Hayatımın kararında bana yardımcı olur musunuz

bence su madde de iyi yönlerde olmali
" 2_ mantıgıyla hareket etmesi. örneğin; beni çok özlemiş burnunda tütüyorum ama bir yandan da ders çalışması lazım. o dersini çalışır,bitirir, kafası rahat eder sonra beni görmeye gelir.
sonucta hayatta bunlarda önemli valla bende böyle olmak istiyorum..
"

canım öyle ama ben biraz çılgınım yani pek sevmiyorum öyle saatlerle yaşamayı. yanıma geleceğinde bana geleceğim,şu saatte dönerim diyor. ben istiyorum ki gelsin ama niye baştan hemen o saatte döneceğini söylüyor ki bu kadar planlı olmak zorunda mı?

Ben en çok "ben erkeğim yaparım sen kadınsın yapamazsın" a takıldım. Evlenince mesela arkadaşlarıyla çıkıp sizi evde tek bırakma düşüncesi olur mu ki bunu sordunuz mu hiç?

konusu geçmedi canım ama benim evde yalnız kalınca çok tedirgin oldugumu biliyor. bide o şu an bekarken de hiç saat 10dan sonra dışarı çıktıgını görmedim ben yanında olmayınca. evlenirsek çıkar mı ki dersin?:26:

Kendisi de çıkmıyorsa sorun yok tabi de. Ben çıkarım sen çıkamazsın diyorsa o bir problem mesela onun için demiştim... Onun dışında kusur göremedim. Zamanla hallolcak şeyler bence.

aynen canım öyle. ama ben de konusmayı çok sevdiğim için sorun olmuyor.
ama o sinema meselesinde haklısın. bana gel şuraya gidelim der. yanına gidince bi bakarım vazgeçmiş:KK57:
ama alıstım artık. ben ondan beter oldum:KK1:
aslan burcuyum ben de. konusmayı, gezmeyi çok severim o konuda sorun yok Allahtan.

benimde başımda var bi ikizler :)ve bende sen gibi aslan burcuyum ben ikizleri anlayamıyorum arkadaşım 1 sene oldu hala çözemedim.bikere çok ilgisiz ben buna tepki verdiğimde üzerime düşer oda en fazla 3 gün sonra bende yelkenler fora:KK43:bilmiyorum benmi böyleyim yoksa tüm aslanlarmı kinci değil çok çabuk gönlümü alır bende tamam derim ama sonra terrar başa yine ilgisiz olur mesela mesaj yazar gün içinde ama bikerede olsun arayıp bi sesini duyayım demez sadece geceleri konuşuruz sanki sözleşme imzalamış gibi:)bense çok düşerim üstüne ilgilenirim sevdiğimi çok söylerim mesela ben bundan kaybediyorum işte içim neyse onu yansıtıyorum oofffffffff ikizler erkeğiyle çok zoorrr:26:

benimde başımda var bi ikizler :)ve bende sen gibi aslan burcuyum ben ikizleri anlayamıyorum arkadaşım 1 sene oldu hala çözemedim.bikere çok ilgisiz ben buna tepki verdiğimde üzerime düşer oda en fazla 3 gün sonra bende yelkenler fora:KK43:bilmiyorum benmi böyleyim yoksa tüm aslanlarmı kinci değil çok çabuk gönlümü alır bende tamam derim ama sonra terrar başa yine ilgisiz olur mesela mesaj yazar gün içinde ama bikerede olsun arayıp bi sesini duyayım demez sadece geceleri konuşuruz sanki sözleşme imzalamış gibi:)bense çok düşerim üstüne ilgilenirim sevdiğimi çok söylerim mesela ben bundan kaybediyorum işte içim neyse onu yansıtıyorum oofffffffff ikizler erkeğiyle çok zoorrr:26:

canım işte orda yanlış yapıyorsun. benim hem yükselenim hem burcum aslan. ve aslan burcuyla ilgili okudugun tüm özelilklere sahibim. aşırı ilgi beklemek ve iltifat edilmesinden çok hoşlanmak da dahil. bunları ikizler e yaptırmanın tek yolu ilgisiz davranmak. sen seni seviyorum dersen o demez, özledim dersen o demez...ama 3gün demeyeyim 3.gün kendisi aşk mesajları yazar. çok konuskandır o yüzden onunla arkadas olmaya çalış bence. futbolu seviyorsa sen sevmesen bile ilgiliymiş gibi davran mesela. en iyi arkadası sen ol. herşeyini konuşabilsin seninle. araba tutkusunu da, futbolu da, aile sorunlarını da...ben 2.5 senede bunları öğrendim canım. ikizler burcuyla sevgili olmaktan ziyade onun en iyi arkadası olmalısın öncelikle.
umarım çok mutlu olursun. bu taş kafalar aklımızı bulandırmasa:KK1:

genel olarak olumlu görünüyor,herkesin eksisi vardır ama olumsuz yönleri makul karşılanabilecek cinsten

umarım makul olarak kalır canım

erkek arkadasinizin size gore olumlu ve olumsuz yanlarini yazmissiniz, pek bir sorun yok iyi birine benziyor (bir kac madde disinda).
fakat erkek arkadasinizin artilarini ve eksilerini isterseniz bir kitap dolusu yazin, yine de evlenmeden once bir insani cok iyi taniyamazsiniz.
evlilik cok farkli bir sey.
birliktelik ve evlilik arasinda cok buyuk fark var.
bana gore evlilik sans isi :KK31: tabii ki es seciminde cok dikkatli olmak gerekiyor ama insan evlendikten sonra degisebiliyor ya da evlilik bazi sebeplerden dolayi insan istemese de insani degistirebiliyor...
''esim benim icin en dogru insan, es olarak iyi bir secim'' diyebilmeniz icin once evliligi yasamaniz gereklidir.

o yuzden siz simdi erkek arkadasiniz hakkinda ne kadar dusunup tasinsanizda ileride neler yasayacaginizi cok kestiremezsiniz bence.
insanoglu bazen surpriz yumurta gibi oluyor, icinden bambaska bir sey cikiveriyor :KK53:

Olumsuz özellikleri okuyunca,tipik Türk Erkeği tasviri okuyorum sandım :) Kadının susmasına gelince,İkizler erkeği güzelliğe hayrandır.Bağıran,tartışan,sesini yükselten kadın,kabul edelim ki güzel görünmüyor.Bence böyle düşünmesi normal.Ayrıca İkizler erkeği ile en azından hiç sıkılmayacağınızı söyleyebilirim.

Olumsuz özellikleri okuyunca,tipik Türk Erkeği tasviri okuyorum sandım :) Kadının susmasına gelince,İkizler erkeği güzelliğe hayrandır.Bağıran,tartışan,sesini yükselten kadın,kabul edelim ki güzel görünmüyor.Bence böyle düşünmesi normal.Ayrıca İkizler erkeği ile en azından hiç sıkılmayacağınızı söyleyebilirim.

evet işte aynen böyle...
ben bağırınca bana "erkek gibi oluyorsun yakışıyor mu sana" diye kızıyor.
zaten biz asla sıkılmayız. çoğu zaman ya gülmekten, ya da gezmekten bitap düşeriz.
güzelliğe hayran olduğu doğru. ben çok bakımlı olduğumda adamın gözleri ayrı bir ışıldıyor.

erkek arkadasinizin size gore olumlu ve olumsuz yanlarini yazmissiniz, pek bir sorun yok iyi birine benziyor (bir kac madde disinda).
fakat erkek arkadasinizin artilarini ve eksilerini isterseniz bir kitap dolusu yazin, yine de evlenmeden once bir insani cok iyi taniyamazsiniz.
evlilik cok farkli bir sey.
birliktelik ve evlilik arasinda cok buyuk fark var.
bana gore evlilik sans isi :KK31: tabii ki es seciminde cok dikkatli olmak gerekiyor ama insan evlendikten sonra degisebiliyor ya da evlilik bazi sebeplerden dolayi insan istemese de insani degistirebiliyor...
''esim benim icin en dogru insan, es olarak iyi bir secim'' diyebilmeniz icin once evliligi yasamaniz gereklidir.

o yuzden siz simdi erkek arkadasiniz hakkinda ne kadar dusunup tasinsanizda ileride neler yasayacaginizi cok kestiremezsiniz bence.
insanoglu bazen surpriz yumurta gibi oluyor, icinden bambaska bir sey cikiveriyor :KK53:

keşke anlamanın bir yolu olsaydı.. evlenince neden bu kadar değişir ki insanlar..

canım ne kadar tanırsan tanı düşünürsen düşün evlilik birazda şans işi.burada yıllarca çıkıp evlenip çok geçmeden ayrılanlarda var.ipuçlarına dikkat eden ve evliliği önemseyen ve mantıklı hareket eden birisi olduğun belli.bu dikkatini sürdür.nişanlılık özellikle çok önemlidir.çıkarken değil nişanlılıkta belli oluyor çünkü.ben 2 ay çıktım hemen nişanlandık nişanlılığı 1 yıl sürdürdük kii bu çok önemli bence ve şimdi 2. yılımıza giriyoruz evlilikte.ve şunu öğrendimki:
-tahammül çok önemli ve özveri.ama ikiside karşılıklı olacak
-evlenmeden bazı şeyleri malesef anlayamazsın kafana çok takma
-seviyorsan ve evet bu diyorsan birazda beraberliğinin tadını çıkar şu şöyle olurmu bunu böyle yaparmı diye düşünüp durdukça mutlu olamazsın.yaparsa bir hatası olursa o zaman çaresine bakarsın
-evlilik korkunç bişey değil yürürse ne güzel ama yürümezse diye düşünüp düşünüp karamsarlığa kapılma rahat ol biraz
sevgilerimle:KK3:

canım ne kadar tanırsan tanı düşünürsen düşün evlilik birazda şans işi.burada yıllarca çıkıp evlenip çok geçmeden ayrılanlarda var.ipuçlarına dikkat eden ve evliliği önemseyen ve mantıklı hareket eden birisi olduğun belli.bu dikkatini sürdür.nişanlılık özellikle çok önemlidir.çıkarken değil nişanlılıkta belli oluyor çünkü.ben 2 ay çıktım hemen nişanlandık nişanlılığı 1 yıl sürdürdük kii bu çok önemli bence ve şimdi 2. yılımıza giriyoruz evlilikte.ve şunu öğrendimki:
-tahammül çok önemli ve özveri.ama ikiside karşılıklı olacak
-evlenmeden bazı şeyleri malesef anlayamazsın kafana çok takma
-seviyorsan ve evet bu diyorsan birazda beraberliğinin tadını çıkar şu şöyle olurmu bunu böyle yaparmı diye düşünüp durdukça mutlu olamazsın.yaparsa bir hatası olursa o zaman çaresine bakarsın
-evlilik korkunç bişey değil yürürse ne güzel ama yürümezse diye düşünüp düşünüp karamsarlığa kapılma rahat ol biraz
sevgilerimle:KK3:

ne kadar güzel yazmışsın içim ferahladı okuyunca.
ben yapı itibariyle çok istediğim, ölüp bittiğim bir şeyi bile kolay kolay yapamıyorum.
çok istiyorum sevgilimle bir ömrü paylaşmayı ama çok da korkuyorum.
temkinli yaklaşırsam belki ilerde çıkacak sorunları bir nebze azaltabilirim diye düşünüyorum.
sevgilim nişan olmasın biz birbirimizi zaten tanıyoruz diyor ama ben istiyorum bu süreci kesinlikle.
kasıyorum kendimi farkındayım. sonuçta herkesin yaşadığı bir süreç. abartıyorum belki de.
ama içimde bir korku, bu iş ciddiye binince herşey tersine dönecekmiş, aşkımız sevgimiz bitecekmiş gibi geliyor.
bir yandan bu adama içim gidiyor, diğer yandan ya beni mutsuz ederse diye düşünceler beynimi kemiriyor.
inşallah yakın zamanda evlenme teklifi etmez...

ne kadar güzel yazmışsın içim ferahladı okuyunca.
ben yapı itibariyle çok istediğim, ölüp bittiğim bir şeyi bile kolay kolay yapamıyorum.
çok istiyorum sevgilimle bir ömrü paylaşmayı ama çok da korkuyorum.
temkinli yaklaşırsam belki ilerde çıkacak sorunları bir nebze azaltabilirim diye düşünüyorum.
sevgilim nişan olmasın biz birbirimizi zaten tanıyoruz diyor ama ben istiyorum bu süreci kesinlikle.
kasıyorum kendimi farkındayım. sonuçta herkesin yaşadığı bir süreç. abartıyorum belki de.
ama içimde bir korku, bu iş ciddiye binince herşey tersine dönecekmiş, aşkımız sevgimiz bitecekmiş gibi geliyor.
bir yandan bu adama içim gidiyor, diğer yandan ya beni mutsuz ederse diye düşünceler beynimi kemiriyor.
inşallah yakın zamanda evlenme teklifi etmez...

korkuların çok normal.bende çok korkuyordum ama birgün farkettimki evleneceğim insan bir canavar bende zavallı hiçbişey yapamayacak ve hayatı kararacak bir kurban değilim.evet bukadar karamsardım bende.ama silkelendim kendime geldim mutluluğuma odaklandım yeri geldi taviz vermedim yeri geldi kızdım bazende dominant olmak zorunda kaldım (erkeklerimiz rahat ve sorumsuz çünkü) ama zamanla o beni bende onu daha iyi anladık alışıyoruz zaman geçtikçe.sakın olmadık şeyler kurup kendini ve sevdiğini yıpratma biz kadınlar çok kurarız çünkü:81::KK66::KK19:

korkuların çok normal.bende çok korkuyordum ama birgün farkettimki evleneceğim insan bir canavar bende zavallı hiçbişey yapamayacak ve hayatı kararacak bir kurban değilim.evet bukadar karamsardım bende.ama silkelendim kendime geldim mutluluğuma odaklandım yeri geldi taviz vermedim yeri geldi kızdım bazende dominant olmak zorunda kaldım (erkeklerimiz rahat ve sorumsuz çünkü) ama zamanla o beni bende onu daha iyi anladık alışıyoruz zaman geçtikçe.sakın olmadık şeyler kurup kendini ve sevdiğini yıpratma biz kadınlar çok kurarız çünkü:81::KK66::KK19:

ilk defa birisinin beni bu kadar anladığını hissediyorum.
yazdığın her iki yorum da içimi çok ferahlattı biliyor musun.
ne kadar doğru; o bir canavar değil ben de kurban değilim...

X