne kadar cahilmişsin. doktora gidip rapor alsaydın ya hiç mi aklına gelmedi? ben olsam bekaret raporu aldıktan sonra dehlerdim onu. kendi travma yaptığı kalmamış seni de delirticek.

Bende de kanama olmadı hiç bu yönünü düşünmedik, eşiniz travma adi altinda kaç kişiyle birlikte olmuş belki kandıran kendi, hayır evlenmişsiniz hala doğumda olur olmaz mi konuşuyor.iki.sezeryan doğum yaptım. Tabi genel kontrollerde alttan muayene oldum hiçbir doktor zar duruyor demedi. Çok sacma ya evlenmeseymis bu nasıl kafaya takmak

Özür dilerim kocanıza çok kızdım. Cahil cühela mağara adamı gibi davranmış. Bu bir yana bir de size güvenmiyor yalancılıkla suçluyor. Ulan biip oğlu biiip madem güvenmiyorsun ne diye evleniyorsun? Karşındakini ne ile suçluyor farkında mı? Bu ne kadar büyük bir hakaret. O cahil herife söyle kızlık zarlarının %30u esnek olur, %50sinde ise hiç kanama olmaz zaten.

Terbiyesize bak ya. Terbiyesizlikte alfa. Bakireyim diyen sevgilileri bakire çıkmamış sen de öyle olma demiş. Kendi istedigini yapmış bakire istemiş bir de. Siz öyle olmanıza ragmen de sizin ahlakiniza da laf etmiş. Siz de bunu yutuyorsunuz. Ulan sen yemişsin haltlari gelip bana ne hakla hadle hesap sorarsın hala daha kan da kan terbiyesiz diyememissiniz. Yargılamadan ancak bu kadar yazabildim

Bekarete bu kadar önem veriyorsa sizle de evlenmeden önce birlikte olmasaydı. Kimbilir kaç kızla birlikte oldu. Eşinize bu kadar yüz vermeyin.
gercekten ya.
bir de cahil misiniz yazın internete kadınların çoğunda elastik olduğunu ve kanamadığını görürsünüz.
ben bu devirde bu cehalete -hele de elinde internet buraya sayfa sayfa yazacak aklı olanlarda- tahammül edemiyorum.

kanamanın miktarını beğenmemiş bi de paşam, hayırdır nası bi "yeteneği" var da kanatsın. eskilerin bekaret kanı diye balkonlara astığı miktarlar kadın istemeden ıslanmadan ilişkiye girdikleri için vajen dokusunun yırtılıp kanaması, isteyerek ve hazır olarak sevişen kadınların çoğunda bu kanama olmaz.

Çok kan geleceğinden nasıl bu kadar emin? Daha önce görmüş mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…