Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Günaydın fıstık geç oldu ama nasılsın bakalm yaa ben geçen yazdım sana görmedin. Sınavını sormştum ii almşsn valla helal sana cnm:)

Yok gormedım canım :26:Saol hayırlısı olsun bakalım atanırım ıns. :18:yarın annemlere gıdıcez eşyalarımı topluyorum sevınclıyım sen nasılsın

Bayrama temız temız gırıcen kız olsun bayramda dınlenırsın tatlı yaptınmı

Yok tatlı yapmadım gelen olmuyorki niye yapayım bizde kimseye gitmiyoruz :)
Bayramda eşim 4 günde evde olucakmış şaşırdım ilk kez bayramda evde normalde hep çalışırdı iyi oldu gezeriz bizde :)

Yok tatlı yapmadım gelen olmuyorki niye yapayım bizde kimseye gitmiyoruz :)
Bayramda eşim 4 günde evde olucakmış şaşırdım ilk kez bayramda evde normalde hep çalışırdı iyi oldu gezeriz bizde :)

Olsun kız kocanla yerdınız kendınız ıcınyapsaydın canım çok tatlı ıstıyor yarın yetım bol bol yıycem

Olsun kız kocanla yerdınız kendınız ıcınyapsaydın canım çok tatlı ıstıyor yarın yetım bol bol yıycem

Dedim kocama yapayım sana bir ev baklavası yok ben formumu koruyorum dedi :) zaten sevmez ev baklavası
İzindeyken fazla dışardan yedik bi 3-4 kilo aldı hemen rejime girdi :)

Dedim kocama yapayım sana bir ev baklavası yok ben formumu koruyorum dedi :) zaten sevmez ev baklavası

Benım esımde kılo almıyor ya boyumuz aynı ben 51 kıloyum esım 57 hamıle kalınca onu acık ara farkla gecıcem cok kotu bır durumadam makarna pılavı bıle ekmekle yıyor ama almıyor kılo

Benım esımde kılo almıyor ya boyumuz aynı ben 51 kıloyum esım 57 hamıle kalınca onu acık ara farkla gecıcem cok kotu bır durumadam makarna pılavı bıle ekmekle yıyor ama almıyor kılo

Benim koca uzun 1.82 boyu var kilosuna dikkat ediyor hiç sevmiyor kilo ekmek hiç yemez
Bende aksine herşeyi ekmekle yerim makarna pilav mantı hepsi dahil ve bende kilo almam :)

Benim koca uzun 1.82 boyu var kilosuna dikkat ediyor hiç sevmiyor kilo ekmek hiç yemez
Bende aksine herşeyi ekmekle yerim makarna pilav mantı hepsi dahil ve bende kilo almam :)

Esımde senın gıbı almıyor kılo falan benımkı kısa ben topuklu ayakkbı falan gıyemıyorum babetleyım hep

Çalıştınmı bugün tatlım yarım gündü heralde :)

yarımdı canım ama felçti yine banka

bende biraz kilo alsın istiyom ya :2:

bu arada kızlar şok şok kilo vermenin sırrını açıklıyorum
makarna ve pilavı ekmekle yiceksiniz

Gunaydın canlarım kocıs namaza gıttı bende kahvaltı hazırlıyorum gelsın kahvaltı edıp cıkıcaz anneme gıdıcez hepınıze ıyı bayramlarrr musaıt oldukca yazarım Allah hepımızın hakkında en hayırlısını nasıp etsın haydı Allaha emanet olun optum cok :119:

günaydın okyonuscum

kızlar günaydın gününüz aydın olsun neşeli olsun bayramınız mübarek olsun kurbanının kabul olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…