Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Fatmazell Fatmazell ya ben o kadar acıkíyorum ki, tamam ıspanak, kurufasulye , çorba, pilav hepsi güzel, çok şükür hani bulamasak napariz, bin şükür amaa doyamıyorum. Çok Lezzetli fırın yemekleri ya da hamur işleri, kuZu pirZola, biftek, antrikot istiyorum. Çok açım, ve damak zevkim de var. Diyeceksin belki ben napiyim 🤗 şimdi annemlerden bunları isteyecek halim yok, kılımı kıpırdatamayip prenses gibi .ya bilmiyorum çok acıkíyorum, dün market dönüşü sandwic alıp yedim lezzetli.

Fatmazell Fatmazell ya ben o kadar acıkíyorum ki, tamam ıspanak, kurufasulye , çorba, pilav hepsi güzel, çok şükür hani bulamasak napariz, bin şükür amaa doyamıyorum. Çok Lezzetli fırın yemekleri ya da hamur işleri, kuZu pirZola, biftek, antrikot istiyorum. Çok açım, ve damak zevkim de var. Diyeceksin belki ben napiyim 🤗 şimdi annemlerden bunları isteyecek halim yok, kılımı kıpırdatamayip prenses gibi .ya bilmiyorum çok acıkíyorum, dün market dönüşü sandwic alıp yedim lezzetli.
İste annenden rosecim nolacak sanki bebeğin uyuyunca da gider sende yardım edersin annene diğer büyük olan oyuncakla oynar beraber pişirir yersin emziriyorsan çok acıkman normal 🥰

İste annenden rosecim nolacak sanki bebeğin uyuyunca da gider sende yardım edersin annene diğer büyük olan oyuncakla oynar beraber pişirir yersin emziriyorsan çok acıkman normal 🥰
Emzirsigimden olabilir diyecektim.buyuk kendi oynamıyor ki oyuncakla, illa peşimde hep , yanımda oynuyo😃 bı de ben çok halsiZ bi insanim, doymam lazım iyice. Sinir yapıyor açlık.firsatim zamanım olsa dışarda yicem. Aah ahh, bilmiyorum öyle işte .

Emzirsigimden olabilir diyecektim.buyuk kendi oynamıyor ki oyuncakla, illa peşimde hep , yanımda oynuyo😃 bı de ben çok halsiZ bi insanim, doymam lazım iyice. Sinir yapıyor açlık.firsatim zamanım olsa dışarda yicem. Aah ahh, bilmiyorum öyle işte .
Anacık demekki :KK70::KK70:halsizlik kansızlıktan da olur bir ara kan değerlerine baktır ve vitamin kullanmayı ihmal etme

Hahahaha benim kararlılığım bir gün sürer :KK70::KK70:örgü öreyim dedim çıkayım ip bakayım dedim hava da kapalı canım istemedi vazgeçtim hiç bir şey canım istemiyor:ukala:
Hava kapalı ama akalım
Arabaya bin dim, yürü bakalım
Tabi şimdi radyomuzda demet akalın. Sepetttt ,🤣🤣🤣 bir kez olsun BİZİ çalmadin adamım 🤣🤣🤣
Göğsüm çikolata 🤣🤣🤣 bı lokmadan bozmaz seni 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Hafta da bir yapsam yetiyor 2 kişi olunca arkadaşlar gelip gidince de gırgırla alıveriyorum :KK70::KK70:
D Diyettenvzgctm-olmuyo nereye gittin gıı:confused:
Kız bizde 2 kişiyiz ama yok gözüme temiz gelmiyor ev civdivcam resmen 😂😂 en iyisi valla çok Yorma kendini
Sabahtan akşama kadar hep aynı olduğu için anlatacak bir şey bulamıyorum 🥰 istisnalar dışında oğlum hep ayağımda sallanıyor. Yemeği bile nöbetleşe yiyoruz annemle. Su içmem gerek ama wcye kalkacak zaman ve mecalim olmuyor, sırtım, belim ağrıyor. Susuz ve hatta ac kalıyorum, yemek, temizlik vb zerre yapmıyorum, öyle bı yorgunum ki. Mükemmel olamıyorum, elimde değil. Hani şikayet asla diil ama çok yoruluyorum. Belki de kendi beceriksizligimden.
Öyle düşünme bence ben ve eşim başka kimse yok çoğu zaman mecalim olmaz sanırsın dünya nin yükü omuzlarım da öyle bı halsizlik yorgunluk oluyor ki bide sen yani çocuklarla ilgilenmekten zaten ne zaman kalır ne halin kalır Allah yardımcın olsun 🥰

X