Hayatımın travması hala peşimi bırakmıyor ne yapmalıyım?

Bence sizde kocanızdan geri değilsiniz saçmalama konusunda
Şu düşüncelerin basitliğine bakın ya

Ay adama bi kufrettim bi kufrettim konuyu okurken. Yazmamayi tercih ettim 4 harfliden korkumdan bxbxbxbxb

İyide zaten evlendiğinde bakire değildiniz. Eşinizle olmuş olmamış önemi yok ki. Şu anki eşinizle nisanliyken ayrilsaydiniz sonradan evleneceğiniz kişiyle olduğunuzda bakire olmayacaktiniz. Bekarete önem veren kişilerin iki taraflı olarak buna önem vermesi gerekir. Başkasının kızını, veya karısı olacak kişi ile birlikte ol. Sonra benim karım bakire olsun çok saçma. Neyin ilki onu anlamıyorum. Benim için bekaret kavramı sadece dini açıdan önemli. Her haltı yiyip kan gelmesi vs de degil. Ben de eşim de zina kısmına dikkat ettiğimiz için doğal olarak ilk deneyimlerimizi yaşadık. Ama adam tutup hem benimle nisanliyken birlikte olacak hem bakire değilsin diyecek. Asla papuc bırakmam. Hem de bir sürü kızla birlikte olmuş etmiş. Hadi ordan derim.

Sizi öyle manipüle etmiş ki uzaktan konuşmak kolay falan diyorsunuz. Uzaktan da yakından da konuşmak kolay. Kendine baksın.

Nezaketini için teşekkür ederim ben o halde doktora bunu mu sorayım utanmadan nasıl yapayimbunu
Siz hiç jinekolojik muayene olmadınız mı alttan bu zamana kadar. Hani o kan gelmedi vesaire olayından sonra bu kadar merak ve şüphe içinde kalacağınıza kalkıp bir gitseydiniz ya

Olayı anlatır kontrol olurdunuz. Esnekse de yanınızdaki kalasa anlatırdı dr

Hadi bu kadar cahilsiniz
Şimdi doğurmadan bir gidin de kontrol ettirin
Daha çatı kontrolü de mi olmadınız 9 aylık hamilesiniz

Ben hiç bişey anlamadım bu karı kocadan ya

Gerçekten herkesin kanayacağı kanısına nasıl vardı eşin veya sen. Esnek yapı diye birşey duymadınız mı? Yada doğuştan o zarın olmadığı kişileri duymadınız mı? Peki aslında o zarın bebekken kızları mikroplardan korumak için yaratıldığını amacının bakirelik olmadığını duymadınız mı?
Yapmayın Allah aşkına bu gibi önemsiz şeylerin hayatınızı zehir etmesine hele ki hamileyken bu stresi yaşamaya izin vermeye ne gerek var...

Nezaketini için teşekkür ederim ben o halde doktora bunu mu sorayım utanmadan nasıl yapayimbunu
hiç birlikte olmadan önce muayene olsaydınız belki anlayabilirdi doktor..
oldu olacak bekaret kontrolüne götürseydi eşiniz.. güvenmediği kadınla neden evlendi, üstüne bide çocuk.. çok ilginç gerçekten.

Hanımefendi böyle bir şey yok. Adamın anlattığı bütün masallara inanıyor musunuz gerçekten?
Yani kırıcı konuşmak istemiyorum ama aklınızı kullanın biraz, n'olur ya..
"Erkeklerde ilk olma arzusu var" diye bir şey yok, doğuştan bu özellikle gelmiyorlar yani. Bu sadece cahillik+baskı kombinasyonundan oluşan bir sonuç.

Ay ben saçımı başımı yolmak üzereyim dostlar.

onu da anlıyorum bu konuda sorun yaşamış bana açıkça anlattı gizlemedi erkeklerde ilk olma duygusu arzusu var genel itibariyle bana inansa da içten iç üzülüyor

Birlikte olduğu kadınların kızlık zarı yok diye bir adam ne yaşamış olabilir Allah aşkına.
Neyse o size travma yaşatsın siz onu anlamaya devam edin

Ağlamak tepki mi böylesi bir duruma
Resmen eziklemişsiniz kendinizi

Ben yoldum bile bu kadar olmaz ya

Kadın olmak ne zor is ne yapsanız bir yafta yiyorsunuz
kadın olmak değil de sen gibi kendini ezdiren, güçlü duramayan kadın olmak zordur eminim.

doğum esnasında zar olduğu anlaşıldı var sayalım e demek ki esnekmiş zarın. başkalarıyla beraber olmuş olsan da zarar görmemiş olabilir bu defa aklında bu soru olacak mağara adamının

Madem birlikte olduğu her kadın ona yalan söylemiş ve ondan önce başkalarıyla olmuş ne kadar kan gelmesi gerektiğini nereden biliyor Allahım delirecem ya bu dağ ayısı semt abazası adamların zaten aile baskısıyla oradan oraya savrulmuş genç kızları manipüle edip psikolojik şiddet uygulayıp bir de üstüne suçlu hissetirmesine.. Siz de biraz kendinize gelin, bırakın böyle saçma sapan bir konuya üzülmeyi. Bu kadar kızlık zarı diye yanıp tutuşuyorsan her tuttuğunu yatağa atmayacaktın diyin belki biraz utanır

Doktora alltan muane sirasinda. Boyle boyle kan gelmemisti. Acaba zar yirtilmamis olabilir mi. Ya da normal mi diyebilrsn. Daha once kac kisiyle birlikte olmus ki. Tobe bismillah

Oyle aglayip kendinizi sanki gercekten yalan soyluyor pizisyonuna sokarsaniz size yalanci diyen cok olur. Bir kere ortada zaten suc yok gecmisiniz kimseyi ilgilendirmez ama hem kimseyle olmadim diyip hem de haksiz itham karsisinda oyle aglamali davranirsaniz o muhabbet bir omur karsiniza cikacak. Aglayip zirlayip yeminler etmek yerine kendinizden emin durmaniz gerekir. Ikincisi bekaretin zarla ilgisi yok yok. Iciniz rahatlasin diye soyluyorum benim de kanamam olmadi. Hatta doktor ultrasonla alttan muayene yapti yine olmadi. Uc ay sonra filan buyuk bir yirtik olustu kanamam oldu, korkup doktora gittik kizlik zari denen zar parcasi yirtilmis. Bir an once haksiz ithamlara karsi kendinden emin durmak icin psijolojik destek alin. O sucluluk duygusunu uc asagi bes yukari hepimiz biliriz zira cocukluktan otomatik yukleniyor hepimizd aileden ama artik yetiskiniz asma vakti gelmedi mi sizce de?

kızlık zarının olmaması suçlu hissetmenizemi sebep oldu,dahada önemlisi bakire olmayan kadınlar neden eşinizde travma yaratmış,kendisinin kadınların bi tarafıyla derdi ne,başka bir yy. dan yazıyor gibisiniz mantıklı bir cvp bulmak imkansız.

bi suç üstünüzde kalıyor
Suç kendine bunu yapma. Kendine de çocuğuna da bunu yapma.
Evlenmeden herkesi yatağa atan kim?
Yatağa attıklarının arkasından hala konuşan kim?
Çocuğu doğacak, çocuğunun derdine düşmesi gerekirken hamile karısını “bekaret” zincirine vuran kim?
Abi suçlu kim ya burda?? Doktora kontrole gittiğinizde, eşin de senin yanındayken, doktora eşinin de yüzüne dimdik bakarak” bu adamla ilk birlikteliğimi yaşadım, kan gelmediği için bana hep şüpheyle yaklaştı. Doğum sırasında zarın bozulacağını umuyor, onun için bi kanıt gösterir misiniz” diyeceksin. Utanacaksa o utansın. Doktor ona ağzının payını verir. Ayıp ya söylediği şey. Kendine hiç mi güveni yok bu ne biçim iş?
Koca diye koynuna girilen adamın küçük dünyasında suç diye adlandırdığı, kendi eksikliğini kapatma yöntemi, senin boynuna zincir vurmuş yerlere eğiliyorsun. Bunu kabullenerek evlenmişsin üstelik. Ağzının payını vermezsen yine karşına çıkaracak.
Yamuk mu, küçük mü, yetersiz mi neyi kapatmak için böyle oldu kim bilir üstelik.

Kızlık zarı denen şey esnekte olabiliyor,bundan haberi yokmuymuş eşinizin? Her vücut kendine özeldir ve belirli bir simetrisi dokusu yok onun.Kiminde kan gelir,kiminde gelmez.Okdr kafaya taktıysanız kadın doğuma gidip öğrenebilirdiniz.Aranızda böyle bir mevzunun hala devam etmesi bile oldukça garip.Herkesle düşen kalkan erkeklerin aradığı hediye paketi olmak ta ne bileyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…