Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Beşikte sallanmayı sevmiyor mu ? Sallanan beşikler var ya onlar işini çokda güzel görür bence
Maalesef çok denedik sallanan beşikleri. Boşver sağlık olsun kargo iade talebi yaptım, geçen aldigim 3 takım çocuk kıyafetini, bugüne.

Neden beğenmedin mi o yüzden mi iade yaptın ?
Zile basma olayı geriyor beni öncelikle, babam söyleniyor biraz, geriliyorum ondan. Ne saçma, parasını verip ürün alıyorum, ona bile stres yapıyorum bir tanesi oğlum için timsah figürlü takımdı, güzel, kaliteli ama fotoda siyah üzerine çalışılmış, yeşil gördüm. Geldi , zemin lacivert kumaş kalitesi güzel ama siyaha yakın lacivert olur ya. Neyse diğer ikisi kızıma. Biri frozen takım ama o benim suçum, fotoda nasıl gözden kacirdiysam, cırtlak pembe yeleği.iyi de bu karakter mavi.pembe ne alaka,iğrenç mavi ve pembe, üçlü takımdı. Sonuncusuna geliyorum. Yelek şişme tarzı, öyle güzel ki leoparlı, kokoş bı şey. Çok çok güzel.bayildim. kapşonu da kürklü. 114,95 fiyati ,eşim yokken aldım kredi kartindan Ama ben 3 yaş almama ve kızım de minyon olmasına rağmen olmadı , dar ve küçük geldi değişim yapamadım, 2 yaş varmış.ama yine ben de suç , dış kıyafet büyük alinmaliydi,daha doğrusu yelek yazınca ben onu şişme olarak görmedim, mevsimlik falan sandım

Mesajı düzenlemeye üşendim, leopar dediysem kahverengi diil, siyah beyaZ öyle sevmiştim ki anlatamam.esime kalsa çocuğun geleceğine yatırım yapalım modunda.iyi de insan hevesleniyor.düz renk bluz, altına pijama altı ya da pantalon mu olsun, küçükken hadi üzerinde fazla göstermez ya çocuklar, şimdi büyüyor, abartmadan orta derece giydiricem inşaallah

Anladım kumaş türlerini okursan alırken iyi olur anlarsın o zaman dar mı gelecek bol mu bir de yorumları okumayı unutma yorumsuzsa çok beğendiysen bile akma ben yorum görmediysem alamam cesaret edemem

Giydir tabii büyüyünce kendileri giymek isteyecek hevesin kursağında kalmasın

Sağol kuzum arada bi ders vermek iyi oluyor ipleri tamamen ellerine vermemek lazım bu erkek milletinin ben o hataya düştüm baştan alıştı pasif olmama
Son mesajın buymuş,ben gitmiştim sanırım o zamanlar, evet. Merak ediyorum cidden. Hadi benim gitmem anlaşılabilir,muhabbet edelim diyorum kimseler kalmıyordu. Az-cok akıl yürütülebilir.sen neden gittin acaba. Tek şüphem eşinle aranızda kötü bir şeyler olması ki.o zaman buraya girmeyi gözün görmez bile . inşaallah sorun yoktur,sinir oluyorum şu zorlu eşlere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…