Hayatımın en önemli kararını vermek zorundayım yardım edin çok kötüyüm:(

Şimdi ki sevgilini bir an önce hayatından çıkart. O adamdan sana iyi bir eş olmaz. Biraz toparlan. Kafanı topla. Aklında Mehmet varsa da onu iyi tanı ciddi bir karar vermeden önce .

Şuanki sevgilin hakkında o kadar kötü şey yazmışsın ve hâlâ ne yapayım diye düşünüyosun... Sana değer vermeyen bir adamı hayatından çıkartmamak neyin nesi? Üstelik 1 aylık bir adam. Koskoca kadınsınız ya ne bu liseli ergen gibi.

Yanlış anlama ama"ahmet senden istediğini almış, artik rol yapmaya gerek yok ,ben boyle adamım işine gelirse diyor"mehmet de size inanırsak, aranızda birşey olmadığı halde kendi kendine gelin güvey oluyor......işiniz zor

İlkiyle yapamazsın. İkisindende bi süre uzak kal kararını ver bence mehmeti seç.. Aşk karın doyurmuyor

ben anlamadim konuyuki,konu shaibesi ahmetin ciddi dusunmesini bi nimet gibi goruyor
kopek gibi aazarlayan adamin neyini sevdin ki
mehmet niye kendi kendine gelin guvey oluyor durek yuzukle geliyor

c seçenegi yokmu HICBIRI

resmen sanki bi oyun gibi geldi bana sevgiliniz hiçbir şey yokken nasıl arkadaşınızla karşılaştığınızı öğreniyor çok ilginç ? ikisinin aslında arkadaş olma ihtimali var mı??? çok mu hayalperest düşündüm acaba :KK48:

Adam seni tatıl yapmak için yanında tumuş ve şimdi sepetlemeye çalışıyor. Herşeyi çabuk yasayıp tüketince evliliğe ne kalıyo?
Tatil yapmadığı yapmayan biriyle evlenir sizde bakarkalirsiniz. Bence Mehmeti askıya alın nerelerde hata yaptığınızı düşünüp başka İlişkinizde sorum yaşamayın. .

Öncelikle senin şu maço herifinin savunulacak hiçbir tarafı yok.Bildiğin kölesi gibi davranmış sana.İnsanlar gerçekten sevdiği kişilerle bir saniye görüşmese özler ama bunun yaptığına bak sana zaman bile biçmiş.Bu herifin sadece geçici bir heves olduğunu düşünüyorum senin için ve onunla evlenirsen ciddi pişmanlıklarla geri döneceksin.Mehmet tarafına dönersek damdan düşer gibi evlenilmez.Önce birlikte yürütebilir misiniz işi ona bakmak lazım.Sevgi ve saygı olmadan bu iş yürümez ve biraz da zaman.Ancak senin şu maço kılıklı herif kıskanmayı fazla abartmış hatta kıskanmamış direkt sana eziyet etmiş.Senin ona olan sevginin 10 da 1 ine sahip değildir anlattıklarına göre.Yani bana kalırsa tek ihtiyacın olan zaman ve iyice düşünmek.Sana hayatın boyunca eziyet edecek biriyle değil gerçekten seni sevebilecek biriyle birlikte olmalısın.

Anlamadigim sey Mehmetle aranizda hicbir sey gecmeden adam nasi yuzuk evlilik olayina giriyo. Yani bi yesil isik gormus ki yada mal mi bu adam ortada fol yok yumurta yok hayaller kuruyo.. İlginc.. Eger evlenirseniz oburu butun suphelerinde hakli cikmis olacak.. Bence maco kro karisimi olani birakin. O ne oyle ya..
Kendi dunyasinda plan yapmissa da iyi yapmis Mehmet, onu secin derim :cool:

1 ayda kimse kimseyi sevemez bunu bir kere kabullenın ve size davranış şekli çok yanlış bu şekilde davranamaz daha aramayın o da böylece hizaya gelir ve son olarak değer gördüğünüz yere gidin mehmetı tanımaya çalışın mantığınız ne diyors aonu yapın ayrıca ötekini de zaten sevmıyorsunuz

Arkadaşınız olup aniden evlenme teklifiyle geleni bi süre tanımalısınız.Bir senedir tanıyormuşsunuz ama eş adayı olarak tanımak başka şey.
Diğer manyağı derhal bırakmalısınız,söylememe gerek bile yoktu...Mehmet evlenme teklifini geri bile çekse siz şimdiki manyaktan ayrılın
Bir de bence hayattan,evlilikten,eşten ne bekliyorsunuz ne hayal ediyorsunuz oturup cidden listeleyin.Sonuçta seçenekler sadece manyak ve Mehmetten ibaret değil.

X