Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Kız bizde 2 kişiyiz ama yok gözüme temiz gelmiyor ev civdivcam resmen 😂😂 en iyisi valla çok Yorma kendini

Öyle düşünme bence ben ve eşim başka kimse yok çoğu zaman mecalim olmaz sanırsın dünya nin yükü omuzlarım da öyle bı halsizlik yorgunluk oluyor ki bide sen yani çocuklarla ilgilenmekten zaten ne zaman kalır ne halin kalır Allah yardımcın olsun 🥰
Aminnnnnn 🤲 sağol

Kız bizde 2 kişiyiz ama yok gözüme temiz gelmiyor ev civdivcam resmen 😂😂 en iyisi valla çok Yorma kendini

Öyle düşünme bence ben ve eşim başka kimse yok çoğu zaman mecalim olmaz sanırsın dünya nin yükü omuzlarım da öyle bı halsizlik yorgunluk oluyor ki bide sen yani çocuklarla ilgilenmekten zaten ne zaman kalır ne halin kalır Allah yardımcın olsun 🥰
İlk evlendiğimde 1 sene boyunca 3+1 evin heryeri doku her yerini siler süpürürdüm 2 günde bir delirmiş gibi sonra sonra bıktım artık haftada bir sil süpür yetiyor :KK70::KK70:

Ayy bayılıyorum buna 😂😂 geldin mi onu söyle 🤪

Hayat koşuşturmasi olabilir ya iyi olsunlar da yine dönerler aramıza 😂 bende arada gidip geliyorum
Senden naber kedilim ne yapıyorsun 🤩
Sen de kedilim diyorsun:KK57:kediliyi önce ben sevdim:KK14:

Ayy bayılıyorum buna 😂😂 geldin mi onu söyle 🤪

Hayat koşuşturmasi olabilir ya iyi olsunlar da yine dönerler aramıza 😂 bende arada gidip geliyorum
Senden naber kedilim ne yapıyorsun 🤩

Sen de kedilim diyorsun:KK57:kediliyi önce ben sevdim:KK14:
Hepinizin kedilisi olabilirimmmmm yapman guzum, dovuşmen

Dokuz canım var hepinize yeterim

X